Προς το περιεχόμενο

ARK: Survival Evolved


Lam13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει με ικανοποιητικα fps? Id γιατί είχα διαβάσει ότι τα προτεινόμενα settings ειναι για 24 "κινηματογραφικα" fps.

Mε το σύστημα μου παίζω γύρω στα 45 με 50 fps αλλά όταν παίζει γερό raid ΄τότε πέφτει στα 35.

Προσπάθησε να το παίξεις offline για να δεις πρώτα εάν σου αρέσει και τσίμπα το καπάκι με την έκπτωση (αφού φυσικά το προτιμήσεις).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο server μέσα σε λίγες ημέρες γέμισε με 20 άτομα, τα οποία και έχουν κάνει ένα όμορφο community! Οπότε όποιος το έχει σας περιμένουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι θέλεις να σου πούμε και μπράβο;

Βανδαλε!

 

Φυσικά και μπράβο! Αφού το συγκεκριμένο tribe παρενοχλούσε περίπου στα 10 άτομα! Συγχύστηκες γιαβρί μου ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O φίλος μου που παίζαμε το παράτησε πριν κανα δίμηνο... έφαγα 4 raids συνεχόμενα (καθώς έπαιζα solo πλεον) ξενέρωσα και έχω να παίξω απο τότε και εγώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O φίλος μου που παίζαμε το παράτησε πριν κανα δίμηνο... έφαγα 4 raids συνεχόμενα (καθώς έπαιζα solo πλεον) ξενέρωσα και έχω να παίξω απο τότε και εγώ...

 

Για δώσε του άλλη μία ευκαιρία στον server μας:) Ναι είναι pvpve αλλά δεν παίζει raid χωρίς λόγο και κυρίως κάνουν τα ίδια αντίποινα πχ εάν σου σκότωσε ένα  ptera τότε κι εσύ κάνεις το ίδιο αλλά απαγορεύεται δια ροπάλου το offline raiding, low lvl tribe griefing, dino killing, no size down buildings, no admin abuse. 

 

Έχει και tribes που ζητούν νέους παίκτες αλλά και μόνος σου να παίξεις θα την παλέψεις μια χαρά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιχάθηκα το μόνος. Δεν έχει κανένα νόημα. Βασικά σιχάθηκα το game και τους παίχτες του.

 

4 φορές σε 2 βδομάδες raid σε έναν κακομοίρη. κλέψιμο τα πάντα , γκρέμισματάκι , σκότωμα σε όλους τους δεινόσαυρους μου. 

 

και να πεις οτι δεν άλλαζα περιοχές??? και να πεις οτι είχα πειράξει κανέναν? 

 

^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιχάθηκα το μόνος. Δεν έχει κανένα νόημα. Βασικά σιχάθηκα το game και τους παίχτες του.

 

4 φορές σε 2 βδομάδες raid σε έναν κακομοίρη. κλέψιμο τα πάντα , γκρέμισματάκι , σκότωμα σε όλους τους δεινόσαυρους μου. 

 

και να πεις οτι δεν άλλαζα περιοχές??? και να πεις οτι είχα πειράξει κανέναν? 

 

^_^

Σε καταλαβαινω απολύτως διότι έχω γράψει 1Κ ώρες στο παιχνίδι και κυρίως σε officials σιχαμένους servers. Μία φορά καταφέραμε να φτάσουμε σε σημείο να θεωρούμαστε Alpha Tribe και μας τσάκισαν διότι η ισχυρότερη φυλή αποφάσισε ότι παραήμασταν καλοί με τους άλλους παίκτες.

 

Οπότε τι κάναμε μερικοί ταλαίπωροι παίκτες; Νοικιάσαμε τον δικό μας server και παίζουμε με την ησυχία μας μαζί με άλλα άτομα και το καραχαιρόμαστε! Με κανόνες μια χαρά για να ξεκινήσει νέος παίκτης και να το λιώσει παρέα με εμάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα παιδες
εγω πριν 2 μερες μπηκα στο game απο humble monthly
το ποσο ευκολα ανοιγουν βασεις ειναι λιγο broken (killed by bob, lvl5 στο loggin :D) ειμαι ψημενος για ομαδικη φαση και servers χωρις offline raids με ψηνουν, εχω ομως κατι ωρες play time σε official και δεν εχω μπει στη διαδικασια να ψαξω σερβερ. αμα ψηνεται κανεις για γκρουπα ας μου στειλει πμ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα παιδες

εγω πριν 2 μερες μπηκα στο game απο humble monthly

το ποσο ευκολα ανοιγουν βασεις ειναι λιγο broken (killed by bob, lvl5 στο loggin :D) ειμαι ψημενος για ομαδικη φαση και servers χωρις offline raids με ψηνουν, εχω ομως κατι ωρες play time σε official και δεν εχω μπει στη διαδικασια να ψαξω σερβερ. αμα ψηνεται κανεις για γκρουπα ας μου στειλει πμ!

 

Eίσαι total respect! Με το που μπήκες στο server έδεσες με τους υπόλοιπους εμάς τους τρελούς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...