Προς το περιεχόμενο

ARK: Survival Evolved


Lam13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπαρχει εδω κοσμος που παιζει σε unnoficial server?

 

Αμέ και μπορείς να κάνεις join στον server μας (unofficial). Βάζεις την ip 85.131.159.247:27015 και ήδη παίζουν 3 Έλληνες (πέρα από καμιά δεκαριά άλλους ξένους). Εάν έχεις θέμα με την ip που κανονικά δεν θα πρέπει , κάνε με add στο steam ΗΑDESGR για να σε κάνω invite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Tο παιχνίδι εξακολουθεί να μην είναι καλά optimised συν το lag στους official servers είναι για κλωτσίδια...Σίγουρα είναι καλύτερα πριν από δύο μήνες αλλά έχει δρόμο ακόμη για να τρέχει καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Υπομονή μέχρι να κυκλοφορήσει. Αν και νομίζω θα ανέβει η τιμή του στο 50αρι...

 

Συζητούν να αλλάξουν και μηχανή γραφικών διότι τα τυπάκια είναι εντελώς άσχετα...τόσο glitching και clipping δεν έχω ξαναδεί σε παιχνίδι, και ας είναι σε early access. Αντί να διορθώσουν λάθη βαρβάτα, πχ να κάνεις landing με το war quetzl και να πεθαίνει επειδή εξαφανίστηκε μέσα στο βουνό , κάθονται και μας βομβαρδίζουν με συχνό νέο περιεχόμενο..Μιλάμε για σοβαρά λάθη αλλά το παιχνίδι παραμένει επικό. 1,000 ώρες παιχνιδιού και ακόμη έχω μέλλον  :-D  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τόσα πολλά πράγματα να κάνεις? Wow. Εσύ πως το τρέχεις και με τι σύστημα?

 

To βάθος που έχει σε crafting / taming / breeding δεν το έχει άλλο open world survival game εκεί έξω και οι devs προσθέτουν συνεχώς κάθε εβδομάδα νέα στοιχεία που σε κρατάν καθηλωμένο να τα δεις / ανακαλύψεις.Πρέπει να το παίξεις το παιχνίδι για να το νιώσεις αυτό που λέω :) Από σύστημα έχω μία 780ti / SSD / 16GB Ram/ Intel Core i5 600K  και τα τρέχω όλα σε high / epic settings. Μιας και είναι σε έκπτωση θα σου πρότεινα να το αγοράσεις και να κάνεις και join στον server μας, όπου δεν θα σε κάνουν griefing med/alpha tribes με το καλημέρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ψηνόμουν να το αγοράσω και το κατέβασα να το δοκιμάσω απο τον θείο.Στα high settings έτρεχε με 20 fps ενώ στα τέρμα low φαινόταν πολύ χάλια.

Έχω asus 270x και 8320fx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κοβει αρκετα η καρτα αλλα ακομα το παιχνιδι θελει αρκετο optimize...αν και πανω απο τα medium με καλα fps με την 270x δεν θα φτασεις ποτε μαλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...