Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κουραμπιεδάκια πριν το χιόνι (από το σπίτι μου, συνταγή Παρλιάρου με γραπτή εγγύηση από εμένα) 

post-258415-0-67704500-1514412786_thumb.jpg

 

και σοκολατάκια από το αγαπημένο Le Chocolat στο Σύνταγμα.

post-258415-0-91147000-1514412863_thumb.jpg

 

 

Έχετε ξεφύγει οι Αθηνέ(ζ)οι με τις αναμονές στα καφέ, dear lord, πόσο χρόνο έχετε για πέταμα;;

 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι εύκολα όσο οι κουραμπιέδες. Έχω πετάξει τρεις φορές μελομακάρονα. Φέτος έκανα και ήταν καλούτσικα αλλά όχι τέλεια. Πρόλαβα να κεράσω και τη γιαγιά μου πριν ταξιδέψει, το ευχαριστήθηκε αυτό το ένα που κατάφερε να φάει. Του χρόνου θα τα κάνουμε καλύτερα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχετε ξεφύγει οι Αθηνέ(ζ)οι με τις αναμονές στα καφέ, dear lord, πόσο χρόνο έχετε για πέταμα;;

 

Για καφέ έχουν όλοι χρόνο, αλλά στους δρόμους (ειδικά τα μηχανάκια), πηγαίνουν σαν τρελοί. 

Στη δουλειά μου επίσης σπρώχνονται τώρα τις γιορτές, ειδικά στο παιδικό τμήμα (για δώρα κλπ). Καλά που δεν είμαι στις πωλήσεις, το καλάσνικοφ το είχα σίγουρο  a025.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καφέ έχουν όλοι χρόνο, αλλά στους δρόμους (ειδικά τα μηχανάκια), πηγαίνουν σαν τρελοί. 

Στη δουλειά μου επίσης σπρώχνονται τώρα τις γιορτές, ειδικά στο παιδικό τμήμα (για δώρα κλπ). Καλά που δεν είμαι στις πωλήσεις, το καλάσνικοφ το είχα σίγουρο  a025.gif

 

Βιάζονται να πάνε να περιμένουν όρθιοι. :lol: 

 

 

@ PETROS13

Από το παρακάτω στη γωνία τα πήρα.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...