Προς το περιεχόμενο

Που να παω σαν τουριστας στην αθηνα?


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βόλτες: Πλάκα-αναφιώτικα-θησείο, μαρίνα φλοίσβου

Καφές-ποτό: A for athens, Six Dogs (Μοναστηράκι) Μελίνα-Κλεψύδρα (Πλάκα) Vive Mar (Βούλα), Skipper's (Μαρίνα Αλίμου), Ιστιοπλοϊκός (Μικρολίμανο), Piu Verde (Παπάγου), Apolis (Πετράλωνα).

Μπαρότσαρκα: Κολοκοτρώνη, Πλ Καρύτση,Πλ Αγίας Ειρήνης, Ηπίτου, Κολωνάκι, Χαλάνδρι

Φαγητό: Kuzina (Θησείο), Βασίλαινας (Πειραιάς), μεζεδοπωλεία στα Πετράλωνα (Αστέρ, Κάππαρη, Κήπος των Τρώων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι σίγουρα καλά ? καλός μου φαίνεται στην TV βέβαια κ καλά τα λέει .. χμμμ

τέσπα για καλό κ για κακό..

 

post-212651-0-77741400-1433605661_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο topic starter δεν το ανεφερε, αλλα δεν θα ηταν ασχημο να αναφερεται στις προτασεις που κανετε, και ενα σχετικο price range/budget.

Ετσι, να υπαρχει μια ιδεα ρε παιδια.

Γιατι το 'οικονομικο', ειναι παντα ενας παραγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση οτι το οικονομικό δεν είναι θέμα. Οπότε  εχω να πως στο κεντρο καλύτερα να πας μονο για τα αξιοθέατα. Για φαΐ/βόλτες κτλ Νότια προάστια (μιας και είναι καλοκαίρι) απο Π.Φαληρο και κάτω αλλά κυρίως Γλυφάδα/Βούλα/Βουλιαγμένη (τα έχουν ολα και απο φαγητό και απο ποτο και απο "ομορφιά").

 

Η βολτα στο Σούνιο που προτάθηκε νομίζω ειναι η καλύτερη λύση. Καθώς ειναι πολύ καλη και ωραία η διαδρομή βλέπεις αρχαία,θάλασσα, τρως σε ταβερνάκι ή το αφηνεις για λιγο αργότερα ,τρως σε μια απο τις παραπανω περιοχες και πινεις και το ποτο σου το βραδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...