Προς το περιεχόμενο

Μεγάλα σχέδια για το Android 5.1 Lollipop ανακοίνωσε η Sony


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καθε μηνα τωρα και μηνες εχουμε την ανακοινωση οτι θα αναβαθμισει το z1 αλλα αναβαθμιση δεν βλεπουμε

γιατι να πιστευουμε τετοιες ανακοινωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xperia Z3 με την αναβαθμιση πετάει. πολυ καλυτερο απο πριν.
Μαθετε τον τρόπο να κάνετε update. οχι επειδη βγαζει ειδοποιηση την κοπαναμε απ ευθειας ΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ορισμένοι από εσάς ούτε μέτοχοι των εταιρειών να ήσασταν!

Πάντως προσωπικά Ζ3 compact με 5.0.2 πάει σφαίρα και 2 μέρες χαλαρά  αυτονομία. Αν δεν χρησιμοποιήσω πολύ wifi βγάζει και 3η! Ευτυχώς που έδιωξα το iphone 5.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΟΥ!!!!

Ωστε η εταιρια του 3% θα δωσει wp10 στο 6xx του '12?? Ε, να παρουμε 5-6 να μη μεινουμε εξω απο το παρτυ... Τωρα που το σκεφτομαι και ο ΖερΦον θα αναβαθμισει στο ΖερOis'15 ολες τις συσκευες απο το '10 και μετα, μηπως να το σκεφτουμε καλυτερα?

Το ότι επιλέγεις το κινητό που θα πάρεις εσύ με βάση τα ποσοστά σε καθιστά αυτομάτως πρόβατο. Αμα το ζερφον είναι καλο κινητό κ αξίζει τα λεφτά του γτ να μην το επιλέξουμε; α ναι ξέχασα, μπεεεε... Άντε καληνυχτα
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nokia ειναι τα κινητά που αναφέρεις.

 

Ιουλιο του 2012 πηρε φίλος μου πανακριβο nokia(lumia 900) κ δεν εχει αναβαθμιστει εδω κ χρονια...

Μιλάω για windows phone 8

Και ο πατέρας του γαμπρού του κουμπάρου του φίλου μου ο μπατζανάκης εχει Nokia 3310 και δεν πήρε την αναβάθμιση

 

Λελ ρε Μαν μου

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lumia 900 ,δεν θυμαμαι τοσο πισω αλλα συμφωνα με το gsmarena το εχει σε pricegroup: 160euros. Σiγουρα στο Ελλαδισταν ειχε παραπανω αλλα δεν το λες και πανακριβο. Εκτος και αν πηγε να το παρει απο την καθε vodafone και καθε Γερμανο. Εγω που εχω το Lumia 820 περιμενει αναβάθμιση το φθινοπορο και ειναι κοντα 3 χρονια τηλεφωνο. Φιλος με xperia L οπου ειναι λιγο ποιο καινουργιο, εμεινε με 4,2,2 και πραγματικα σερνετε.

 

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_900-4578.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το lollipop δεν ελεγαν οτι το εφτιαξαν με βαση τη πολυ χαμηλη χρηση ραμ για να τρεχει οκ και σε κινητα με 512ραμ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το lollipop δεν ελεγαν οτι το εφτιαξαν με βαση τη πολυ χαμηλη χρηση ραμ για να τρεχει οκ και σε κινητα με 512ραμ ?

 

Βγαίνει εν έτη 2015 κινητό με 512 mb RAM;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lumia 900 ,δεν θυμαμαι τοσο πισω αλλα συμφωνα με το gsmarena το εχει σε pricegroup: 160euros. Σiγουρα στο Ελλαδισταν ειχε παραπανω αλλα δεν το λες και πανακριβο. Εκτος και αν πηγε να το παρει απο την καθε vodafone και καθε Γερμανο. Εγω που εχω το Lumia 820 περιμενει αναβάθμιση το φθινοπορο και ειναι κοντα 3 χρονια τηλεφωνο. Φιλος με xperia L οπου ειναι λιγο ποιο καινουργιο, εμεινε με 4,2,2 και πραγματικα σερνετε.

 

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_900-4578.php

 

Αυτοι που πηραν το βαριδι και ακριβο lumia 900 πριν 3 χρονια, εμειναν χωρις αναβαθμιση.

 

http://tech.in.gr/news/article/?aid=1231199245

Το Lumia 900 είναι διαθέσιμο σε λευκό, μαύρο και cyan, με εκτιμώμενη τιμή λιανικής τα 599 ευρώ περίπου.

