Προς το περιεχόμενο

Mlais M7. Με 5,5 ιντσών οθόνη, 64-bit οκταπύρηνη CPU και 4G στα $171,89


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μονόδρομος για όσους θέλουν δίκαρτα.

 

Το συγκεκριμένο λόγω του μεγέθους οθόνης δεν απευθύνεται και στους πάντες, αλλά δεν το λες και άσχημο με 150 ευρώ..

4g θυμίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερος και απο διπύρινο είναι αυτος ο επεξεργαστής, δοκιμασμένα σας το λέω.

συμφωνω μπορει να ειναι εντυπωσιακο στα χαρακτηριστικα αλλα εχει δικιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://system-on-a-chip.specout.com/l/1070

 

Βέβαια έχεις δίκιο,εφόσον το γράφει η ίδια η Mediatek στην ιστοσελίδα της...Παραπληροφόρηση του ίντερνετ mode on :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://system-on-a-chip.specout.com/l/1070 Βέβαια έχεις δίκιο,εφόσον το γράφει η ίδια η Mediatek στην ιστοσελίδα της...Παραπληροφόρηση του ίντερνετ mode on :)

http://www.gizchina.com/2015/02/09/mediatek-mt6752-vs-snapdragon-615/

 

αν και δεν έχω δοκιμάσει mediatek επεξεργαστη πιο συγχρονο του 6577, φαινεται να έχει κάνει καλή δουλειά στην νέα φουρνιά η mediatek. ελπιζω να μην μας τα χαλάσει πάλι στο θέμα software.. γιατί εκει που χώλενε πολύ ήταν στον κλειστό κώδικα και στο ότι η κάθε γενια chip, "δενοταν" με μια έκδοση του android. απο αναβάθμιση ουτε λογος!!! πχ η 6577 που φορούσε το zte v970 που είχα, ειχε κυκλοφορίσει με 4.0.4... και πηρε με τα 1000 ζόρια 4.1.2.. και αυτά με πλάγιο τρόπο. για αναβαθμισεις ουτε λογος! αντιστοιχα παραδείγματα υπάρχουν και με νεότερους επεξεργαστές. που πχ ενώ είχαν την επεξεργαστικη δύναμη, 4.3 ή 4.4  sources η mediatek δεν έδωσε ποτε για να πάρουν αναβάθμιση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμένει κινέζικο με απελπιστική ανάλυση οθόνης...

από πότε τα 720p είναι απελπιστική ανάλυση οθονης;;;  Μην γράφεις κουταμάρες απλά για να ανεβάσεις τον αριθμό των ποστ σου για να φαινεται παντου η υπογραφή σου.. ελεος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πότε τα 720p είναι απελπιστική ανάλυση οθονης;;;  Μην γράφεις κουταμάρες απλά για να ανεβάσεις τον αριθμό των ποστ σου για να φαινεται παντου η υπογραφή σου.. ελεος..

και λιγα λεει τραγικη είναι πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και λιγα λεει τραγικη είναι πλεον

Τι λέτε ρε παιδια;; θα καραφλιάσουμε! από πότε τα 267ppi είναι τραγικά και απελπιστικά; Μια απλή νορμάλ ανάλυση είναι για αυτές τις ίντσες. Ουτε τπτ το ιδιαίτερο αλλά με τπτ δεν δικαιολογουνται οι χαρακτηρισμοι που χρησιμοποιειτε! να ηταν 540x960 που ηταν παλιοτερα σε άλλες συσκευές, θα ήμουν μαζί σας! αλλα με 267ppi είναι το λιγότερο αστείο να χρησιμοποιείς τέτοιους χαρακτηρισμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδια;; θα καραφλιάσουμε! από πότε τα 267ppi είναι τραγικά και απελπιστικά; Μια απλή νορμάλ ανάλυση είναι για αυτές τις ίντσες. Ουτε τπτ το ιδιαίτερο αλλά με τπτ δεν δικαιολογουνται οι χαρακτηρισμοι που χρησιμοποιειτε! να ηταν 540x960 που ηταν παλιοτερα σε άλλες συσκευές, θα ήμουν μαζί σας! αλλα με 267ppi είναι το λιγότερο αστείο να χρησιμοποιείς τέτοιους χαρακτηρισμους.

βαλε διπλα διπλα 720π και qhd και θα καραφλιάσεις σιγουρα τυπε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε διπλα διπλα 720π και qhd και θα καραφλιάσεις σιγουρα τυπε :D

Μα δεν λες τπτ διαφορετικό απ αυτά που λέω εγώ.. qhd=960x540. τραγικό ppi για αυτές τις ίντσες. εκτός και αν εννοουσες QHD. εχει σημασια πότε χρησιμοποιείς κεφαλαία και πότε όχι.

 

Και επίσης άλλο έχει εμφανή διαφορά και άλλο χαρακτηρισμοι τύπου "τραγικο" και "απελπιστικη"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Με τη σημερινή ισοτιμία και το κουπόνι από gearbest, είναι στα 142 ευρώ...

Για μένα καλύτερα που έχει τέτοια οθόνη γιατί από τη στιγμή που έχει σχετικά μικρή μπαταρία, αν ήταν και FHD θα τον έπινε.

 

Με ψιλοψήνει μπορώ να πω, τώρα είμαι με LG G2, αλλά έχω ψηθεί για αναβάθμιση.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...