Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως που ξεκίνησα το mario νομίζω η κονσόλα είναι ένα μικρό τεχνολογικό θαύμα. φοβερή απόδοση στα γραφικά για τις διαστάσεις της κονσολίτσας. Δλδ δεν έχουμε δει ακόμα τις δυνατότητες της και τις βλέπουμε μόνο σε τίτλους που είναι φτιαγμένοι αποκλειστικά για το switch.

το ίδιο φοβερά γραφικά έχει και το mario rabbits. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεφτουν πολυ πιο γρηγορα σε αλλες κονσολες οι τιμες, ισως επειδη υπαρχει μεγαλυτερη προσφορα και ζητηση
πχ θελω το rocket league, στην μια πλατφορμα εχει 50 και στην αλλη 23 (πραγματικο παραδειγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μεγάλη απογοήτευση. Μέχρι σήμερα είχα το Switch στο δωμάτιο και όλα δούλευα μια χαρά. Σήμερα το μετάφερα στο σαλόνι για να παίξουμε μια παρέα Mario Kart και διαπίστωσα ότι υπάρχει πρόβλημα με τα Joy Cons. Το σαλόνι είναι μεγάλο και η απόσταση είναι 4-5 μετρα. Έχω 6 Joy Cons και όλα αποσυνδέονται συνεχεια. Έχει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρινουμε παιχνιδια περσινου ετους του ps4 με παιχνιδια ουτε 3μηνου στο switch.

Στην ελλαδα ολα τα nintendo ειναι ακριβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια που δείχνεις έχουν βγει 5 χρόνια.Μιλαω για τα καινούρια που βγαίνουν στις κονσόλες.Οι τιμές στις άλλες δύο πέφτουν πολύ πιο γρήγορα αλλά καινούργια νομίζω ότι έχουν εκεί κοντά.Εγω μόνο σε pc και switch παίρνω παιχνίδια μιας και στο ps4 τα δανείζομαι από φίλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρώει το χέρι μου να τσιμπήσω ένα switch αλλά πανάκριβα τα παιχνίδια!!! :|

Στο 50αρικο παίζουν όλα.Τοσο δε πάνε και στις άλλες κονσόλες;

 

Συγκρινουμε παιχνιδια περσινου ετους του ps4 με παιχνιδια ουτε 3μηνου στο switch.

Εγραψε κανεις πουθενα οτι αναφερεται σε παιχνιδια του τελευταιου 3μηνου?Ενας εγραψε γενικα για τις τιμες των παιχνιδιων στο switch και πηρε την παραπανω γενικη απαντηση.....

 

Κάποια που δείχνεις έχουν βγει 5 χρόνια.Μιλαω για τα καινούρια που βγαίνουν στις κονσόλες.

Περαν του rayman ολα τα υπολοιπα παιχνιδια που αναφερω παραπανω ειναι του 2016 και 2017.Σε ποια παιχνιδια 5ετιας αναφερεσαι δεν καταλαβαινω.

 

Ουτως ή αλλως εγω απλα ανεφερα τι τιμες παιζουν στα Multiplatform παιχνιδια αυτη την στιγμη,δεν ειπα που ειναι καλυτερα να αγορασει ο καθενας ή ποια εκδοση αξιζει κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημασια εχει ποτε κυκλοφορησαν; Θελω σε φυσικη μορφη ενα παιχνιδι, και εχω τις δυο κονσολες. Η ουσια δεν ειναι οτι στην μια θα μου κοστισει τοσο και στην αλλη τοσο;
Το παιχνιδι ειναι σχεδον ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...