Προς το περιεχόμενο

Tι αγοράζετε περισσότερο απο το ιντερνετ;


μητσοςδ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω αγοράσει δύο λάπτοπ , κινητά , hardware , ρούχα , παπούτσια , συμπληρώματα διατροφής . Δεν είχα ποτέ θέμα σε καμία μου συναλλαγή , τώρα περιμένω κάτι από Κίνα και η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο ανήσυχος για το αν θα φτάσει ποτέ  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έχω αγοράσει αρκετά κινητά, μικροηλεκτρονικα (ποντικι κλπ) για τον υπολογιστη, ρούχα, παππούτσια, όλα τα μικροπράγματα τα αγοράζω απο το ebay (ένα βυσματάκι πχ που εδώ το παίρνω 2€, αν δεν το χρειάζομαι σύντομα το παίρνω απο το ebay με 30λεπτα), προφυλακτικά (απο φαρμακείο όμως μέσω σκρουτζ), τα προηγούμενα όλα απο σχιστοματηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει δύο λάπτοπ , κινητά , hardware , ρούχα , παπούτσια , συμπληρώματα διατροφής . Δεν είχα ποτέ θέμα σε καμία μου συναλλαγή , τώρα περιμένω κάτι από Κίνα και η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο ανήσυχος για το αν θα φτάσει ποτέ  :-D

Έχω πάρει πάνω από 100 πράγματα από Κίνα, όλα έχουν φτάσει, μην ανησυχείς! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες και πηγαινω σε συναυλια των Metallica

 

Έχει παιχτεί τέτοια αναβάθμιση στη μουσική από τα μεγάφωνα των super market και δεν το ξέρω εγώ;;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια μ'αρέσει η βόλτα στο σούπερ μάρκετ ή σε πολυκαταστήματα.... :) (ειδικά σε ώρες που δεν έχουν πολύ κόσμο! )

Επισης το ιδιο..Σαν την ανθρωπινη επαφη δεν εχει.

Έχει παιχτεί τέτοια αναβάθμιση στη μουσική από τα μεγάφωνα των super market και δεν το ξέρω εγώ;i

Αν μαλιστα στα super market αρχιζουν και κοπανανε και Pantera θα κατασκηνωνω εκει μεσα πλεον....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητά ,διάφορα συμπληρώματα και καλλυντικά από φαρμακεία (τα εδώ φαρμακεία είναι το λιγότερο 5 ευρώ ακριβότερα σε αυτά που θέλω) , θήκες κινητών, ρούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχαμε και εμείς online σουπερ μαρκετ, δεν θα ήξεραν οι μαγαζάτορες την φάτσα μου :D

Υπάρχουν online supermarket, δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ βέβαια!

 

Πχ το caremarket.gr του Carrefour και πρέπει να υπάρχουν κι άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παιχτεί τέτοια αναβάθμιση στη μουσική από τα μεγάφωνα των super market και δεν το ξέρω εγώ;;;

 

Eίσαι σε λάθος χώρα. Αλλάζεις χώρα. Profit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παιχτεί τέτοια αναβάθμιση στη μουσική από τα μεγάφωνα των super market και δεν το ξέρω εγώ;;;

Εμένα μου αρέσει η μουσική που παίζει στα jumbo πάντως...ειδικά όταν παίζει Στανίση! :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει η μουσική που παίζει στα jumbo πάντως...ειδικά όταν παίζει Στανίση! :P :D

 

Αυτή την απάντηση είναι η αλήθεια πως την περίμενα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...