Προς το περιεχόμενο

Στις 29 Ιουλίου η επίσημη κυκλοφορία των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα έχει φύγει το εικονίδιο από κάτω δεξιά και στο εμαιλ μου δεν έχει έρθει τίποτα? Ξέρει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω 2 υπολογιστές με γνήσια 8.1 στο σπίτι. Έκανα reserve στον πρώτο μου ζήτησε mail όλα καλά μέχρι εδώ. Όταν μπήκα στον δεύτερο ήταν ήδη reserve χωρίς να το κάνω εγώ ή να δώσω κάποιο δεύτερο mail. Μήπως παίζει ρόλο που είναι συνδεμένα στο ίδιο router και βλέπουν τις ip παρόμοιες. Τί πρέπει να κάνω για να κάνω reserve και στο δεύτερο pc και να δώσω το δεύτερο mail;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εικονιδιο πως φευγει ?

 

Με γκουγκλάρισμα :P

 

Δεν πρέπει να υπάρχει ενιαίος τρόπος, αφού ο καθένας φαίνεται να κάνει τα δικά του. Άλλοι μετονομάζουν το φάκελο GWX, άλλοι απεγκαθιστούν το KB3035583, άλλοι απενεργοποιούν τα triggers launchtrayprocess/refreshgwxconfig στο Task Scheduler κ.ο.κ.

 

Εγώ πάντως το παράτησα στην ησυχία του. Έχω ήδη καμια δεκαπενταριά εικονίδια στο taskbar, άρα τι ψυχή έχει ένα παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 7αρια pro γνησια στο φορητο και εμφανιστηκε η ειδοποιηση σημερα.το θεμα ειναι οτι δεν το ειχα δει το εικονιδιο και επειδη ηταν πρωι και επρεπε να φυγω για δουλεια το ειδα την ωρα που εκανε τερματισμο το λαπτοπ.για την ωρα δεν εχει ξαναεμφανιστει.θα περιμενω μηπως εχει καμια επαναλαμβανομενη λειτουργια και εμφανιστει παλι αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγορασμένα τα XP και δεν μου ήρθε ειδοποίηση για reserve. Αυτό σημαίνει οτι εμείς που πληρώσαμε, δεν θα πάρουμε την δωρεάν αναβάθμιση στα 10?

Έλεος ρε Micro$oft! Απο παντού να τ'αρπάξει αυτή η εταιρεία. Θα βάλω λινουξ να ησυχάσω μου φαίνεται 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που έχουμε τα 98 πάλι στη απέξω θα μείνουμε;

 

Μου άρεσε η απάντηση στην επιβεβαίωση της κράτησης από την Microsoft..

 

"Θα κάνεις κράτηση; Τέλεια!"

 

16χρονο έγραψε το κείμενο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...