Προς το περιεχόμενο

XCOM 2


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

35,5 GB το WoTC και το Legacy;

Αυτά δεν είναι DLC, το παιχνίδι από την αρχή είναι.

Τέλος πάντων, μου τα πρότεινε και τα δύο για 4,5 ευρώ, τα πήρα. Αν με σφάξουν τα εξωγήινα αποβράσματα, με έσφαξαν :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 790
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, Snoob είπε

35,5 GB το WoTC και το Legacy;

Αυτά δεν είναι DLC, το παιχνίδι από την αρχή είναι.

Τέλος πάντων, μου τα πρότεινε και τα δύο για 4,5 ευρώ, τα πήρα. Αν με σφάξουν τα εξωγήινα αποβράσματα, με έσφαξαν :)

Ναι είναι total conversion/standalone το WOTC. Συνολικά ο φάκελος στο steam είναι περίπου στα ~75 GB.

Και εγώ χτύπησα στην ίδια προσφορά το Chimera Squad στους 2.7 Εβραίους που δε το είχα παίξει έως τώρα.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ilos είπε

Αν έχεις παίξει παρόμοια games και ξέρεις τι να κάνεις build/research πρώτα και πότε να κάνεις expand κλπ, είναι σχετικά εύκολο στο commander γιατί το tech curve/power level σου θα είναι κοντά σε αυτό των aliens και θα τους ξεπεράσεις προς το τέλος. Αν είσαι άσχετος και το παίζεις πρώτη φορά, θα φας τα μούτρα σου αλλά θα μάθεις τουλάχιστον από τα λάθη σου για την επόμενη φορά 😁. Σε γενικές γραμμές από πλευράς δυσκολίας Long War 2>>WOTC (μέχρι να πάρεις reapers 😁)>Vanilla. Στο long war 2 υπάρχουν τρελά missions (κάτι με άπειρα chrysalids που μπορεί να σου κάτσουν early game πχ) και πολύ bs ζάρι καταστάσεις. Σε γενικές γραμμές δε προτιμώ να παίζω ironman, γιατί κάποια deaths θα είναι εντελώς bs. Το ίδιο μπορεί να τύχει και σε άλλα games όπως στο Darkest Dungeon που είχα χάσει μια full health gravedigger από 4 piranhas που την κάναν και οι 4 target focus με crits πριν προλάβω καν να έχω turn να παίξω.😂 Save scum mid mission δε θυμάμαι να έκανα ποτέ πλην long war 2, το οποίο το έπαιζα κιόλας στο easy και χεσμένα κιόλας με σπαμάρισμα flash grenades αν είχα κόσμο σε half cover. Στο WOTC με το που πάρεις 1-2 reapers σχεδόν εξανεμίζονται οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά tactically.

Έτσι ακριβώς αλλα πρέπει να είσαι τυχερός. Το να πάρεις δεύτερο reaper είναι δύσκολο, μονο μια φορα έχει γίνει στα πολλαπλά playthroughs. Επίσης ακόμα και με reaper μονο με spotting για sniper βγαίνουν δύσκολα κάποιες αποστολές. Τώρα άμα είσαι τυχερός και μπορέσεις και στρώσεις δυο squads από νωρίς ναι ok, η δυσκολία πέφτει σίγουρα. Στην legend δυσκολία πάντως το ξύλο πάει σύννεφο και ένα λάθος εκτος cover να κανεις τότε όλοι, μα όλοι αυτόν θα βαρέσουν μέχρι να μην μείνουν ούτε τα dogtags. :D Ironman δεν έχω βάλει ποτε. Μιλάμε πάντα για vanilla game έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έβαλα το WOTC, νόμιζα πως ήταν DLC, στο Store Page έλεγε πως θες το βασικό παιχνίδι για να το παίξεις, αλλά το μέγεθος του αρχείου που κατέβηκε άλλα πράγματα έδειχνε, μου το είπατε και εσείς, άλλωστε.

