Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα γιατι κατι μου λεει οτι ακομα και ενα Gamecube 2 να παρουσιαζε η εταιρια παλια τα καλυτερα θα ελεγες? :P

 

Οντως κερδισε τις εντυπωσεις αυτο ειναι σιγουρο αλλα επισης δημιουργησε και αρκετες απορειες με καποιες επιλογες. 

 

Σαν πρωην κατοχος Wii U παντως(και αφου εχουν περασει ολες οι home κονσολες της)σιγουρα θα περιμενω τουλαχιστον τον πρωτο χρονο(ισως και 2ο)για να δω αν αξιζει. Δεν την ξαναπαταω οπως με το WIi U.

Δεν ξέρω αν είναι τόσο σίγουρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

GAF is down (αυτό τα λέει όλα). Δεν συμβαίνει κάθε μέρα.

Δεν ξέρω καν τι είναι το gaf! :P

 

Αλλά άλλο η περιέργεια να δεις κάτι που περιμένεις καιρό και άλλο τι εντύπωση σου άφησε τελικά. Οι αντιδράσεις δηλαδή είναι θετικές διεθνώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ FULGORE. Θα περιμένω - το wii-u το πήρα για τα κοριτσάκια μου και τα έβγαλε τα λεφτά του (και για μένα λόγω VC -Dungeons and Dragons Shadow over Mystara ktl). Στο μετ64αξύ είχα καλό PC για strategy ktl (ήμουν Modder - είχα φτιάξει ένα γαμάτο music/sfx mod για το Europa barbarorum για το rome total war). Το pc μου χάλασε και ήθελα κάτι να παίζω μέχρι να φτιάξω αντίστοιχο pc όπως αυτό αλλά που 2000 eur. Έλεγα να πάρω ps4 pro για gaming αν και πάντα στούκαρα στην συνεργασία xbox με pc. Τώρα είδα αυτό (το ΝΧ) και μου τα κάνει  (?) μάλλον όλα  - 3rd party- 1st party- παιδικά Nintendo - VC- 3rd! PARTY! SKYRIM!.

 

Προς το παρόν την βγάζει με wii-u - amiga 600 -n64

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε -Καλαα καλάαα let the butthurt flow through you vita κάτοχοι χαχαχαχαχαχαχα.

 

Όταν δείτε όλες τις ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ(Lol vita) του 3DS στο nx..switch θα κλαίτε σύντομα.

 

FROM SOFTWARE PARTNER.... Dark souls 3? χαχαχα vita....xaxaxaxaxaxaxa roflx1000/on the floor\

 

 

απλά αν έχετε PSVITA ....switch ..

 

Όταν θα βγει το Switch το PSVITA θα είναι 5 ετών by the way. Don't boast nintendo hardware. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ds (άσε το 3ds) wants a word with you :P

 

To οποίο ήταν πιο αργό από το PS2...

 

Fixed  :P

 

Πάντως ακόμα φοβάμαι ότι θα δούμε 28/20nm Tegra μέσα στο Switch. Ότι περίσσεψε από τα Shield.  :devil:  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε δωρο το Zelda και το πηρα :P


Στα 299 ευρώ η τιμή του. Οι προπαραγγελίες ξεκίνησαν.

 

http://www.public.gr/product/prod8280069pp/

Η τιμη μολις αλλαξε στα 399ευρω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...