Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το υποθέτει καθώς στο βίντεο πράγματι τα παιχνίδια φαίνονται καλύτερα όταν η κονσόλα βρίσκεται στο dock.

μπορει να ειναι απλα και περιορισμος της οθονης η να κατεβαζει επιδοσεις οταν παιζει φορητο για μειωμενη καταναλωση. λεω γω τωρα

αυτα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dock πολύ δύσκολα να έχει επιπλεον επεξεργαστική δύναμη αλλά μόνο και που θα έχει εξωτερική τροφοδοσία θα ανεβάζει τους χρονισμούς της cpu/gpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ειναι απλα και περιορισμος της οθονης η να κατεβαζει επιδοσεις οταν παιζει φορητο για μειωμενη καταναλωση. λεω γω τωρα

Πιο πιθανό είναι αυτο που γράφεις εσύ. Υποθέσεις κάνουμε όλοι σε αυτή τη φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το ειδες αυτο (οτι το dock εχει προσθετο επεξεργαστη κλπ)?

 

Αν προσέξεις το skyrim είχε καλύτερα textures ανάλυση όταν ήταν στο dock - στο handheld mode φαινόταν σαν IPAD,

 

- Βεντούζα με τα γραφικά σας κτλ.;Έλεος! Το μηχάνημα είναι ΣΑΠΙΖΕΙ- πας διακοπές και συνεχίζεις το game σου - αυτό φοβούμουν ότι δεν θα γινόταν. Απλά θα βάζαν κάποιο Minigame για κινητό. Μια χαρά έδειχνε πάρτε τώρα το ps4 rehash σας και σκάστε. Αυτό το μηχάνημα είναι ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. WII-U ΚΑΙ 3DS ΜΑΖΙ. Είναι κατι διαφορετικό - έλεος ελεεινοί τύποι αν σας νοιάζαν τα frames να πέρνατε pc. τα μηχανήματα που είναι. Κάνει τα πάντα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο bedazzled που είσαι??? χεχε NVIDIA έλεγα πριν 1 ώρα ε??  χεχε 1-0 /cheers!


χαλαρωσε μεγαλε, κουβεντα κανουμε

 

Κάποιος άλλος λέει για τύχη ίδια με του wii-u....

 

Φυσικά θέλω να μου εξηγήσει πώς θα παίζει horizon zero dawn στις διακοπές χωρίς να μετακομίζει όλο το Hi-fi του - ή το πόσο γρήγορα θα κάνει Install ή αν θα παίξει την ΑΛΛΗ μέρα λόγω της adsl του... μάλλον θα κατεβάζει με 4g εεε?? /s

 

Απορώ γιατί ασχολούμαι έχεις δίκιο - CARTRIDGES!!!!!!!!! BREATH OF THE WILD ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ TI NA ΛΕΩ ΤΩΡΑ

 

 

κουκλί ήταν όταν το κούμπωνε πωπω τόσο μικρό το cartdridge??? 

 

sorry για τον ενθουσιασμό μου για κάτι που δεν είναι μια από τα ΙΔΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το είδατε για nvidia; Πάντως το dock κάτι πρέπει να έχει μέσα, αλλιώς γιατί να το κάνουν τόσο μεγάλο; Λέτε να παίζει και ανεξάρτητα το ένα από το άλλο; Μπα μάλλον όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το είδατε για nvidia; Πάντως το dock κάτι πρέπει να έχει μέσα, αλλιώς γιατί να το κάνουν τόσο μεγάλο; Λέτε να παίζει και ανεξάρτητα το ένα από το άλλο; Μπα μάλλον όχι...

https://blogs.nvidia.com/blog/2016/10/20/nintendo-switch/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο bedazzled που είσαι??? χεχε NVIDIA έλεγα πριν 1 ώρα ε??  χεχε 1-0 /cheers!

 

Κάποιος άλλος λέει για τύχη ίδια με του wii-u....

 

Φυσικά θέλω να μου εξηγήσει πώς θα παίζει horizon zero dawn στις διακοπές χωρίς να μετακομίζει όλο το Hi-fi του - ή το πόσο γρήγορα θα κάνει Install ή αν θα παίξει την ΑΛΛΗ μέρα λόγω της adsl του..

 

Απορώ γιατί ασχολούμαι έχεις δίκιο - CARTRIDGES!!!!!!!!! κουκλί ήταν όταν το κούμπωνε πωπω τόσο μικρό

καμια αντιρρηση και κατανοω τον ενθουσιασμο σου, αλλα εδω κανουμε μια ωραια κουβεντα, μη γενικευουμε με ασχημους χαρακτηρισμους. και γω θα διαφωνησω με τον προηγουμενο, αν και εχω ps4, δε τιθεται θεμα συγκρισης. ειναι ανομοια συστηματα και σαν ιδεα και σαν υλοποιηση. δε τα θεωρω καν ανταγωνιστικα μεταξυ τους.

 

εννοειται οτι θα πουλησει σα φρεσκοψημενο καρβελακι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο bedazzled που είσαι??? χεχε NVIDIA έλεγα πριν 1 ώρα ε??  χεχε 1-0 /cheers!

 

Είπαμε, mobile SoC και 3.5TF δεν πάνε μαζί. ;) 1-1 :P

 

Το ενδεχόμενο να έχει και AMD APU στο dock πόσο πιθανό είναι άραγε; Μάλλον απίθανο, γιατί αυξάνει την προγραμματιστική πολυπλοκότητα... άντε να μάθουμε τώρα ποιό είναι το 3ο design win της AMD.

 

Πιο πιθανό είναι να boostάρει τα ρολόγια στο dock, αλλά και πάλι, δεν έχει κανονική ψύκτρα/fan όντας semi-portable...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια αντιρρηση και κατανοω τον ενθουσιασμο σου, αλλα εδω κανουμε μια ωραια κουβεντα, μη γενικευουμε με ασχημους χαρακτηρισμους. και γω θα διαφωνησω με τον προηγουμενο, αν και εχω ps4, δε τιθεται θεμα συγκρισης. ειναι ανομοια συστηματα και σαν ιδεα και σαν υλοποιηση. δε τα θεωρω καν ανταγωνιστικα μεταξυ τους.

τώρα μιλάς σωστά - ανόμοια ΕΝΤΕΛΩΣ συστήματα. αυτό το ότι θα πάει άπατο σαν το wii-u δεν άντεξα. Ήτανε trollia και από τις χειρότερες του είδους.

 

Εγώ περίμενα home console. Τελικά είναι hybrid και μάλιστα AΚΡΙΒΩΣ όπως τα leaks. Πάντως περίμενα nvidia και ανυπομονώ να δώ τί είναι.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...