Από την αρχική οθόνη, μάλιστα, είναι άλλη επιλογή το WOTC, άλλη το απλό ΧCOM 2. Παρακάτω, έχει μια επιλογή για όλα τα DLC, δεν τα επιλέγεις ένα προς ένα, εκτός κι αν ακυρώσεις τη βασική/γενική επιλογή, μάλλον. Τέλος πάντων, όλα μέσα και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

Ήθελα να βάλω Ironman, σε δυσκολία 2/4, αλλά στη βιασύνη μου να ξεκινήσω πάτησα "next". Τέλος πάντων.

Ενδιαφέρουσα η προσθήκη στην εισαγωγή, αλλά το tutorial/story, ως σενάριο ενδιαφέρον έχει, ως tutorial όμως παραμένει κάκιστο.

Τέλος πάντων, θα παρακολουθήσω λίγο την ιστορία και θα δούμε μετά τι αλλάζει με το WOTC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dude έχει πολλές επιλογές στο start menu τις οποιες δεν μπορείς να ενεργοποίησης μετά. Το άλλο με τα DLC είναι για integration που είπαμε.

Spoiler

20170829123634_1.jpg

Τα DLC σου είπα μπορείς να τα απενεργοποίησης τελείως από το Steam.

Spoiler

steam_dlc_disable-680x377.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Snoob είπε

Έβαλα το WOTC, νόμιζα πως ήταν DLC, στο Store Page έλεγε πως θες το βασικό παιχνίδι για να το παίξεις, αλλά το μέγεθος του αρχείου που κατέβηκε άλλα πράγματα έδειχνε, μου το είπατε και εσείς, άλλωστε.

Από την αρχική οθόνη, μάλιστα, είναι άλλη επιλογή το WOTC, άλλη το απλό ΧCOM 2. Παρακάτω, έχει μια επιλογή για όλα τα DLC, δεν τα επιλέγεις ένα προς ένα, εκτός κι αν ακυρώσεις τη βασική/γενική επιλογή, μάλλον. Τέλος πάντων, όλα μέσα και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

Ήθελα να βάλω Ironman, σε δυσκολία 2/4, αλλά στη βιασύνη μου να ξεκινήσω πάτησα "next". Τέλος πάντων.

Ενδιαφέρουσα η προσθήκη στην εισαγωγή, αλλά το tutorial/story, ως σενάριο ενδιαφέρον έχει, ως tutorial όμως παραμένει κάκιστο.

Τέλος πάντων, θα παρακολουθήσω λίγο την ιστορία και θα δούμε μετά τι αλλάζει με το WOTC.

Αφού είναι η πρώτη σου φορά, θα σου πρότεινα να ξαναρχίσεις το campaign με double timers (προτελευταία επιλογή από το παραπάνω spoiler) και με ενεργοποιημένα αλλά χωρίς integrate τα DLC.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είχα παίξει παλιότερα (και έχω τελειώσει το 1, συν τα παλιά Χ-Com, 1 και 2, δεν είμαι τελείως άσχετος με το άθλημα, θέλω να πω) τα timers θυμάμαι τα έβρισκα ενοχλητικά, αν δω πως πάλι με υποχρεώνουν να κάνω βλακείες στις αποστολές για να προλάβω, θα το ξαναρχίσω με την επιλογή για διπλάσιο χρόνο.

Δυστυχώς, οι εντυπώσεις μου από τις δύο tutorial αποστολές είναι εκείνη που είχα και την πρώτη φορά: απερίγραπτα κακοσχεδιασμένες.

Κι αν η πρώτη έχει τη "δικαιολογία" πως προσπαθεί να ενσωματώσει στην ιστορία τη θυσία καλών στρατριωτών, που λέει και ο Central, για να επιτευχθεί ο στρατηγικός στόχος, η δεύτερη δεν έχει καμία δικαιολογία.

Ο χρόνος είναι επαρκής αν δεν σου σκάσουν οι αντίπαλοι σε λάθος σημείο και αν προλάβεις να βγάλεις τους δύσκολους πρώτα: εγώ δεν τα κατάφερα, έτρεξε και κρύφτηκε ο ένας, και μάλιστα με πέτυχε και από του διαόλου τη μάνα ενώ ήμουν πίσω από full cover. 

