Προς το περιεχόμενο

windows 8.1 or windows 7


shadowlike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο upadate δεν τις αναγνωριζει μονο την καρτα γραφικων, τις αλλες πρεπει να τις κατεβασω απο την hp

http://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/HP-Pavilion-dv5-1100-Entertainment-Notebook-PC-series/3744201/model/3836125#Z7_3054ICK0KGTE30AQO5O3KA30R1 απο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είσαι οκ τότε. Η χρήση θα σου δείξει αν κάτι δε πάει καλα με το μηχάνημα. Πάντως το θέμα της νοχελικότητας που αναφέρεις πιο πάνω να ξέρεις ότι δεν ευθύνεται σε θέμα drivers απλά το μηχάνημα ζορίζεται λίγο παραπάνω λόγω παλαιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικο μου θεμα φιλε μου La_MoRt ειναι γιατι μου κανει αυτα με τις θερμοκρασιες. Καθαρο μεσα ειναι και η παστα εχει αλλαχτει σχετικα προσφατα. Αν τα κανει λογο παλαιοτητας οκ γιατι και το ιντερνετ εχει βαραινει αρκετα απο την ημερα που τον αγορασα αλλα αν το κανει απο θεμα λειτουργικου και ασυμβατοτητας οδηγων (απο win7  σε win8.1) υποχρεωτικα πρεπει να παω σε παλαιοτερο λειτουργικο για μην τα εχω? Ενα αλλο μηπως και ξερει κανεις τι γινεται, εχω δοκιμασει πολλα λειτουργικα πανω του win, linux, os x, αλλα το βιος οσες φορες το κοιταξα ειναι κολημενο στα vista. Τι γινεται? παιζει κανενα ρολο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...