Προς το περιεχόμενο

Ζημιά σε μητρική - ενδεχόμενη αλλαγή


balander10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα εχεις προβλημα με τις θερμοκρασιες.

 

Εδω αλλοι κανανε SLi 480 με 5 χιλιοστα κενο η μια με την αλλη και δεν ειχε προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που σε βοηθήσαμε! Εγώ θα σου πρότεινα να μην μπείς ποτέ στην διαδικασία να την φτιάξεις.. Κρατησέ την όσο αντέξει, και όταν θέλεις και μπορείς, περνάς σε αναβάθμιση.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δοκίμασα και δεν δουλεύει. Ούτε η παλιά ούτε η καινούργια κάρτα γραφικών που σημαίνει πως έχει η θύρα το πρόβλημα. Οι κάρτες ξεκινούν τα δουλεύουν βλέπω τα ανεμιστηράκια τους να κινούνται κλπ αλλά δεν στέλνουν σήμα στην οθόνη.

 

Η Χ 16 είναι κάτω από την ψύκτρα δεν ξέρω αν χωράει στην δεξιά μεριά έχει και τα δοντάκια που πιάνουν τις ram κλπ. Θα βάλω φωτό σε λίγο.

 

Αν κάποιος θεωρεί πως μπορεί να το φτιάξει και μετά τη νέα φωτό που θα βάλω και έχει όρεξη για ένα καλό μεροκάματο στείλτε μου pm στο μεταξύ να το φτιάξουμε ακόμη και σήμερα ή αυριο κλπ.

 

Δάφνη - Αθήνα μένω.

 

 

Η κάρτα που φαίνεται κάτω από την Χ 16 είναι μια κάρτα δικτύου μη με ρωτάτε γιατί τα έχουν βάλει έτσι δεν έχω ιδέα...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΒΑΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΣΤΟ BIOS MIA ΕΠΙΛΟΓΗ GEN3/ GEN2/AUTO GEN ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΙΑ SAPPHIRE ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ GEN2 ΔΟΥΛΕΨΕ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΒΑΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΣΤΟ BIOS MIA ΕΠΙΛΟΓΗ GEN3/ GEN2/AUTO GEN ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΙΑ SAPPHIRE ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ GEN2 ΔΟΥΛΕΨΕ..

Σοβαρα ρε φιλαρακι, διαβασες τα υπολοιπα?

Αλλο εφταιγε, οχι software, και ο ανθρωπος εκανε την δουλεια του.

 

Και μην γραφεις με κεφαλαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τονίσω κάτι σχετικα με την μια θύρα που δεν δούλευε.

 

Πρέπει μέσα από το bios να ορίσεις ποια από τις 2 θύρες θες να είναι η main.

 

Τουλάχιστον σε μένα έτσι είναι η f2-a88xm-d3h.

 

Αυτό πληροφοριακά για κάποιον που έχει παρόμοιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...