Καλά η πρώτη, είναι τελείως scripted, αλλά η δεύτερη... easy απέναντι σε 

Spoiler

8 αντιπάλους, οι δύο εξ αυτών αξιωματικοί και ο άλλος sectoid με reanimation;

Ετσι είναι το εύκολο; Ένας πραγματικά νέος/άπειρος παίκτης, άνετα την πατάει.

Στα θετικά, αν και δεν έχω δει καθόλου πώς λειτουργεί στην πράξη, οι δεσμοί μεταξύ των στρατιωτών μου φαίνονται ενδιαφέρουσα ιδέα.

Τώρα, για να δούμε ποιο από τα 4 αρχικά classes θα στερηθώ εξαιτίας μιας εξαιρετικά τυχερής βολής του αντιπάλου...

Crap, έχασα τη grenadier για 22 ημέρες... Κρίμα, είναι χρήσιμη κατηγορία στην αρχή, που οι εκρήξεις είναι αρκετές για να σκοτώνουν low level αντιπάλους και να τους στερούν σημεία κάλυψης.

Θα μου πεις, ποιον θα προτιμούσες να έχανες... Κανέναν, σε αυτή τη φάση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Timed και η τρίτη αποστολή, να εξουδετερώσω έναν αξιωματικό της ADVENT. Αυτή τη στιγμή τα Sectoids είναι ο χειρότερος αντίπαλος, με το reanimate και το panic/mind control.

Στη δεύτερη αποστολή πανικοβλήθηκε ένας στρατιώτης, στην τρίτη (ο ίδιος, μάλλον κάτι μας λέει αυτό) δέχτηκε mind control.

Ευτυχώς, τα Sectoids αποδεικνύονται ευάλωτα στις επιθέσεις με το σπαθί (melee weapon, τέλος πάντων) της scout μου, γιατί αλλιώς θα είχα μπλέξει ακόμη χειρότερα, αφού ο rookie που έφερα για να αντικαταστήσω την τραυματία (22 μέρες...) grenadier κατάφερε να αστοχήσει σε βολές με flank bonus, δύο φορές.

Καθάρισε η scout, αλλά έτσι δεν πάμε πουθενά. Χρειάστηκε να πάρω ρίσκο για να γλιτώσω από το mind control, βγήκε μεν, αλλά χαλαρά θα μπορούσα τώρα να έχω και άλλους τραυματίες.

Εντωμεταξύ, οι τρεις που συμμετείχαν και στην πρώτη αποστολή, τώρα είναι κουρασμένοι. Ο rookie τσίμπησε το level up χάρη στη χειροβομβίδα, γιατί από σημάδι... χμ.

Προσπαθώ να ολοκληρώσω την έρευνα των modular weapons, για να αξιοποιήσω το scope που βρήκα στην πρώτη αποστολή.

Δημιουργήθηκε και ο πρώτος δεσμός μεταξύ δύο στρατιωτών, της scout και του hacker, ενδιαφέρων δείχνει αυτός ο μηχανισμός.

Πάλι πολλοί μου φάνηκαν οι αντίπαλοι, βασικά τα sectoids είναι το πρόβλημα, που έχουν ένα range τεράστιο στα psionics τους. Κι από τη στιγμή που ο αξιωματικός προσπαθούσε να κρυφτεί και να ξεφύγει (δεν έριξε ούτε μία φορά, για να δω αν το full cover είναι τόσο placebo όσο αποδείχτηκε στη δεύτερη αποστολή) αφού γλίτωσα χάρη στο sniper και τη scout από το mind control, βατή ήταν η αποστολή και ο χρόνος επαρκής για να πετύχω το στόχο.

Και πάλι, όμως, εύκολα θα μπορούσα να είχα μπλέξει άσχημα έως αποτύχει τελείως.

