Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To ίδιο περίπου κάνει σε όλους... είναι χάλια αυτή η εβδομάδα μετά το πατς...

 

μαλλον οχι. 

Στις διοργανωσεις my club που εκανα συνδεση βλεπω ολους τους αλλους να ολοκληρωνουν παιχνιδια κανονικα και οταν παιζω εγω με αλλον να μου κοβει το παιχνιδι στην μεση. Νομιζω κατι αλλο φταιει και οχι το update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδες θελω να κανω φορματ στον υπολογιστη μου.

Οταν θα ξαναπερασω το παιχνιδι πως θα σωσω το my club για να μην ξεκινησω παλι απο την αρχη? Πρεπει να κρατησω τα saves που υπαρχουν στα εγγραφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες θελω να κανω φορματ στον υπολογιστη μου.

Οταν θα ξαναπερασω το παιχνιδι πως θα σωσω το my club για να μην ξεκινησω παλι απο την αρχη? Πρεπει να κρατησω τα saves που υπαρχουν στα εγγραφα?

για καλο κ κακο τα κρατας γ να σαι καλυμενος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ποια ειναι η τελευταια εκδοση; γτ μετα απο φορματ ξαναπερασα το game,εχω την εκδοση 1.03.01

και πακετο δεδομενων 2.00 και μου λεει οτι ειναι ξεπερασμενη και οτι πρεπει να κανω αναβαθμιση...

και στο steam δεν μου βγαζει κατι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται τώρα τελευταία ότι για να ξεκινήσει να τρέχει παίκτης όπως ο ρομπεν για παράδειγμα πρέπει να κάνεις αίτηση, πολύ αργοί μετά το τελευταίο update.

Όσο για τις πάσες, δε πα εσύ να εχεις βάλει καθοδηγησει χειροκινητα με το μοχλο, η προωθημένη θα πάει στο δεξι παικτη που ειναι κοντα αντι να παει στον αριστερο παικτη που βγαινει αιφνιδιασμο, δε πα εσυ να εχεις σπάσει τον μοχλό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

που παμε για να παιξουμε γτ δεν εχω βρει κατι εκτος απο το myclub,το οποιο δεν παιζω

 

το βρηκα..θα προτιμουσα παντως να εχουνε και euro2016 για online διοργανωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεμε θα πρεπει να κανουν κατι με τα sliding τακλιν και τα φαουλ....ΑΣ αλλαξουν λιγο τους κανονισμους και ας ειναι οι κοκκινες καρτες πιο συχνες (μαλιστα στο προ υπηρχε περιοδος που δεν εδινε καθολου!) σε καθε αγωνα ωστε να συνετιζονται gamers που παιζουν μανιασμενα και αντιαθλητικα. Ας θυσιαστει με λιγα λογια ο ρεαλισμος για χαρη του παιχνιδιου. Νισαφι πια.

Αυτο συμβαινει και στο φιφα δυστυχως. 

 

υγ στο βιντεο που ανεβασα στο 10:31 δεν δειχνει ουτε κιτρινη! χα χα χα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παω να μπω στο game απο χθες και μου γράφει στο steam  "Για να επιτραπει η κοινη χρήση των παιχνιδιων, ο κατοχος πρεπει να συνδεθει σε αυτο το μηχανημα και να ενεργοποίηση την κοινη χρηση συλλογής εδω" τι εννοεί ρε παιδια γιατι δεν γνωριζω και πολλα απο αυτα, επειδη δεν τυχαίνει να παιζω εκτος απο PES άλλα παιχνίδια μέσο steam. Παντως αν θελει pasword του παιχνιδιου την εβαψα, μια και ο μικρος μου γιος κατεστρεψε το βιλιαρακι με το κωδικο στο κουτι του παιχνιδιου, το παιζω σε pc. 

 

Y.Γ: Παιζει να αγοράσω καπου κωδικο onlιne χωρις να παρω το dvd του παιχνιδιου απο καταστημα εξω μιας και εχω το dvd και εχασα το κουτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χρησιμοποιείς τα παιχνίδια αλλού χρήστη μέσω του Family Share. Για αυτό και σου βγάζει το συγκεκριμένο μήνυμα.

 

Θα πρέπει αυτός που μοιράζει την βιβλιοθήκη του μαζί σου να συνδεθεί στον λογαριασμό του από το PC σου μια φορά και να σου δώσει πρόσβαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χρησιμοποιείς τα παιχνίδια αλλού χρήστη μέσω του Family Share. Για αυτό και σου βγάζει το συγκεκριμένο μήνυμα.

 

Θα πρέπει αυτός που μοιράζει την βιβλιοθήκη του μαζί σου να συνδεθεί στον λογαριασμό του από το PC σου μια φορά και να σου δώσει πρόσβαση.

Μάλλον ειχα μπερδέψει τους λογαριασμούς, ειχα φτιαξει πάνω απο 1 λογαριασμό στο steam γιατι τα ειχα μπερδέψει, και τωρα μαλλον δεν μπαινω στον σωστο απο τον τον οποίο ειχα μπει στο pes 2016.

Bασικα δεν εχω μοιραστει λογαριασμ με καποιον, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να συνδεθω, και μαλλον πρεπει να αγορασω καινουριο cd για να παιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ειχα μπερδέψει τους λογαριασμούς, ειχα φτιαξει πάνω απο 1 λογαριασμό στο steam γιατι τα ειχα μπερδέψει, και τωρα μαλλον δεν μπαινω στον σωστο απο τον τον οποίο ειχα μπει στο pes 2016.

Bασικα δεν εχω μοιραστει λογαριασμ με καποιον, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να συνδεθω, και μαλλον πρεπει να αγορασω καινουριο cd για να παιζω

αν εχεις ενεργοποιησει καποιο κλειδι στον λογαριασμο σου,αρκει να συνδεθεις στο στιμ στον λογαριασμο σου,δεν χρειαζεται να αγορασεις νεο cd...εκτος αν παιζει τπτ αλλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχει κανεις θεματα με λαγκινγ; τον τελευταιο καιρο που παιζω που και που ματσακια απο τα 30 ματς τα 28 ειναι με ασθενες σημα και τρελη καθυστερηση στην ανταποκριση...

τι σκατα γινεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...