Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά για τα πανηγύρια η ΚΟΝΑΜΙ, απο χθες ειχα να μπω καμια εβδομαδα, όποτε μπαινω με πεταει, 3 συνεχομενες ηττες, τι να παιξω, πως να ασχοληθω? 

Ολα αυτα μετα το update

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε κάθε φορά integrity check στο steam πριν μπεις.

 

Επίσης κάποιοι που σε πετάνε πριν παίξεις πριν κάν στήσεις την ομάδα είναι νέτα σκέτα κλέφτες.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε κάθε φορά integrity check στο steam πριν μπεις.

 

Επίσης κάποιοι που σε πετάνε πριν παίξεις πριν κάν στήσεις την ομάδα είναι νέτα σκέτα κλέφτες.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Πως το κανεις αυτο, απο που το κατεβάζεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα και εγώ λαγκ και έχασα πάλι επειδή υπήρχε λαγκ χωρίς καν αποσύνδεθω.

 

Μην ξεχνάτε έχουμε κακοκαιρία...δυστυχως επηρεάζεται....μην ξεχνάτε ότι οι πλημμύρισε όλη η Ελλάδα...ο χαλκός περνά κάτω από την γη...λογο το νερό λίγο η υγρασία προκαλεί θόρυβο στη γραμμή...

 

Δυστυχώς ζούμε στην Ελλάδα...και η ανάπτυξη σ αυτόν τον τομέα (όπως και σε άλλους) είναι ακόμα πιο πίσω κι από την Βουλγαρία που έχει οπτικές ίνες.

Φίλε μου δεν ισχυει αυτο που λες , επειδή εχω βαρεθεί λιγο το fifa είπα να διαβάσω τι λεει το ονλινε στο προ αλλά με αυτα που διαβάζω απογοητεύομαι.Διαβάζω τα σχόλια απο το τέλος στην αρχή.

 

Στο φιφα βρέξει χιονισει δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Μπορεί να βρέθει κάποιο παιχνίδι με κάποιο λαγκ αλλά είναι σπάνιο το φαινόμενο. Εδω διαβάζω στο προ οτι δεν μπορείς να παίξεις !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανοκάτο μην παραπληροφορείς.

Ρίξε μια ματιά και στα σχόλια για το Φιφα, έχει ένα κάρο προβλήματα στο ονλαιν.

 

Έχει και το προ τα δικά του, προπερυσι ήταν αίσχος, περυσι κακό και φέτος λέμε έχει προβλήματα... είναι κι αυτό μια κάποια βελτίωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έπαιζα την Κυριακή και με πέταγε συνέχεια έξω, σήμερα που πήγα να μπω μου ήρθε μήνυμα απο τον Δ.Π (διαχειριστή παιχνιδιου) και μου έλεγε, (διαπιστωσαμε οτι δεν τελειωνετε τα παιχνιδια αν συνεχιστει αυτο θα αποκλεισουμε διαπαντως τον λογαριασμο σας), τα άτομα ειναι για τα πανηγύρια, οι αλλοι με πεταγαν με μένα τα εβαλαν, άλλα εστω και αυτο να εγινε εχω την απορια, τι εγινε άλλαξε κατι στην ΚΟΝΑΜΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόβλημα με την ανάλυση pes2016

 

Γεια σας!
το λαπτοπ μου εχει intel-core i5 6200u nvidia gt 940m 4gb ram 8gb επισης ειναι και full hd
αγορασα το pes2016 μεσω steam οταν παω να ανοιξω το παιχνιδι η μεγιστη αναλυση που μπορω να βαλω ειναι 1366x768 και οχι 1920x1080..

εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορω να παιξω σε αναλυση 1920x1080??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε πρωτέυουσα κάρτα γραφικών για το συγκεκριμένο παιχνίδι την 940 και όχι την onboard που έχει η μητρική σου.

Αυτό το κάνεις μέσα από το πρόγραμμα της Nvidia που έχεις ενσωματωμένο ήδη στο σύστημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πρόβλημα με την ανάλυση pes2016

εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορω να παιξω σε αναλυση 1920x1080??

 

- Δεξί κλικ στο αρχείο settings.exe που βρίσκεται στον φάκελο Χ:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2016\settings.exe  όπου X ο δίσκος όπου έχεις το Steam library σου.

- Κλικ στο properties (ιδιότητες)

- Επιλογή του tab Compatibility (καρτέλα Συμβατότητας)

- Τικάρισμα του κουτιού "Disable display scaling on high DPI settings"

- Κλικ στο Apply (Εφαρμογή) και μετά κλικ στο OK για κλείσιμο των ιδιοτήτων. 

- Μετά διπλό κλικ στο settings.exe και επιλογή του 1080p. 

 

http://steamcommunity.com/app/375960/discussions/0/517142253868110764/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα παιδια.

Την τελευταια εβδομαδα που παιζω στο my club οταν επιλεγω να παιξω online με καποιον αλλο (ειτε σε κατοιγοριες, ειτε σε διοργανωση)

ξεκιναει το ματς κανονικα και στην μεση του παιχνιδιου μας κοβει και λεει οτι το παιχνιδι κριθηκε ακυρο λογο απροσμενων καταστασεων.

Αυτο γινετε σε ολα τα ματς που παιζω online. Σε παιχνιδια με αντιπαλο Η/Υ στο my club δεν εχω θεμα.

Επισης κανει συνδεση κανονικα σε ολα. Δεν εχω καποιο αλλο θεμα στο οτιδηποτε εκτος απο αυτο.

Γιατι εχει φαει τετοιο σκαλωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...