Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελάχιστοι θα παραλάβουν, οοοόταν παραλαβουν.

Οι υπόλοιποι απλά χάνουμε το χρόνο μας και χαλάμε την διάθεση μας.

 

εφόσον δεν έχουν απόθεμα και κάνουν εκ νέου παραγγελία δε βλέπω το λόγο γιατί να μην καλύψουν όλες τις παραγγελίες. Είναι πολύ πιθανόν να μπουν μέσα, αλλά θα είναι πολύ μεγαλύτερη η ζημιά αν δεν παραδώσουν, είτε λόγω προστίμων είτε λόγω δυσφήμισης της εταιρείας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναπήρα στο 2112116550 έδωσα τα στοιχεία μου και είπε ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει και να μην ανησυχούμε θα παραλάβουμε.... 

 

 

Σε δουλειά να βρισκόμαστε πάντως, χαβαλέ έχει η κατάσταση  :devil:   :devil:   :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ Vdsl. :P

 

Εκει αραγε λενε στους απογοητευμενους συνδρομητες πως δεν ειχαν αρκετες γραμμες δεσμευμενες να καλυψουν τη ζητηση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια δεν πολυ ασχολουμαι....Πιστευω ειναι 50-50 οι πιθανοτητες και αυτο γιατι καποια μαλακια εγινε και τωρα τρεχουν και ψαχνουν να βρουν τροπο να το μαζεψουν για να μην τους κραξουν....Μπορει να δοθουν καποια κομματια για να γλυτωσουν τη γιουχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάνετε κάποια ομαδική είμαι μέσα - όχι οτι καίγομαι κιόλας. 

 

Είμαι με το nexus 5 και είχα σκοπό να το πουλούσα όταν έπαιρνα το nexus 6 ... αλλά δε με χαλάει κιόλας να μείνω με το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νευριάζω με το γεγονός ότι μας πάνε από αναβολή σε αναβολή. ας έλεγαν εξαρχής θα παραλάβετε αλλά θα κάνει δύο βδομάδες να έρθει και αν ερχόταν νωρίτερα να ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. εμένα όμως μου είχαν πει αρχικά το αργότερο μέχρι τις 6/5 θα παραλάβετε μετά πήγε 8/5 μετά 12/5 μετά καμία ενημέρωση από αυτούς και τέλος αφού πήρα εγώ τηλέφωνο ενημερώθηκα ότι θα παραλάβω(υποτίθεται) στις 20/5 . αυτό είναι σπάσιμο νεύρων. και υποτίθεται μιλάμε για μεγάλη εταιρεία και όχι για καμία online αποθήκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπαινω καν στο κοπο να παρω τηλεφωνο.κουραστηκα.

 

Εγώ έκανα το λάθος και πήρα. Τα γνωστά, "δεν είμαι η αρμόδια να δω την καρτέλα σας...Δεν μπορώ να σας συνδέσω με υπεύθυνο...Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία παράδοσης". Εγώ προσωπικά δεν περιμένω τίποτα απ'αυτά τα λαμόγια, ούτε καν να με(μας) πάρουν για ακύρωση, αφού με(μας) έχουν γραμμένο(-ους) εκεί που δεν πιάνει μελάνι

 

Edit: σε πιο τηλέφωνο πήρατε εσείς που άνοιξε και είδε την καρτέλα σας? Γιατί εμένα στο ...6550 μου είπαν τα παραπάνω...Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα το λάθος και πήρα. Τα γνωστά, "δεν είμαι η αρμόδια να δω την καρτέλα σας...Δεν μπορώ να σας συνδέσω με υπεύθυνο...Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία παράδοσης". Εγώ προσωπικά δεν περιμένω τίποτα απ'αυτά τα λαμόγια, ούτε καν να με(μας) πάρουν για ακύρωση, αφού με(μας) έχουν γραμμένο(-ους) εκεί που δεν πιάνει μελάνι

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Μην παίρνεται καν τηλέφωνο πια εκεί. αυτό το κέντρο είναι λογικά μόνο για τηλεφωνικές παραγγελίες και δεν κάνουν κάτι άλλο. εγώ τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών στο 6935601260 και μου είπαν για την ενδεχόμενη παραλαβή στις 20/5. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ έκανα το λάθος και πήρα. Τα γνωστά, "δεν είμαι η αρμόδια να δω την καρτέλα σας...Δεν μπορώ να σας συνδέσω με υπεύθυνο...Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία παράδοσης". Εγώ προσωπικά δεν περιμένω τίποτα απ'αυτά τα λαμόγια, ούτε καν να με(μας) πάρουν για ακύρωση, αφού με(μας) έχουν γραμμένο(-ους) εκεί που δεν πιάνει μελάνι

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Μην παίρνεται καν τηλέφωνο πια εκεί. αυτό το κέντρο είναι λογικά μόνο για τηλεφωνικές παραγγελίες και δεν κάνουν κάτι άλλο. εγώ τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών στο 6935601260 και μου είπαν για την ενδεχόμενη παραλαβή στις 20/5. 
Μα αυτό λέει ότι είναι μόνο για κλήσεις εξωτερικού και από wind και πέφτει η γραμμήΑποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι στο 211 211 65 50 με εξυπηρετουν. Δεν εχω ακουσει ποτε "δεν ειμαι αρμοδιος" εκτος απο οταν ρωταω για διαθεσιμο αποθεμα.

 

Της εξυπηρετησης πελατων οι τυπαδες με παραπεμπουν στο 211 211 οποτε παιρνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό λέει ότι είναι μόνο για κλήσεις εξωτερικού και από wind και πέφτει η γραμμή

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

 

είναι για σταθερά, εγώ έχω cyta και παίρνω εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...