Προς το περιεχόμενο

E3: Τι να περιμένουμε από τη φετινή “γιορτή” του gaming


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να περασει το δεκαημερο, να γινει η εκθεση, μπας και βγει καμια ειδηση.

Ολο για ανεμιστηρες και κινεζικα τηλεφωνα διαβαζουμε.

Πλακα κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'''Αδιάφοροι δείχνουν στην πλειοψηφία τους οι τίτλοι της Nintendo, με μοναδικές εξαιρέσεις ίσως τα Mario Maker και Star Fox του Wii U. Τα υπόλοιπα παιχνίδια απευθύνονται σε niche κοινά, ''' Υπαρχει αναλυτικη λιστα με το τι παιχνιδια θα δειξει η Nintendo στην E3???Αν οχι τοτε που βασιζεται το αδιαφοροι  τιτλοι???
Είναι τόσο αδιάφοροι, που δεν μας ενδιαφέρει η λίστα:P .

 

Καταρχας μονο η nintendo ευθυνεται για την παντελη ελλειψη των 3rd partys??Δηλαδη οι 3rd partys ειναι τελειως αθωοι εε???Οσο για την απουσια του iwata ο ανθρωπος περασε σοβαροτατο προβλημα υγειας και περυσι δεν ειχε παρευρεθει γιαυτο το λογο.Οποτε φανταζομαι και φετος το ιδιο.Αδιαφορα να λεμε τα mario maker και star fox το θεωρω υπερβολη.Να πεις οτι δεν αρεσει σε σενα τοτε οκ.Αλλα οχι οτι ειναι αδιαφορα.
Σιγά, σου θιψαμε ΤΗΝ εταιρία,που ούτε μια κονσόλα δε μπορεί να βγάλει να στεριώσει πλέον.Ααα μην ξεχάσω τι έκανε και στο youtube!Επίσης διάβασε καλύτερα, τα 2 αυτά παιχνίδια τα γράφουν για εξαίρεση..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kingdom Hearts III...αν δεν δείξουν έστω ένα trailer θα διαπράξω φόνο...10 ολόκληρα χρόνια αναμονή...

Πραγματικά, και εγώ περιμένω για KH3 αλλά δεν είμαι αισιόδοξος ότι θα δούμε κάτι, ο Nomura είχε πει ότι θα έχουμε νέα τον Νόεμβριο στο D23 expo, αλλά επειδή θα απουσιάζει το FFXV θέλω να πιστεύω ότι απλά το παίζουν κίνεζοι και θα πέταξουν ένα gameplay trailer στο ξεκάρφωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαπα το καρπουζι και φετος δεν εχει sega. φυσικα τους ψεκασμενους ms/sony ποτε δεν τους υπολογιζω υπαρχει και pc να παιξω τις "παιχνιδαρες" "τους" και απο αποκλειστικοτητες μακραν το καλυτερο.

Το wii u περιμενω zelda και metroid θα μιλαμε ανετα για την καλυτερη κονσολα εναντια σε ps4 & xbox 1 μετα :)

 

Ακουω και το sound κατσε καλα χσσσσ χσσσ και τρελαινομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"οι τίτλοι που μας “σερβίρουν” οι εταιρείες έχουν φτάσει σε δυσθεώρητα ποιοτικά στάνταρ –με τις εξαιρέσεις να υπάρχουν πάντα φυσικά"

 

Εγώ γιατί πιστεύω οτι γίνεται το αντίθετο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...