Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάλι κατάλαβα το αυτονόητο που είχα καταλάβει από την περασμένη Παρασκευή.Μεταξύ τους τα μοιράσανε(υπάλληλοι, καλοί πελάτες, κ.α.) και οι υπόλοιποι θα πάρουμε τα τρία πουλάκια που κάθοντε.Άντε να δώσουν ελάχιστα και μετά θα πουν εξαντλήθηκαν.Υπάρχουν ακόμη κάποιοι που ελπίζουν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι Θεσσαλονίκη αλλά μέσω τρίτου ήρθε στα χέρια μου nexus 6 από κατάστημα wind Θεσσαλονίκης με απόδειξη κανονικότατα στα 299€

 

Για ανεβασε μια σκαναρισμενη απόδειξη

 

Pics or it didn't happen που μελε στα ιντερνετια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα κάτι σαφές και απλο! Το ποσα ακριβώς δόθηκαν, αν τα πήραν υπάλληλοι ή όσοι είχαν βύσμα κτλ δεν το ξέρω. Εγώ είδα ένα (σφραγισμένο με απόδειξη wind στα 299€ με imei πανω) και έμαθα ότι υπήρχαν και αλλα.

 

Προσωπικά βαρέθηκα και δεν πρόκειται να ασχοληθω άλλο.. Αν με πάρουν και σε ενα μήνα να μου το φέρουν το πήρα αλλιως απλα δεν ασχολούμαι.

 

Οποιος δεν με πιστεύει ας πάρει την wind να του πουν την αλήθεια παιδιά πραγματικά. Δεν μπήκα σήμερα εδώ και ούτε έχω λόγο να πω ψέματα σε κάποιον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα κάτι σαφές και απλο! Το ποσα ακριβώς δόθηκαν, αν τα πήραν υπάλληλοι ή όσοι είχαν βύσμα κτλ δεν το ξέρω. Εγώ είδα ένα (σφραγισμένο με απόδειξη wind στα 299€ με imei πανω) και έμαθα ότι υπήρχαν και αλλα.

 

Προσωπικά βαρέθηκα και δεν πρόκειται να ασχοληθω άλλο.. Αν με πάρουν και σε ενα μήνα να μου το φέρουν το πήρα αλλιως απλα δεν ασχολούμαι.

 

Οποιος δεν με πιστεύει ας πάρει την wind να του πουν την αλήθεια παιδιά πραγματικά. Δεν μπήκα σήμερα εδώ και ούτε έχω λόγο να πω ψέματα σε κάποιον

 

Προσωπικά δεν σε αμφισβητώ, απλά είχες γράψει : 

 

"Δεν είμαι Θεσσαλονίκη αλλά μέσω τρίτου ήρθε στα χέρια μου nexus 6 από κατάστημα wind Θεσσαλονίκης με απόδειξη κανονικότατα στα 299€"

 

Και η ερώτηση ήταν αν παρέλαβες και πως ..............

 

Παδια οι υπόλοιποι τελικά τι κάνουμε ; Μπορεί να γίνει γραπτή καταγγελία υπογραμμένη από όλους μας η κάτι ανάλογο ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρίξω λίγο λάδι στην φωτιά, Θεσσαλονίκη (δεν ξέρω αν ισχύει και για άλλες περιοχές) μια χαρά nexus 6 έδωσε η wind και με την απόδειξη στα 299€ χωρίς προβλήματα τιμολόγησης.. Και πρέπει να έχει δώσει αρκετά

12:30-13:00 ήμουνα σε ένα από τα κεντρικά μαγαζιά της wind στη Θεσσαλονίκη (Τσιμισκή 99-101) και δεν ήξεραν καν οτι υπάρχει η προσφορά, εγώ τους το είχα δείξει στην δική τους σελίδα.

Στο μαγαζί εκεί μόνο στην τιμή των 499 ευρώ μπορούσαν να δώσουν Nexus 6.

Αν δεν δω απόδειξη δεν πιστεύω πως έχει παραλάβει έστω και ένας στην τιμή των 299 ευρώ από οποιοδήποτε κατάστημα wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way, πήγα κι εγώ από ένα-δυο μαγαζιά στην Αθήνα, και στο δεύτερο έμαθα πως είναι franchise(!)

 

Τα καταστήματα συνδέονται μόνο με την κεντρική αποθήκη. Γι' αυτό και οι προσφορές είναι μόνο τηλεφωνικά. Για να πάει η συσκευή στο κατάστημα το franchise "χρεώνεται" την παραγγελία, οπότε έχει χασούρα (συν τη χασούρα της προσφοράς).

 

Οπότε ξεχάστε το με τα καταστήματα, απλά ήθελαν να σπρώξουν μια συσκευή που είχαν διαθέσιμη και ήξεραν πως δεν θα ξεφορτώνονταν σε άλλη τιμή πέραν της προσφοράς.  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα θα ρίξω σίγουρα τηλέφωνο, μας έχουν κρεμασει άγρια.

Δευτέρα θα ρίξω σίγουρα τηλέφωνο, μας έχουν κρεμασει άγρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορει ρε παιδια τοτε ειναι μεγαλη @π@τη δηλαδη δεν θα δωσουν κανενα τηλεφωνο σε οσους εκαναν τηλεφωνικη παραγγελια?εμενα με ειχαν διαβεβαιωσει μαλιστα οτι ειχαν και αποθεμα.


τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα παραλαβουμε τους ειπα επισης οτι θα φανε και βροχη απο καταγγελιες κι αν θελουν να κοιταξουν και καποιο φορουμ να δουν τι γινετε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΠΑΤΗ της δεκαετίας είναι βασικά.Μαζέψανε προσωπικά δεδομένα, χτυπήσανε την προσφορά της vodafone ούτως ώστε να έχει ακυρώσεις, 2 βδομάδες δούλεμα χοντρό, κ.α..Κι εγώ τους απείλησα με καταγγελίες, αλλά δεν τους νοιάζει..."κάντε ότι νομίζετε" μου είπε! Φυσικά και δεν περιμένω να παραλάβω, το χω πάρει απόφαση εδώ και μέρες, αλλά δεν μπορώ να το χωνέψω ότι ακύρωσα της voda για να γλυτώσω το πενηντάρικο και την έφαγα από τους αλήτες της wind...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...