Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για την On Telecoms. Οδηγίες για τους ενεργούς συνδρομητές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα τον ΟΤΕ τους ειπα οτι ειμαι απο την ΟΝ, μου ειπε 31 ευρω η φορητοτητα και απο εκει και περα για 2 χρονια 250 σε σταθερα, 30 σε κινητα , 24αρι ιντερνετ με δωρεαν εξοπλισμο στα 25 ευρω.

 

Μαλλον εκει θα παω τελικα γιατι για την Wind ακουσα πολυ αρνητικα τελευταια και τελικα δεν ψηνομαι να παω παρα την πολυ καλη προσφορα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλα πανηγύρι γίνεται με τις εταιρείες εγω λεω να παω forthnetarrow-10x10.png καλα απο την sita μονο που δεν μου ζήτησαν τηλέφωνο για να μου κάτσουν !!! χαχαχ άλλα η ρουφιάνα η φορθ δεν σου λεει ελα στο τζαμπε θέλει 35 επανασύνδεση, το καλύτερο ειναι να πας ανarrow-10x10.png έχεις κάποιον γνωστό στην voda με 18 το μηνα απεριόριστα.

Επισης καλα ηταν που ειχαμε δυο γραμες με 24 το μηνα τωρα τι γινεται που οι αλλοι στο χρεωνουν και σιν 10 ευρω αν θες την δευτερη ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώρο η φορητότητα από On Telecoms σε Cyta

Πάγιο 19 ευρώ για 2 χρόνια

24αρι ίντερνετ static ip

χωρίς απεριόριστα 24 ωρη δωρεάν τεχνική εξυπηρέτηση

Δωρεάν μόντεμ ρούτερ με Wi fi

Ακόμη με 25 ευρώ το μήνα μόνο τελική απεριόριστα σταθερά και 2 κανάλια φωνής pstn ή isdn

Cyta η εύρωστη κρατική εταιρεία τηλεφωνίας της Κύπρου με 52 χρόνια τεχνογνωσίας και με γνώμονα τον πολίτη.

Περισσότερες πληροφορίες ,on line αιτήσεις ,για γρήγορη και ασφαλή μεταφορά ,με προσωπική επίβλεψη ,πμ 

Τι να κάνεις το παλιό ρουτερ που έμεινε από την Οn

χρησιμοποίησε το στην wind και κέρδισε:

 

Δώρο η φορητότητα από On Telecoms σε WIND

Πάγιο 21 ευρώ για 2 χρόνια 

απεριόριστα σταθερά

300 λεπτά προς όλα κινητά 

300 λεπτά προς κινητά Wind & Q

Sim F2G με δωρεάν 120΄΄ κάθε μήνα ( η 120΄΄ σε υπάρχον F2G αν έχουμε)

Δωρεάν τέλος ενεργοποίησης μόνο για πελάτες αττικής με προσωπική παράδοση στο χώρο μας

 

Περισσότερες πληροφορίες ,on line αιτήσεις ,για γρήγορη και ασφαλή μεταφορά ,με προσωπική επίβλεψη ,πμ 

Δώρο η φορητότητα και σε εταιρικά της Wind 

Πάγιο 19 ευρώ για 2 χρόνια

24αρι ίντερνετ static ip

χωρίς απεριόριστα 24 ωρη δωρεάν τεχνική εξυπηρέτηση

Δωρεάν μόντεμ ρούτερ με Wi fi

Ακόμη με 25 ευρώ το μήνα μόνο τελική απεριόριστα σταθερά και 2 κανάλια φωνής pstn ή isdn

Cyta η εύρωστη κρατική εταιρεία τηλεφωνίας της Κύπρου με 52 χρόνια τεχνογνωσίας και με γνώμονα τον πολίτη.

Περισσότερες πληροφορίες ,on line αιτήσεις ,για γρήγορη και ασφαλή μεταφορά ,με προσωπική επίβλεψη ,πμ

 

Τα 2 κανάλια φωνής ανεξαρτητες γραμμες που μου εκαναν προσφορα με χρεωνουν 33,70 στη Cyta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώρο η φορητότητα από On Telecoms σε Cyta

Πάγιο 19 ευρώ για 2 χρόνια

24αρι ίντερνετ static ip

χωρίς απεριόριστα 24 ωρη δωρεάν τεχνική εξυπηρέτηση

Δωρεάν μόντεμ ρούτερ με Wi fi

Ακόμη με 25 ευρώ το μήνα μόνο τελική απεριόριστα σταθερά και 2 κανάλια φωνής pstn ή isdn

Cyta η εύρωστη κρατική εταιρεία τηλεφωνίας της Κύπρου με 52 χρόνια τεχνογνωσίας και με γνώμονα τον πολίτη.

Περισσότερες πληροφορίες ,on line αιτήσεις ,για γρήγορη και ασφαλή μεταφορά ,με προσωπική επίβλεψη ,πμ 

Τι να κάνεις το παλιό ρουτερ που έμεινε από την Οn

χρησιμοποίησε το στην wind και κέρδισε:

 

Δώρο η φορητότητα από On Telecoms σε WIND

Πάγιο 21 ευρώ για 2 χρόνια 

απεριόριστα σταθερά

300 λεπτά προς όλα κινητά 

300 λεπτά προς κινητά Wind & Q

Sim F2G με δωρεάν 120΄΄ κάθε μήνα ( η 120΄΄ σε υπάρχον F2G αν έχουμε)

Δωρεάν τέλος ενεργοποίησης μόνο για πελάτες αττικής με προσωπική παράδοση στο χώρο μας

 

Περισσότερες πληροφορίες ,on line αιτήσεις ,για γρήγορη και ασφαλή μεταφορά ,με προσωπική επίβλεψη ,πμ 

Δώρο η φορητότητα και σε εταιρικά της Wind 

Πάλι καλά που χαρίζουν τη φορητότητα. Καλές προσφορές και οι δύο, πιο φτηνά βγάινει βέβαια (κλασσικά) στη wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια για να μην τα πολυλογούμε στα 20 και κατι ειναι για ολους οσοι ειναι απο ontelecoms δεν πρόκειται να γινει καμια καλύτερη τιμη σε καμιά περίπτωση...... ειναι 2 ευρω πιο κατω απο τα κανονικά πακετα μαζι με το ρουτερ τις ον τωρα τι γινεται αν αν το ζητησει πισω η ον αυτο δεν το ξερω............
Η προσφορα που λεει και καλα στο πρωτο πακετο για εξωτερικό ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ !! γιατι είναι με εξτρα χρέωση ΚΑΙ 24 ΜΗΝΟ ΣΥΜΒΌΛΑΙΟ , τώρα όσο αναφορά το τελος απενεργοποιήσεις και νεας σύνδεσις εγω το υπογράφω αυριο και τους ειπα να μου το υπογραμμίσουν για να μην εχουμε αλλα..... Αν και πιστεύω πως στο τελος θα γινει πουστιά θα ζητήσει η ον το ρουτερ πισω και θα παει μια η αλλη με το τελος ενεργοποίησις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...