Καλά είμαι στο 2/4 δυσκολία, δεν με βλέπω για παραπάνω, για την ώρα.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snoob είπε

Είχα παίξει παλιότερα (και έχω τελειώσει το 1, συν τα παλιά Χ-Com, 1 και 2, δεν είμαι τελείως άσχετος με το άθλημα, θέλω να πω) τα timers θυμάμαι τα έβρισκα ενοχλητικά, αν δω πως πάλι με υποχρεώνουν να κάνω βλακείες στις αποστολές για να προλάβω, θα το ξαναρχίσω με την επιλογή για διπλάσιο χρόνο.

Δυστυχώς, οι εντυπώσεις μου από τις δύο tutorial αποστολές είναι εκείνη που είχα και την πρώτη φορά: απερίγραπτα κακοσχεδιασμένες.

Κι αν η πρώτη έχει τη "δικαιολογία" πως προσπαθεί να ενσωματώσει στην ιστορία τη θυσία καλών στρατριωτών, που λέει και ο Central, για να επιτευχθεί ο στρατηγικός στόχος, η δεύτερη δεν έχει καμία δικαιολογία.

Ο χρόνος είναι επαρκής αν δεν σου σκάσουν οι αντίπαλοι σε λάθος σημείο και αν προλάβεις να βγάλεις τους δύσκολους πρώτα: εγώ δεν τα κατάφερα, έτρεξε και κρύφτηκε ο ένας, και μάλιστα με πέτυχε και από του διαόλου τη μάνα ενώ ήμουν πίσω από full cover. 

Καλά η πρώτη, είναι τελείως scripted, αλλά η δεύτερη... easy απέναντι σε 

  Απόκρυψη περιεχομένων

8 αντιπάλους, οι δύο εξ αυτών αξιωματικοί και ο άλλος sectoid με reanimation;

Ετσι είναι το εύκολο; Ένας πραγματικά νέος/άπειρος παίκτης, άνετα την πατάει.

Στα θετικά, αν και δεν έχω δει καθόλου πώς λειτουργεί στην πράξη, οι δεσμοί μεταξύ των στρατιωτών μου φαίνονται ενδιαφέρουσα ιδέα.

Τώρα, για να δούμε ποιο από τα 4 αρχικά classes θα στερηθώ εξαιτίας μιας εξαιρετικά τυχερής βολής του αντιπάλου...

Crap, έχασα τη grenadier για 22 ημέρες... Κρίμα, είναι χρήσιμη κατηγορία στην αρχή, που οι εκρήξεις είναι αρκετές για να σκοτώνουν low level αντιπάλους και να τους στερούν σημεία κάλυψης.

Θα μου πεις, ποιον θα προτιμούσες να έχανες... Κανέναν, σε αυτή τη φάση :)

Στην αρχή που έχεις rookies θα παίξεις αρκετά με grenades δε γίνεται αλλιώς. Και θα έχεις wounds/fatalities πιθανό αφού είσαι ακόμα με συμβατικά όπλα και αυτοί είναι με lasers. Αλλά οι rookies για αυτή την δουλειά είναι expendable.😁 Χτίσε πρώτο το Guerilla και αναβάθμισε τα squad sizes και όσο παίρνεις και κάποια χαμηλά ranks/rookies μαζί σου κάθε φορά στις αποστολές θα χτίσεις ικανό roster μη μασάς στην αρχή. Προσπάθησε να είσαι πίσω από full cover και πήγαινε για flanks. Το reanimation παρακαλάς να το κάνει to sectoid, δε θες να φας terror/domination πίστεψέ με.😁 Όπως και να έχει το sectoid το ρασάρεις με flank. Το zombie είναι μόνο meellee και δε πάει μακριά, δεν ασχολείσαι καν μαζί του. όταν πέσει το sectoid θα πέσει και το zombie.

