Προς το περιεχόμενο

Το OnePlus Two θα διαθέτει Snapdragon 810 και πιθανή τιμή στα $400


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη Vodafone φίλε μου, τελείωσε μέσα σε δύο μέρες το stock όμως γτ τα κατεβάσαν κ από το site. Πολλά μέλη του forum προλάβαμε κ πήραμε! Αρκετοί ήδη βέβαια τα πουλάνε ελπίζοντας να βγάλουν κανένα ψιλό.οπως κ να χει αξίζει να ψάχνεσαι, τώρα πχ το mi4 πάει ίδια τιμή κ το g3 το ίδιο. Ακόμη κ το galaxy alpha που είναι Premium πάει 230 καινούργιο ebay (μέσω αποθήκης Γερμανία αποφεύγεις κ τελωνείο 99%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κι εγώ τωρα χρησιμοποιώ s5 δίκαρτο που το αγόρασα μετά από ένα χρόνο με δωροεπιταγη 150€ + την τιμη του oneplus.

Καλές κι οι αμολεντ κλπ κλπ. Αλλά oneplus ΔΕΝ είναι.

Οσα δε φτάνουν οι "επώνυμοι" = διαφημιζομενοι τα κάνουν κρεμαστάρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι το σύστημα με τις προσκλήσεις, η έλλειψη αντιπροσωπείας στην Ελλάδα και η θερμοκρασία του SD 810. Το κινητό φαίνεται καλό και θα ήθελα να υποστηρίξω και τη συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά... Προς το παρόν της λείπουν κάποια πράγματα. Η τιμή, πάντως, είναι πολύ καλή γι αυτά που προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κάτοχος εδώ και περιπου ενα χρόνο μπορω να πω οτι το κινητό είναι πολύ καλό στα χρήματα που είχε 299€ ( oneplus one ) αυτονομία πολύ καλη όπως και η ποιότητα της συσκευής η κάμερα δεν είναι πολύ τέλεια ουτε η οθόνη αλλά για το λογο που προτιμησα και πήρα αυτήν την συσκευή με κάλυψε πληρης , ο μόνος λογος που δεν θα ξανά προτιμούσα την συγκεκριμένη εταιρία είναι το suport της εχώ ανοίξει ticket απο τον Απρίλιο για πρόβλημα στην οθόνη που έβγαλε μετα απο σκληρή χρηση που το έχω κανει και ακόμη δεν μου έχει απαντήσει. Ενω π.χ lg έρχεται ο couriel στο σπίτι και σε 48 ώρες σου το φέρνει παλι πίσω το κινητό όπως πρεπει να ειναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος του 64gb.Το κινητό αν με ρωτούσατε πριν 1 μήνα θα έλεγα ότι ήταν άψογο σε όλα,πραγματικά. Τελικά όμως εγώ και όπως άλλοι χιλιάδες χρήστες μας εμφανίστηκαν τα ghost touched και γενικά έχει θέμα αν δέχεται ταυτόχρονα αγγίγματα στον ίδιο χ άξονα.Το πρόβλημα εκτιμώ ότι είναι hardware. Έχει πάρει πολύ έκταση το θέμα και φαίνεται πως όλα τα κινητά έχουν θέμα απλά σε κάποιους μπορεί να μην έχει εμφανιστεί ακόμα ή δεν το καταλαβαίνουν!

Με δεδομένο το παραπάνω και την τιμή που θα έχει δεν το βλέπω να πηγαίνει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...