Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους είχα στείλει γραπτώς παράπονο με όλα τα στοιχεία και το ιστορικό και μου έστειλαν μόλις γραπτή απάντηση μέσω της εξυπηρέτησης πελατών ότι θα με καλέσουν εντός των επόμενων ημερών για παραλαβή, ότι η ενημέρωση που έχουμε προς το παρόν ισχύει και λυπούνται για την καθυστέρηση..

 

edit: δεν βάζω screenshot γιατί από κάτω έχει μια παράγραφο περί μη δημοσιοποίησης της απάντησης..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα το θέμα είναι ότι ΔΕΝ έχουμε φάει άκυρο.

 

Τους ρωτάμε αν φάγαμε άκυρο και μας λένε όχι!

 

Edit: equi κι εγώ το έκανα αυτό, αλλά απλώς σήμερα στις 11 ήρθε ένα sms στο κινητό μου πως επεξεργάζονται το αίτημά μου... Περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ μια κλήση, πρώτη φορά μετά την αρική ακύρωση του ραντεβού για παραλαβή που μου είχαν κλέισει. Ρώτησε όνομα και τηλέφωνο και είπε ότι δεν έχει επιλυθεί ακόμα το θέμα αλλά θα παραλάβουμε σίγουρα... :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είχα στείλει μέιλ και δε μου απάντησαν ποτέ. χρησιμοποίησα τη φόρμα και ένα info@... στην τύχη

μετά από πολύωρο διαλογισμό συμφιλιώθηκα με την ιδέα ότι μπορεί να μην παραλάβω ποτέ το κινητό και μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος. Επιπλέον αναχώρησε και ο πατέρας του κολλητού μου προχτές και συνειδητοποίησα πόσο βλάκας είμαι που στεναχωριέμαι για ένα κινητό. αν κάτσει έκατσε. δε χύνω άλλα δάκρυα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχουμε ξαναπεί για κινητό μιλάμε, δεν θα χαλάσουμε την ζαχαρένια μας για κάτι τέτοιο!!!!

 

 

Απλά θα το κυνηγήσουμε όσο πάει..  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μεγαλο sar!!!! Η οθόνη όντως σκοτεινή και την μπαταρία την ρουφάει για πλάκα του και με χαμηλή φωτεινότητα ρυθμισμένη και ζεσταίνεται και αρκετά εύκολα παρόλο snapdragon 805!!! Το πήρε ο θείος μου από Vodafone 349€ και το δουλεψα πάρα πολύ ώρα! Και κάμερα τίποτα το σπουδαίο! Λίγο καλύτερη από το Nexus 5! Ευτυχώς που έμεινα με 1+1 και δεν το πήρα θα το μετάνιωνα τωρα! Τα λέω για να μην περιμένετε άλλα κι βρείτε άλλα!Κατά τα άλλα όντως αστραπή αλλά μέχρι εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει. Στα 300 ευρώ που το περιμένουμε είναι μια χαρά, βάσει ανταγωνισμού.

 

Από εκεί και πέρα ισχύει ότι και με τα υπόλοιπα κινητά. Κάθε ένας έχει διαφορετικές ανάγκες, που τις καλύπτουν διαφορετικά κινητά.

 

Γελάω και μόνο που σκέφτομαι την αντίδρασή μου τρία τέσσερα χρόνια πριν αν μου έλεγες πως θα έχω κινητό 6 ιντσών... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μεγαλο sar!!!! Η οθόνη όντως σκοτεινή και την μπαταρία την ρουφάει για πλάκα του και με χαμηλή φωτεινότητα ρυθμισμένη και ζεσταίνεται και αρκετά εύκολα παρόλο snapdragon 805!!! Το πήρε ο θείος μου από Vodafone 349€ και το δουλεψα πάρα πολύ ώρα! Και κάμερα τίποτα το σπουδαίο! Λίγο καλύτερη από το Nexus 5! Ευτυχώς που έμεινα με 1+1 και δεν το πήρα θα το μετάνιωνα τωρα! Τα λέω για να μην περιμένετε άλλα κι βρείτε άλλα!Κατά τα άλλα όντως αστραπή αλλά μέχρι εκεί!

 

Nexus=customisation.. Όλα αυτά που λες λίγο πολύ υπήρχαν (σε αντίστοιχο βαθμό) και στο nexus 5. Το καλό στο nexus είναι ότι μπορείς να πειράξεις-αλλάξεις τα πάντα χωρίς να χάσεις εγγύηση και με μεγάλη κοινότητα να σε υποστηρίζει.. Άσε που (μιλώντας πάντα για android) το να βλέπω το note 4 να ζορίζεται (και ώρες ώρες να σέρνεται) με τέτοια χαρακτηριστικά και με knox-μπαμπούλα να μην μπορώ να πειράξω τίποτα μου φαίνεται αστείο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nexus=customisation.. Όλα αυτά που λες λίγο πολύ υπήρχαν (σε αντίστοιχο βαθμό) και στο nexus 5. Το καλό στο nexus είναι ότι μπορείς να πειράξεις-αλλάξεις τα πάντα χωρίς να χάσεις εγγύηση και με μεγάλη κοινότητα να σε υποστηρίζει.. Άσε που (μιλώντας πάντα για android) το να βλέπω το note 4 να ζορίζεται (και ώρες ώρες να σέρνεται) με τέτοια χαρακτηριστικά και με knox-μπαμπούλα να μην μπορώ να πειράξω τίποτα μου φαίνεται αστείο

 

Για αυτό το λόγο παίρνεις Nexus, αλλά χάνεις σε μπαταρία, οθόνη, κάμερα σε σχέση με Note 4....Προσωπικά επειδή πέρασα και από Nexus 4 / Note 4 / LG G2 / Note 3 κτλ κατέληξα και το βλέπω να παραμένω σε Note για πολύ καιρό. Όλα είναι με βάση τις ανάγκες που έχει ο καθένας...You give something you take something .....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...