Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Hacking [PS4]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 530
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγάλη *** αυτό να καίγονται τα χλωρά μαζί με τα ξερά...

 

Φαντάσου κάποιος να έχει χρόνια ένα PSN account, να έχει PS+, 100άδες digital games και να φάει permaban έτσι άδικα.

 

Δεν είναι τόσο δύσκολο να ξεχωρίσουν το φρέσκο PSN account που μόλις δημιουργήθηκε για να πωληθεί στο ebay και η download/trophy list του είναι πρακτικά άδεια...

εννοείται τα account με ένα παιχνίδι μπαναρουν και έχουν τα παραπάνω που εγραψα γιατί κάνουν μπαμ ,δε νομίζω να πειράξουν "καθαρό" λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιοι το άφησαν να ξεφύγει , πχ στην ασια με 5-10 $ το παρεμποριο  digital και εμεις τρώμε στον κώλο τις αυξησεις στη συνδρομη χαλια servers και κλείνουν account μαζικά με τις χιλιάδες τώρα . Εγω δεν τους εχω καμιά εμπιστοσύνη ότι θα κάτσουν πολύ να διαχωρίσουν αν είσαι legit .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Δειτε το μεχρι το τελος, trust me.

 

Λέτε να βγάλουν emulators που θα παίζουν τα roms με upscale ανάλυση και γραφικά (ετςι όπως γινεται στο PC)? πωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η sony τώρα θα κάτσει άλλα 10 κλειδώματα ακόμα και μέσα στα παιχνίδια. Ωραία σε θεωρητικό επίπεδο , στην πράξη downgrade στο πρώτο firmware μονο για να τρεχεις linux δύσκολο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια καλησπερα.Θελω να κανω μια ερωτηση καθως δεν γνωριζω απο second accound.Εχω ps3 και εφτιαξα ενα δευτερο αμερικανικο λογαριασμο στη κονσολα μου και οποτε βρισκω καποια καλυτερη προσφορα στο εεληνικο αγοραζω απο εκει,οποτε βρισκω καποια καλυτερη στο αμερικανικο το αγοραζω απο εκει και τα κατεβαζω και τα παιζω κανονικα στο ελληνικο βασικο μου λογαριασμο.Υπαρχει κανενας φοβος να φαω ban?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...