Προς το περιεχόμενο

sony xperia Z1 compact


thanosgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.μεατα το sony xperia j ειπα να παω και εγω σε κατι αλλο και μαλλον θα κινηθω στα μεταχειρισμενα λογω ελλειψης χρηματων.εχω βρει απο φιλο μου το sony xperia Z1 compact me 180 ευρω.θα ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο μοντελο και αν εχετα να προτεινεται κατι αλλο.μπορω να δωσω μεχρι 200 ευρω.ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται γιατι χρηση το θες..ως χρηστης του ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος εχει εξαιρετικη μπαταρια (2μερες με 4ωρες χρηση) καλη καμερα εαν ξερεις να τη χειριζεσαι σωστα - εαν θες να τραβαει καλες φωτο με αυτοματες ρυθμισεις ειναι μετρια εως κακη για βραδυ - καλη ips οθονη και αναλυση -μην περιμενεις τιποτα το φοβερο- αλλα για το 2015 ειναι λιγο μικρη...+αδιαβροχο + ποιοτητα κατασκευης (μου εχει πεσει 20 φορες το μονο που εχει ειναι καποια μικρα σημαδακια που δεν ξεχωρισουν στο μεταλλο στις γωνιες) και πρεπει οπωσδηποτε να παρεις ενα temperred glass για πισω γιατι γρατζουνιεται ευκολα..+ επιδωσεις + ελαφρυ το σκιν της σονυ + lollipop και περιμενουμε 5.1..Αυτα γενικα κανει πολλα πραματα και καλα οπου σε αυτη τη τιμη δεν υπαρχει αντιπαλος ..αλλα το θεμα ειναι εαν θα τα αξιοποιεις/χρειαζεσαι...εαν θες πχ μονο καλη καμερα η καλυτερη οθονη υπαρχουν κινητα αλλα θα εχουν αλλα μειονεκτηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μ ευχαριστω για την απαντηση σου.εγω απο τ κινητο θελω να εχει καλη καμερα δυνατο ηχειο και να μν κολλαει.αυτα μονο.τα αλλα δν με ενδιαφερουν παρα πλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...