Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω που δε το χω παρει ακομα και ειμαι ακομα με το '15 καλυτερα να περιμενω για το '17 ετσι;  διαβασα βγαινει το φθινοπωρο.

 

γιατι απ'οτι καταλαβαινω δεν αξιζει (κακο ονλινε και ετσι κ ετσι γραφικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ουτε ps4 δεν εχω, αλλα λεω να παρω για 2-3 παιχνιδια, το προ πως ειναι στο ps4? Απο γραφικα ειναι ωραιο φενεται αλλα θα βρισκω ατομα να παιζω η κανει κανει και αυτο μια ωρα να μου βρει αντιπαλο οπως με το 15 σε pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με online δεν εχω ασχοληθει ποτε σε ποδοσφαιρακι παρα μονο παντα με φιλους και δευτερο controller οποτε δε γνωριζω, στο ps4 εχει φοβερα γραφικα το pes εχω ασχοληθει αν και λιγο, προσωπικη μου γνωμη οι κονσολες εχουν πατωσει και ο μονος λογος να αγορασεις σημερα κονσολα ειναι για τα exclusives που και αυτα απο remaster σε remaster πανε τελευταιααν το συστημα σου το αντεχει θα σου προτεινα να σκασεις οσα θα εσκαγες να παρεις ps4 και να παρεις μια καλη gpu να παιζεις οτι θες μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μπαινω σημερα για φιλικο ονλινε...πετυχαινω εναν που λογικα ηταν ιρανος μιας και αγαπημενη ομαδα ειχε ορισει το ιραν...

σταστιστικα εχει καμια 200αρια νικες/ελαχιστες ισοπαλλιες (2ψηφιο αριθμο)/κ καμια 100+ηττες...

παιρνει βαγερν και εγω ρομα...

 

με το που ξεκινα ο αγωνας βλεπω οι παιχτες τους παιζουν σαν να ειναι ντοπαρισμενοι ολοι κυριολεκτικα....ολες τις πασες του βγενανε,επαιρνε καθε αποκρουση κτλπ...στο 1ο ημιχρονο πληροφοριακα μου εριξε 6 γκολ! (που και ο πιο αμπαλος δεν τρωει σε 5 λεπτα 6 γκολ..)

τελος παντων καταλαβα οτι εχω να κανω με cheater...στο τελος του 1ου ημιχρονου τ στελνω μνμ λεγοντας του να κανει disable οτι tool περι cheating εχει και πως εχει φαει ρεπορτ καθως τον αγωνα τον καταγραφω....

η κλασσικη απαντη των τσιτερς...''λολ'' ''play and su'' (stfu μαλλον).

τελειωνει ο αγωνας στο 6-0 και του ξαναστελνω στο lobby

οτι αν θελει να ξαναπαιξουμε θα απενεργοποιησει τα παντα και θα παιξουμε δικαια κτλπ και οτι θα ξανακαταγραψω τον αγωνα...

δεν απαντησε,ξαναπαιρνει βαγερν παιρνω μαντσεστερ σιτι...

ο τυπος προφανως εβγαλε τα παντα απο cheating και επαιξα ενα δικαιο ματσακι και ομορφο...

2-1 εχασε εν ολοιγις..

και οταν τελος του ειπα οτι εχει σταλθει στην κοναμι τα παντα και ελαβα ε μειλ και οταν του ειπα να μου πει το τοολ που εχει και θα πω στην κοναμι οτι εκανα λαθος μου απαντα απο που εισαι...του απαντω και μ λεει σε παρακαλω βγες.

 

αυτα... εχω οντως την απορια να μαθω απο που σκατα βρισκουν αυτα τα cheating πραγματικα θελω να τα χρησιμοποιησω με ατομα που κλεβουν για να δουν ποσο σπαστικο ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν είναι τσιτ αναγκαστικά...

 

Δεν μπορείς να περιμένεις να κερδίζεις κάθε αγώνα πόσο δεν μάλλον με αντίπαλο Μπάγερν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση , το παιχνιδι γίνεται αργο και κολλάει οταν εχω εγω κακη σύνδεση ή ο αντίπαλος?

Πάντως οταν παιζω με ατομα απο Ελλάδα είναι πιο ομαλό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το παιχνιδι ειναι αργο αναλογα ποια ομαδα θα παρεις..σιγουρα ειναι και η συνδεση..

 

btw.υπαρχει τροπος να παιξω εγω απο pc και ο φιλος μου απο ps3,αντιπαλοι?

και αν ναι πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερώτηση , το παιχνιδι γίνεται αργο και κολλάει οταν εχω εγω κακη σύνδεση ή ο αντίπαλος?

Πάντως οταν παιζω με ατομα απο Ελλάδα είναι πιο ομαλό το παιχνίδι.

Οι ειδικοι λενε οτι ειναι θεμα σερβερ.

 

http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/ta-gkol-tou-mpeil-sto-Euro-mesw-video-game/3181435

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>το παιχνιδι ειναι αργο αναλογα ποια ομαδα θα παρεις..σιγουρα ειναι και η συνδεση..</p>

<p> </p>

<p>btw.υπαρχει τροπος να παιξω εγω απο pc και ο φιλος μου απο ps3,αντιπαλοι?</p>

<p>και αν ναι πως;</p>

 

Για το δεύτερο σίγουρα όχι.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για τα short free kicks πατατε επιπλεον κουμπια κατα την εκτελεση; 

 

κοιταω βιντεακια στο yt αλλα κανεις δεν λεει  τιποτα τετοιο αλλα εχω την αισθηση οτι χρειαζεται κατι περισσοτερο για ενα ευστοχο foul περα απο τη σωστη δυναμη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

PES 2016 myclub [PC] 

 

Καλησπερα παιδια εχω την free εκδοση του παιχνιδιου και εδω και μερικες μερες εχει απενεργοποιηθει το ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ Η/Υ και δεν μπορω να φαρμαρω GP, ξερει κανενας τι παιζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...