Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 434
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανεβηκε η τιμη :(

 

Περιμενα να μου απαντησουν καποιοι φιλοι για να καναμε ομαδικη παραγγελια....

Στο ασημένιο έπεσε η τιμή στα 11.18€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα η τιμη ειναι η ιδια για ολα. thx!

Χθες την είχαν ίδια και για τα 3 χρώματα. Σήμερα την ανέβασαν οι αλήτες  :P . Είδαν κίνηση από Ελλάδα και τσίμπησαν την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gear φταίει =P... μπήκα πριν λίγο, βλεπω ότι τα έχουν πλέον κι αυτοί αλλά στα $17.28. Μπαίνω Bg, να κι αυτοί από σήμερα στα $17... οι κινέζοι έχουν καταντήσει χειρότερη συντεχνία από τις ελληνικές καφετέριες. Τόσο ο διπλανός; τόσο κι εγώ. το οποίο βέβαια, μας χαλάει μόνο στο προς τα πάνω lol

 

Eντωμεταξύ, όποιος πάρει από gear, τουλάχιστον όσο αφορά τους χρόνους παράδοσης, φαίνεται πως μάλλον δεν υπάρχει λόγος να λουστεί τα έξτρα για τράκινγκ. 2 παραγγελίες, μία με, μία χωρίς, έκαναν *ακριβώς* τις ίδιες μέρες (4+21, με το σουηδικό). Επίσης, μην ασχοληθείτε να τους αφήσετε note για πιο ασφαλή συσκευασία (απλός bubble φάκελος). Σε γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

 

υγ. Vdeseris, από που κοιτάς ισοτιμία και τα ποσά που αναφέρεις είναι μεγαλύτερα από αυτά που μου δίνει το xe.com; (11.99 USD = 10.8762 EUR)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

υγ. Vdeseris, από που κοιτάς ισοτιμία και τα ποσά που αναφέρεις είναι μεγαλύτερα από αυτά που μου δίνει το xe.com; (11.99 USD = 10.8762 EUR)

Οι τιμές είναι αυτές που μου βγάζει το site αν επιλέξω σαν νόμισμα το eur. Αν βάλεις usd και πληρώσεις βγαίνει φτηνότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές είναι αυτές που μου βγάζει το site αν επιλέξω σαν νόμισμα το eur. Αν βάλεις usd και πληρώσεις βγαίνει φτηνότερα?

Θα πρέπει να τσεκάρεις με τι ισοτιμία κάνει την μετατροπή η τράπεζα σου (/κάρτα), συγκριτικά με την ισοτιμία/μετατροπή που κάνει το σάιτ, ώστε να καταλάβεις αν σε συμφέρει να το βάζεις εξ αρχής από το σάιτ σε ευρώ ή να το αφήσεις σε $ και να γίνει η μετατροπή από την κάρτα/τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτά τα site πάντα σε δολάρια πληρώνεις,δεν έχει σημασία αν επιλέξεις να εμφανίζονται οι τιμές σε ευρώ

Προφανώς κ δεν ισχύει αυτό.. Υπάρχουν αρκετά site που πληρώνεις στο νόμισμα που θες εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τεσταρε να δεις, στο gear αν και το βαζεις στο καλάθι σε ευρώ, μετά το χρεωνει σε δολάρια.

Aντιθέτως στο Bg, η χρεωση όντως προχωράει και γίνεται σε ευρώ. Όπως το bg, λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντωμεταξύ, όποιος πάρει από gear, τουλάχιστον όσο αφορά τους χρόνους παράδοσης, φαίνεται πως μάλλον δεν υπάρχει λόγος να λουστεί τα έξτρα για τράκινγκ. 2 παραγγελίες, μία με, μία χωρίς, έκαναν *ακριβώς* τις ίδιες μέρες (4+21, με το σουηδικό). Επίσης, μην ασχοληθείτε να τους αφήσετε note για πιο ασφαλή συσκευασία (απλός bubble φάκελος). Σε γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

 

 Ετσι και αλλιως εσυ πληρωσες για να μπορεις να βλεπεις που βρισκεται. Δεν υπαρχει λογος να κανει πιο γρηγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...