Btw με flashbangs μπορείς να σπάσεις το psionic connection των sectoids αν σε κάνουν dominate. Αλλά βρίσκω τις απλές grenades πολύ πιο χρήσιμες προσωπικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ κάνω save/load στις αποστολές και δεν χάνω κόσμο?? 😄😄

Επίσης, το σπαστικό με τα miss μερικές φορές δεν παλεύεται, 99% chance σε flanked opponent, miss...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Hawk_K είπε

Μόνο εγώ κάνω save/load στις αποστολές και δεν χάνω κόσμο?? 😄😄

Όχι φυσικά! :D Προσωπικά κάνω πάντα ένα save στην αρχή τις αποστολής και φορτώνω πάντα αυτό άμα γίνει καμια τρελή μούφα. Τώρα άμα εσύ λες για

Στις 9/3/2021 στις 3:22 ΠΜ, ilos είπε

Save scum mid mission

τότε όχι. :D

33 λεπτά πριν, Hawk_K είπε

Επίσης, το σπαστικό με τα miss μερικές φορές δεν παλεύεται, 99% chance σε flanked opponent, miss...

Πιο σπαστικό είναι όταν είναι διπλα του και ρίχνει στα πουλια! Ελπίζω στο 3 να είναι όπως στο Phoenix Point, δηλαδή όπως πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
20 λεπτά πριν, Hawk_K είπε

Μόνο εγώ κάνω save/load στις αποστολές και δεν χάνω κόσμο?? 😄😄

Επίσης, το σπαστικό με τα miss μερικές φορές δεν παλεύεται, 99% chance σε flanked opponent, miss...

 

Συνήθως, στο όποιο επίπεδο κι αν παίζω ένα παιχνίδι, επιλέγω ironman. Θεωρώ πως προσδίδει μια βαρύτητα στις αποφάσεις που δεν μπορείς να την έχεις όσο πιστά και αν σεβαστείς το "δεν φορτώνω save παρά μόνο αν κρασάρει το παιχνίδι" ή κάτι αντίστοιχο.

Τώρα, για τις αστοχίες στο 99%... ναι, είναι εκνευριστικό. Προτείνω, σε όσους θέλουν να δοκιμάσουν τα νεύρα τους με το RNG, μια επαφή με το Blood Bowl 2 ή, ακόμη καλύτερα/χειρότερα, με το Football, Tactics & Glory. 

Στα του παιχνιδιού, η ιστορία προχωράει κι αρχίζω να θυμάμαι πόσο μου αρέσει να περνάω ώρα προσπαθώντας να αποφασίσω τι είναι καλύτερο να κάνω.

Λ.χ., η scout (οκ, Ranger λέγεται κανονικά) της ομάδας μου απέκτησε δεύτερο level και τώρα έχω να διαλέξω ανάμεσα στην ικανότητα Phantom, που διατηρεί το concealment όταν οι υπόλοιποι αρχίσουν τα μπαμ-μπουμ, ή το blademaster που την κάνει καλύτερη με τη λεπίδα/σπάθα/γουατέβα κουβαλάει στην πλάτη της. Σκέφτομαι το +2 dmg +10 acc με το blademaster, αλλά θα ήθελα να μπορώ να συνεχίζω το scouting μετά την πρώτη συμπλοκή. Να λειτουργεί, δηλαδή, σαν spotter για το sniper, που μόλις απέκτησε το Long Watch. Όμως, αν μείνω σε concealment, χάνω το 25% των επιθέσεών μου αυτή τη στιγμή... Choices, choices.

Επίσης, όταν κουράζονται, θέλουν οκτώ μέρες ξεκούρασης, αλλιώς τους παίρνεις στην αποστολή με κάποιο malus; Δεν ξέρω αν το εξηγεί κάπου. Πάντως, έχω τώρα οκτώ μέρες για scanning σε μια τοποθεσία, άρα παίζει και να έχω τους έμπειρους μαζί στην τέταρτη αποστολή. 

