Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη Prison Break?


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εντάξει μιλάμε για την σειρά που η άλλη είχε πεθάνει, είχαν δει το κομμένο κεφάλι της, και τελικά την έφεραν πίσω λέγοντας πως το κεφάλι ήταν άλλης αν θυμάμαι καλά  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εντάξει μιλάμε για την σειρά που η άλλη είχε πεθάνει, είχαν δει το κομμένο κεφάλι της, και τελικά την έφεραν πίσω λέγοντας πως το κεφάλι ήταν άλλης αν θυμάμαι καλά  :-D

 

Και μετά από αυτό αρχίσαμε να πιστεύουμε σε νεκρανάσταση και σε άλλους πρωταγωνιστές, σε άλλες σειρές.

 

π.χ. Homeland

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά από αυτό αρχίσαμε να πιστεύουμε σε νεκρανάσταση και σε άλλους πρωταγωνιστές, σε άλλες σειρές.

 

π.χ. Homeland

 

 

χαχαχα.

 

είχα "τσακωθεί" με 2-3 φίλους που επέμεναν πως θα επιστρέψει στον επόμενο κύκλο και δεν έχει πεθάνει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχετε δει Alias, δεν ξέρετε τι σημαίνει νεκρανάσταση...

Να δούμε πώς θα γίνει αυτή η επιστροφή, είχα ευχαριστηθεί και τους 4 κύκλους, αν και η απεργία των σεναριογράφων μας στέρησε μια ακόμα καλύτερη τρίτη σεζόν, τώρα το βλέπω δύσκολο ακόμα κι αν ξεπεραστούν κάποια ζητήματα ή αν μιλήσουμε για πρίκουελ ή για παράλληλη ιστορία πώς στο καλό θα το κάνουν ενδιαφέρον, μιας και ήταν από τις λίγες ιστορίες που είχε πλούσια πλοκή και ικανοποιητικό τέλος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

και το flashforward

Πολλά ερωτήματα υπάρχουν. Θα ήθελα να ακυρωσουν τελείως την έκτη σεζόν και να βγάλουν νέα αμέσως μετά την Πέμπτη με τελείως διαφορετικό τέλος. Κρίμα τέτοια σειρά να έχει τέτοιο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

Θυμάται κανείς σήμερα, 2015, τι ακριβώς γινόταν στην τελευταία season (6 χρόνια πριν), έχοντας δει μέσα σ' αυτά τα 6 χρόνια 7529385790181 ταινίες και 4325 σειρές; Π.χ. τι απέγινε ο T-Bag, o Sucre, ο Mahone και πόσοι άλλοι; Quiz-άκι απλό... Εγώ δε θυμάμαι Χριστό πάντως. Ή ξέρω 'γω τι ρόλο βάραγαν οι κακοί (τους οποίους επίσης δε θυμάμαι, εκτός από καμιά φιγούρα);

 

Πρέπει να κάτσουμε δηλαδή να δούμε την 4η season για να φρεσκαριστούμε; Πωπω μας σκότωσε αν γίνει κανα τέτοιο...

 

edit: Τώρα μπήκα και λίγο imdb και με γονάτισε. 4η season: 24 επεισόδια.  :shock:  Ντακς πάω να γίνω οριζόντιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γενικα θυμαμαι ολες τις ταινιες/σειρες που εχω δει.

Περιληπτικα:

Κυνηγουσαν το μαυρο βιβλιο της εταιριας το οποιο καταφεραν να το παρουν και με την βοηθεια του Ποουλ Κελερμαν αθωωνονται, ο Μαικλ ειχε προβλημα υγειας (καρκινο), η μανα του τελικα ζουσε και την σκοτωσε η Σαρα στο τελος, και για αυτο στην ταινια βλεπουμε τον Μαικλ να προσπαθει να την βγαλει εξω και να αυτοκτωνει.

 

 

Πρεπει να δεις και την ταινια, οχι μονο την 4η σεζον αν δεν θυμασαι τι εγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...