Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα δεν ξερω πως ειναι πλεον τα πραγματα στα σχολια και τι κανουν οσον αφορα τον αθλητισμο αλλα σε μενα πριν χρονια(που βεβαια δεν ειχαμε τοτε τα smartphones)η μπαλα ηταν κατι το δεδομενο.

 

Τωρα το παραπανω που γραφεις δεν ξερω τι ακριβως θες να πεις ουτε εχει και σχεση με αυτο που κανεις quote αλλα τεσπα.

Εννοώ ότι έχει παραγίνει με την κριτική αυτών που παίζουν Nintendo και την κατηγοριοποίηση τους σε παιδάκια, αιώνιους εφήβους κοκ (Μιλάω πάντα για τα σχόλια στο άρθρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοώ ότι έχει παραγίνει με την κριτική αυτών που παίζουν Nintendo και την κατηγοριοποίηση τους σε παιδάκια, αιώνιους εφήβους κοκ (Μιλάω πάντα για τα σχόλια στο άρθρο).

Δεν ειναι μονο με την Nintendo αυτο.Και στα παιχνιδια της Blizzard γραφεται αυτο για καρτουνιστικα γραφικα και σε αλλα παιχνιδια οπως Darksiders. Γιαυτο αλλωστε ειπα στο τελος οτι προσωπικα τα αγνοω τετοια σχολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε έκανα το wife/daughter test. (45/6 χρονών)

 

E λοιπόν ΠΟΡΩΘΗΚΑΝ με αυτό που είδαν.

 

Αν καταλάβατε καταλάβατε το βλέπω να πουλάει σαν wii....

Το έδειξα στην κοπέλα μου και θα τσιμπησει και αυτή μου είπε.Της αρέσε.Αρεσε σε πολύ κόσμο πάντως.Ας ελπισουμε να μεταφραστεί σε πωλήσεις αυτό γιατί η βιομηχανία την χρειάζεται την Nintendo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αυτό το πράγμα είναι κάτι άλλο πράγμα. Κανένα PC,PS4,XBOX ότι σκατά και να παίζουν , όπως και να τα παίζουν, σε ότι ανάλυση και να το παίζουν και γραφικά και frames κτλ, δεν μπορούν να κάνουν αυτό που κάνει το NX.

Ουτε αυτα που προσφερε το Wii U μπορουσαν να τα κανουν οι παραπανω κονσολες,αλλα βλεπεις χωρις υποστηριξη απο 3ους χαθηκε η μπαλα στο Wii U και αυτο φανηκε πολυ εντονα φετος.Ενα pokemon παιχνιδι,ενα Starfox,1remastered και ενα paper mario δεν σωζουν την κατασταση.

 

Γιαυτο καλη η πρωτοτυπια και η αλλαγη κατευθυνσης αλλα χωρις πραγματικη υποστηριξη απο 3ους τα πραγματα θα ειναι πολυ δυσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το Splatoon να έχει cross-play MP (Switch <---> Wii U) και να μεγαλώσει η βάση παικτών... α και εννοείται θέλω και cross game chat (Switch only). Για achievements πάντως δεν είπαν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το Splatoon να έχει cross-play MP (Switch <---> Wii U) και να μεγαλώσει η βάση παικτών... α και εννοείται θέλω και cross game chat (Switch only). Για achievements πάντως δεν είπαν τίποτα.

Ουτε για online συνδρομη :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έδειξα στην κοπέλα μου και θα τσιμπησει και αυτή μου είπε.Της αρέσε.Αρεσε σε πολύ κόσμο πάντως.Ας ελπισουμε να μεταφραστεί σε πωλήσεις αυτό γιατί η βιομηχανία την χρειάζεται την Nintendo.

Και με τις προηγουμενες κονσολες υπηρχε ενθουσιασμος αλλα στην πραξη αλλα ειδαμε.Γιαυτο και καλο ειναι να υπαρξουν λιγο παραπανω πληροφοριες.

 

Το μονο σιγουρο ειναι οτι το σκοπο που ηθελε η εταιρια με το video τον πετυχε.Δηλαδη να τραβηξει βλεματα.

 

Οσο για μενα προσωπικα αν δεν ανακοινωθει οτι δεν ανακοινωθηκε στο Wii U(που ειχα πρηξει τα νευρα στο αλλο θεμα)περι νεου Metroid prime,μενω ως εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά - ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ το reveal trailer μέχρι να λίωσει το router σας. Αυτό κάνω εδώ και 3 ώρες για να χωνέψω το concept.

