Προς το περιεχόμενο

Απορία-Πρόβλημα σχετικά με Paypal


mihosmihos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ψωνίζω χρόνια απο το internet μέσω Paypal με Prepaid Card , μόνο που πλέον την κατήργησα και έχω μια Visa . Πήγα να την κάνω προσθήκη στο Paypal και μου λέει ότι θα μου χρεώσουν 1.5 ευρώ για να πιστοποιήσουν την κάρτα και θα μου στείλουν ένα 4ψήφιο κωδικό . Η Paypal μου πήρε κανονικά το 1.5 ευρώ αλλά ούτε μέιλ έστειλε ούτε κάποιο κωδικό , μπήκα να δω και μέσα απο το winbank μου μήπως είναι κάτι απο εκεί αλλά δεν μου εμφανίζει κάτι , έχετε καμία λύση ;

post-246338-0-57091800-1434057154_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρέωση που έγινε στην κάρτα γίνεται απο κάποιο όνομα!

 

Πρέπει να πας στην τράπεζα, ή και online και να δεις στο λογαριασμό σου αναλυτικά την κίνηση της κάρτας. Εκεί θα δεις τη χρέωση που έγινε με όνομα σε μοφρή  PP*ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ CODE.

 

ο κωδικός είναι το 4ψήφιο νούμερο που περιέχεται στο όνομα που σε χρέωσε! Δνε θα σου στείλει κανείς κωδικό σε μειλ. Επίσης μπορεί να πάρει κανα δυο μέρες ώστε να εμφανιστεί η χρέωση στο λογαριασμό σου online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά τον κωδικό τον πήρα και το έκανα πιστοποίηση , το πρόβλημα μου είναι το εξής τώρα . Έκανα εχθές μια αγορά πριν ακόμα την πιστοποιήσω και στο Payment Status μου βγάζει Denied , αυτό σημαίνει πως αυτή η αγορά έχει ακυρωθεί και πρέπει να ξαναγίνει ή τώρα που έγινε η πιστοποίηση της κάρτα θα αλλάξει και θα γίνει κανονικά η αγορά ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά τον κωδικό τον πήρα και το έκανα πιστοποίηση , το πρόβλημα μου είναι το εξής τώρα . Έκανα εχθές μια αγορά πριν ακόμα την πιστοποιήσω και στο Payment Status μου βγάζει Denied , αυτό σημαίνει πως αυτή η αγορά έχει ακυρωθεί και πρέπει να ξαναγίνει ή τώρα που έγινε η πιστοποίηση της κάρτα θα αλλάξει και θα γίνει κανονικά η αγορά ; 

Πρέπει να την ξανακάνεις γιατί εάν έλεγε ότι ήταν σε αναμονή θα έγραφε pending είτε επειδή δεν είχε λεφτά είτε επειδή θα ήταν σε κάποια αναβάθμιση στο σύστημα της τράπεζας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο αυτό ε;Μην κάνουμε δύο φορές την ίδια αγορά .

To verify το έκανες? Εάν το  έκανες και δεν έχει γίνει τίποτα αυτόματα τότε πρέπει να κάνεις την αγορά πάλι. Εάν δεις pending or completed τότε δεν κάνεις τίποτα και θα προχωρήσει μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...