 

 

Αυτοι που πηραν το βαριδι lumia 820(κινητο 4.3" που ειναι βαρυτερο απο 5.2") πετωντας 500€ εν ετει 2013 με την χαμηλη αναλυση αντι για ενα nexus 4 του 2012 θα παρουν τουλαχιστον αναβαθμιση, αλλα η οθονη κ οι επιδοσεις δεν θα φθασουν το nexus 4. Το βαρος φυσικα θα παραμεινει ιδια, ουτε επιστροφη θα παρουν για τα 500€ που πεταξαν.

 

B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που πηραν το βαριδι και ακριβο lumia 900 πριν 3 χρονια, εμειναν χωρις αναβαθμιση.

 

http://tech.in.gr/news/article/?aid=1231199245

 

 

Αυτοι που πηραν το βαριδι lumia 820(κινητο 4.3" που ειναι βαρυτερο απο 5.2") πετωντας 500€ εν ετει 2013 με την χαμηλη αναλυση αντι για ενα nexus 4 του 2012 θα παρουν τουλαχιστον αναβαθμιση, αλλα η οθονη κ οι επιδοσεις δεν θα φθασουν το nexus 4. Το βαρος φυσικα θα παραμεινει ιδια, ουτε επιστροφη θα παρουν για τα 500€ που πεταξαν.

 

B)

Καλύτερα κινητό με χαμηλότερα specs που να παίρνει όλες τις αναβαθμίσεις ώστε να βελτιώνεται ακόμα πιο πολύ και να νιώθεις πως έχεις νέα συσκευή παρα κινητό με top specs που να μένει το ίδιο απο την πρώτη μέρα που το πήρες, boy ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα κινητό με χαμηλότερα specs που να παίρνει όλες τις αναβαθμίσεις ώστε να βελτιώνεται ακόμα πιο πολύ και να νιώθεις πως έχεις νέα συσκευή παρα κινητό με top specs που να μένει το ίδιο απο την πρώτη μέρα που το πήρες, boy ;)

Μπερδευτηκες, παιρνει αναβαθμισεις και το nexus και δεν ειναι ουτε βαριδι ουτε εχει οθονη με χαμηλη αναλυση οπως το lumia 820 των 500€ ουτε φυσικα ειναι τοσο αργο στο browsing.

 

Ειπαμε, να λες ψεμματα, αλλα οχι τετοιες χοντραδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα, το M4 aqua γνωρίζετε αν θα πάρει lollipop??

Eχει lollipop Απο το κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο αστείο είναι ότι γελάς εσυ που απο τις 200 συσκευές με αντροιντ καθε χρόνο αναβαθμίζονται οι 15 από αυτές;

Τώρα για ποια μπετα μου μιλάς; στα WP η στα PC? :P

 

Απο τις 200 συσκευες android αναβαθμιζονται ΚΑΙ οι 200. Το πως ειναι απλο και ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!!

 

 

Το ότι επιλέγεις το κινητό που θα πάρεις εσύ με βάση τα ποσοστά σε καθιστά αυτομάτως πρόβατο. Αμα το ζερφον είναι καλο κινητό κ αξίζει τα λεφτά του γτ να μην το επιλέξουμε; α ναι ξέχασα, μπεεεε... Άντε καληνυχτα 

Επιλεγω το κινητο που ειναι καλυτερο για τις αναγκες μου, οπως κανει και ο περισσοτερος κοσμος, γι'αυτο και η MS ειναι κολλημενη στο 3%. Γιατι δεν εξυπηρετει ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΓΚΗ!! Ουτε "μουρη" πουλανε οι συσκευες της, ουτε εφε και λαμπακια γυρω γυρω απο το κινητο, ουτε παραμετροποιηση. Ενα καναρινι χρωμα εχει και αυτο το εχει ξεφτυλισει.

 

Το οτι καποιος αισθανεται την αναγκη να μπει σε ενα θεμα για android ωστε να προβαλλει την ανωτεροτητα ενος κατωτερου προϊοντος συγκρινεται μονο με την ξερολιαση και την ταχυτητα αυτοπροβολης ενος που δεν εχει ουτε την γνωση, ουτε την κριση, ουτε την ικανοτητα να κατανοησει τι διαβαζει αλλα αισθανεται την αναγκη να σχολιασει τα λεγομενα των αλλων με φρασεις οπως "α ναι ξέχασα, μπεεεε... Άντε καληνυχτα"!!! Νιωσε φιλε, ΝΙΩΣΕ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνει εν έτη 2015 κινητό με 512 mb RAM;

 

Μπορει κανα low end...αλλα για τα παλια λεω που ειχαν 512 ραμ για να αναβαθμιστουν και αυτα χωρις προβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...