 

E λοιπόν περίμενα το reveal αυτό για να αποφασίσω αν θα πάρω ps4pro και δηλώνω ΟΧΙ.

 

Αυτό που είδα είναι πρωτοποριακό. To gameplay ξεφεύγει από τα στενά όρια του Online (Streetpass +++++)

 

Παίζεις όπου νάναι ότι game και να αγόρασες. (Breath of the wild στον προαστιακό? στις διακοπές?)

 

Το όλο σύστημα είναι εντελώς φορητό.

 

Παίζουν όλοι μικρά - μεγάλοι.

 

Nintendo VC.

 

Τέρμα παπαλα finito - απίστευτο αυτό. Nintendo /bow.

 

 

Για όλα τα άλλα υπάρχει το pc

 

To WIIU 2 - ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά - ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ το reveal trailer μέχρι να λίωσει το router σας. Αυτό κάνω εδώ και 3 ώρες για να χωνέψω το concept.

 

E λοιπόν περίμενα το reveal αυτό για να αποφασίσω αν θα πάρω ps4pro και δηλώνω ΟΧΙ.

 

Αυτό που είδα είναι πρωτοποριακό. To gameplay ξεφεύγει από τα στενά όρια του Online (Streetpass +++++)

 

Παίζεις όπου νάναι ότι game και να αγόρασες. (Breath of the wild στον προαστιακό? στις διακοπές?)

 

Το όλο σύστημα είναι εντελώς φορητό.

 

Παίζουν όλοι μικρά - μεγάλοι.

 

Nintendo VC.

 

Τέρμα παπαλα finito - απίστευτο αυτό. Nintendo /bow.

 

 

Για όλα τα άλλα υπάρχει το pc

 

To WIIU 2 - ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.

Δεν μπορώ να καταλάβω τον ενθουσιασμό σου πάντως, στην ουσία ένα φορητό είναι που συνδέεται και με την τηλεόραση. Εγώ, όπως ξαναέγραψα, περίμενα κάτι διαφορετικό - παραπάνω. Μακάρι να έχεις δίκιο όμως και να είναι όντως εντυπωσιακό στην πράξη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τον ενθουσιασμό σου πάντως, στην ουσία ένα φορητό είναι που συνδέεται και με την τηλεόραση. Εγώ, όπως ξαναέγραψα, περίμενα κάτι διαφορετικό - παραπάνω. Μακάρι να έχεις δίκιο όμως και να είναι όντως εντυπωσιακό στην πράξη! :)

Αυτή η πρόταση Ζίο, φορητό που συνδέεται με την τηλεόραση είναι όλα τα λεφτά.

Μόνο και μόνο που σκέφτομαι ότι θα μπορώ να παίξω breath of the wild και skyrim σε φορητό ενθουσιάζομαι!

Αλλά φανταστείτε και το ανάποδο, δηλαδή fire emblem, bravely, pokemon κοκ σε home!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η πρόταση Ζίο, φορητό που συνδέεται με την τηλεόραση είναι όλα τα λεφτά.

Μόνο και μόνο που σκέφτομαι ότι θα μπορώ να παίξω breath of the wild και skyrim σε φορητό ενθουσιάζομαι!

Αλλά φανταστείτε και το ανάποδο, δηλαδή fire emblem, bravely, pokemon κοκ σε home!

Ναι, σίγουρα καταλαβαίνω ότι για κάποιους είναι σημαντικό χαρακτηριστικό αυτό, αλλά δεν το λες και επανάσταση...να το δούμε και στην πράξη όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά - ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ το reveal trailer μέχρι να λίωσει το router σας. Αυτό κάνω εδώ και 3 ώρες για να χωνέψω το concept.

 

E λοιπόν περίμενα το reveal αυτό για να αποφασίσω αν θα πάρω ps4pro και δηλώνω ΟΧΙ.

 

Αυτό που είδα είναι πρωτοποριακό. To gameplay ξεφεύγει από τα στενά όρια του Online (Streetpass +++++)

 

Παίζεις όπου νάναι ότι game και να αγόρασες. (Breath of the wild στον προαστιακό? στις διακοπές?)

 

Το όλο σύστημα είναι εντελώς φορητό.

 

Παίζουν όλοι μικρά - μεγάλοι.

 

Nintendo VC.

 

Τέρμα παπαλα finito - απίστευτο αυτό. Nintendo /bow.

 

 

Για όλα τα άλλα υπάρχει το pc

 

To WIIU 2 - ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.

 

My Vita can already do this. Που είναι η πρωτοπορία; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...