Y.Γ. Τυχερός στάθηκα με το rookie που πήρα μαζί, grenadier έγινε, άρα είμαι εντάξει για την ώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω δουλειάς κτλ, παίζω καμια ώρα την μέρα και αν... Οπότε προτιμώ την ψυχική μου υγεία από το να το παίξω εντελώς straight και οποιος πεθάνει πέθανε. Συνεπώς κάνω εν μέσω αποστολών saves και επιστρέφω εκεί αν κάτι πάει στραβά. 
Επίσης ναι και εγώ στην αρχή κάνω save στον πρώτο γύρο.

Υπάρχουν αποστολές με χρόνο όπου αναγκάζεσαι να πάρεις κάποια ρίσκα, εκεί σύνήθως χρειάζονται τα saves. Επίσης, υπάρχουν και τα Boss τα οποία αν δεν τα περιμένεις, χαλαρά μπορεί να χάσεις όλους τους παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snoob είπε

Συνήθως, στο όποιο επίπεδο κι αν παίζω ένα παιχνίδι, επιλέγω ironman. Θεωρώ πως προσδίδει μια βαρύτητα στις αποφάσεις που δεν μπορείς να την έχεις όσο πιστά και αν σεβαστείς το "δεν φορτώνω save παρά μόνο αν κρασάρει το παιχνίδι" ή κάτι αντίστοιχο.

Τώρα, για τις αστοχίες στο 99%... ναι, είναι εκνευριστικό. Προτείνω, σε όσους θέλουν να δοκιμάσουν τα νεύρα τους με το RNG, μια επαφή με το Blood Bowl 2 ή, ακόμη καλύτερα/χειρότερα, με το Football, Tactics & Glory. 

Στα του παιχνιδιού, η ιστορία προχωράει κι αρχίζω να θυμάμαι πόσο μου αρέσει να περνάω ώρα προσπαθώντας να αποφασίσω τι είναι καλύτερο να κάνω.

Λ.χ., η scout (οκ, Ranger λέγεται κανονικά) της ομάδας μου απέκτησε δεύτερο level και τώρα έχω να διαλέξω ανάμεσα στην ικανότητα Phantom, που διατηρεί το concealment όταν οι υπόλοιποι αρχίσουν τα μπαμ-μπουμ, ή το blademaster που την κάνει καλύτερη με τη λεπίδα/σπάθα/γουατέβα κουβαλάει στην πλάτη της. Σκέφτομαι το +2 dmg +10 acc με το blademaster, αλλά θα ήθελα να μπορώ να συνεχίζω το scouting μετά την πρώτη συμπλοκή. Να λειτουργεί, δηλαδή, σαν spotter για το sniper, που μόλις απέκτησε το Long Watch. Όμως, αν μείνω σε concealment, χάνω το 25% των επιθέσεών μου αυτή τη στιγμή... Choices, choices.

Επίσης, όταν κουράζονται, θέλουν οκτώ μέρες ξεκούρασης, αλλιώς τους παίρνεις στην αποστολή με κάποιο malus; Δεν ξέρω αν το εξηγεί κάπου. Πάντως, έχω τώρα οκτώ μέρες για scanning σε μια τοποθεσία, άρα παίζει και να έχω τους έμπειρους μαζί στην τέταρτη αποστολή. 

Y.Γ. Τυχερός στάθηκα με το rookie που πήρα μαζί, grenadier έγινε, άρα είμαι εντάξει για την ώρα.

 

Blademaster 100% λόγω bladestorm. Το concealment είναι αρκετά χρήσιμο στο vanilla, στο WOTC you have reaper(s) bruh.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω πότε μπαίνουν οι Reapers στο παιχνίδι (μη μου πείτε) και θα ήθελα τη spotter για τον sniper, αλλά το βασικό σε αυτή τη φάση είναι να έχω αξιόπιστο damage μέχρι να αναπτύξω δύο ομάδες.

Με τις οκτώ μέρες που θέλουν για ξεκούραση, νομίζω πως θα ήταν ρίσκο να βασιστώ στο ότι θα προλαβαίνουν όλοι οι βασικοί να επανέρχονται εγκαίρως.

Το απόγευμα ελπίζω να προλάβω 1-2 (3...) αποστολές, θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...