Προς το περιεχόμενο

ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ADSL/VDSL ROUTER post here(γράψτε εδώ)


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα λεω να παρω το tp link w9980 +Apple AirPort Express Base Station 2012  για vdsl εχω iphone 6s kai ipad air2 , θα εχω καλυψη σε ολο το σπιτι με wifi ?

 

Ευχαρστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ψαχνω για ενα ρουτερ το οποιο να μπορω να θεσω οριο στην ταχυτητα του wifi? Πχ το wifi να μπορει να δωσει μεχρι 8 mbit ταχυτητα απο τα 24. Υπάρχει καποια οικονομικη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το zde 931 v2 του οτε τι λεει;διαβαζω οτι ειναι χαλια....αλλα ενας φιλος που το εχει 2 χρονια ειναι ευχαριστημενος,η γνωμη σας;XDSL 931VII

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το zde 931 v2 του οτε τι λεει;διαβαζω οτι ειναι χαλια....αλλα ενας φιλος που το εχει 2 χρονια ειναι ευχαριστημενος,η γνωμη σας;XDSL 931VII

 

 

Φιλε μου ,αμα ο ανθρωπος μπαινει μεσα για μιση η μια ωρα και χαζευει ,φυσικο ειναι να ειναι ο.κ....Αν καθεσαι και παιζεις,ψαχνεις,κοιτας και γενικα περνας λιγο παραπανω χρονο στο web,τοτε ειναι για τα ΜΠΑΖΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα σημερα το ρουτερ asus DSL-N14U οπως μου προτειναν τα παιδια να παρω

γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος ευκολο σεταρισμα καλη αποκριση και μου αρεσε η λειτουργια που κοτσαρεις ενα δισκο εξωτερικο και κατεβαζει τορρεντς χωρις να χρειαζεται να εινια ανοιχτος ο υπολογιστης

η συνδεση μου ειναι forthen 24ρα γενικα να ρωτησω υπαρχει καμια ρυθμιση που να χρειαζεται να κανω και μου ξεφευγει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γύρω στα 100 αξίζει να πάρω κάποιο draytek η να παίξω με tplink 8970?

 

http://www.insomnia.gr/topic/569213-για-αγορα-adslvdsl-router-post-hereγράψτε-εδώ/?p=54820381

έχω ανοίξει και αντίστοιχο θέμα,κάτι σαν προσωπικό  Logbook για το συγκεκριμένο.

Αν δεν θα ασχοληθείς με το wifi του,είναι άψογο.

μολις παρελαβα σημερα το ρουτερ asus DSL-N14U οπως μου προτειναν τα παιδια να παρω

γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος ευκολο σεταρισμα καλη αποκριση και μου αρεσε η λειτουργια που κοτσαρεις ενα δισκο εξωτερικο και κατεβαζει τορρεντς χωρις να χρειαζεται να εινια ανοιχτος ο υπολογιστης

η συνδεση μου ειναι forthen 24ρα γενικα να ρωτησω υπαρχει καμια ρυθμιση που να χρειαζεται να κανω και μου ξεφευγει?

επειδή με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη συσκευή,αν μπορείς κάνε ενα wifi test με τις ρυθμίσεις που παραθέτω στο απο πάνω λινκ.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. στο e-shop έχει βγάλει αυτήν την προσφορά για router που ψάχνομαι.

 

αξίζει αυτό;

 

1622_r26_c1.jpg

 

Σε χαρακτηριστικα λεει πολλα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα modem/router με usb για να ακτεβαζω ταινιες και να τις streamarw κατευθειαν στην smart tv.εχω 2 lan υπολογιστες , ενα laptop με wifi και 4 smartphones π θελω να συνδεσω.υπαρχει καποιο να μου προτεινεται γυρω στα 50-60 ευρω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα σημερα το ρουτερ asus DSL-N14U οπως μου προτειναν τα παιδια να παρω

γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος ευκολο σεταρισμα καλη αποκριση και μου αρεσε η λειτουργια που κοτσαρεις ενα δισκο εξωτερικο και κατεβαζει τορρεντς χωρις να χρειαζεται να εινια ανοιχτος ο υπολογιστης

η συνδεση μου ειναι forthen 24ρα γενικα να ρωτησω υπαρχει καμια ρυθμιση που να χρειαζεται να κανω και μου ξεφευγει?

παιδια το snr(signal noise ratio) που να το βαλω, οι τιμες που δεχεται ειναι -10 εως 10 και μια επιλογη disabled η γραμμη μου εινια φορθνετ 24ρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το snr(signal noise ratio) που να το βαλω, οι τιμες που δεχεται ειναι -10 εως 10 και μια επιλογη disabled η γραμμη μου εινια φορθνετ 24ρα

εγώ στο αυτοματο που το έχω σαν ρύθμιση το DLA παίζει μεταξυ 7.5-8.5, στο DSL-AC56u

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι για το συγκεκριμενο router.εχει συνδεση για απευθειας τηλεφωνικη γραμμη??το χω βρει σε πολυ καλη τιμη μεσα στο budget μου και ενδιαφερομαι να μου πειτε γνωμες εσεις που το εχετε...


και κατι ακομη.ενδιαφερομαι να κατεβαζω απευθειας εκει με εναν σκληρο δισκο συνδεδεμενο.το ερψτημα μου ειναι αν θα κανει καλο streaming στην τηλεοραση μου ή θα αργει???αν γνωριζει κανεις παρακαλω ας με ενημερωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...