Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οποιον θελει κατι παρομοιο απο Ελλαδα εδω .....http://www.smartkit.gr/xiaomi-power-bank.html .Για θεμα αν ειναι γνησιο  :-)  :-)

 

'Εχει αναφερθεί κι εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/571381-xiaomi-power-bank-10400mah-1490euro-smart-kit-electronics/

...είναι μαϊμού!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 434
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει κανενα κουπονι για GEARBEST ή BANGGOOD?

Βαζεις το mail σου στο mailing list τους και σου στελνει το gearbest 50 δολλαρια κουπονια.Αν σου γραψει οτι εχει δηλωθει το email σου απλα κανε νεα εγγραφη με αλλο email

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανενα κουπονι για GEARBEST ή BANGGOOD?

Αν κάνεις παραγγελία μέσω του App (την 1η φορά) παίρνεις 10% εκπτωση απο το banggood

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gearbest για αγορά 5.5$ μου ζητάει να τους στείλω ταυτότητα και φώτο κάρτας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ τέτοια ευαίσθητα έγγραφα που δε μου ζήτησε ούτε το Άμαζον στους Κινέζους.

Ενδιαφέρομαι για hand free "τύπου earpod" για το iphone.

 

Υπάρχει κάποιο εναλλακτικό site για να κάνω την αγορά;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gearbest για αγορά 5.5$ μου ζητάει να τους στείλω ταυτότητα και φώτο κάρτας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ τέτοια ευαίσθητα έγγραφα που δε μου ζήτησε ούτε το Άμαζον στους Κινέζους.

Ενδιαφέρομαι για hand free "τύπου earpod" για το iphone.

 

Υπάρχει κάποιο εναλλακτικό site για να κάνω την αγορά;

 

Ευχαριστώ.

Δες για banggood απο Κίνα δεν ζητάει τίποτα τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gearbest για αγορά 5.5$ μου ζητάει να τους στείλω ταυτότητα και φώτο κάρτας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ τέτοια ευαίσθητα έγγραφα που δε μου ζήτησε ούτε το Άμαζον στους Κινέζους.

Ενδιαφέρομαι για hand free "τύπου earpod" για το iphone.

 

Υπάρχει κάποιο εναλλακτικό site για να κάνω την αγορά;

 

Ευχαριστώ.

 

Φιλε το GearBest δεν ζητάει κατι τέτοιο.. δες μήπως ειναι SCAM-ΜΑΙL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το Gearbest για αγορά 5.5$ μου ζητάει να τους στείλω ταυτότητα και φώτο κάρτας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ τέτοια ευαίσθητα έγγραφα που δε μου ζήτησε ούτε το Άμαζον στους Κινέζους.

Ενδιαφέρομαι για hand free "τύπου earpod" για το iphone.

 

Υπάρχει κάποιο εναλλακτικό site για να κάνω την αγορά;

 

Ευχαριστώ.

 

Φιλε το GearBest δεν ζητάει κατι τέτοιο.. δες μήπως ειναι SCAM-ΜΑΙL

Τα ζητάει και το banggod για manual verification της κάρτας. Εγώ μίλησα με chat και μου ζήτησαν μόνο την χρεωστική με καλυμένα τα στοιχεία εκτός τα 4 τελευταία ψηφία. Ταυτότητα δεν τους έστειλα και η παραγγελία προχώρησε κανονικά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε το GearBest δεν ζητάει κατι τέτοιο.. δες μήπως ειναι SCAM-ΜΑΙL

 

Δεν είναι scam mail.

To ticket το άνοιξαν οι ίδιοι μετά την πληρωμή και υπάρχει και σήμερα στο account μου.

Μου είπαν ότι είναι πάγια τακτική τους όταν κάνεις την πρώτη αγορά με πιστωτική ή χρεωστική κάρτα.

Τους αρνήθηκα να τους στείλω ευαίσθητα έγγραφα και μου έκαναν refund το οποίο περιμένω να πιστωθεί στην κάρτα μου.

http://www.gearbest.com/about/verify-payment.html

 

Sorry αλλά 5.5$ δε στέλνω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι κινητα μιλαμε φιλε μου ,γιατι εγω με ενα lenovok3note 3000mah μπαταρια δυο φορτιστεις με το ζορι.Εκανα μια και επεσε δυο λεντακια.Ακομα μια και σχεδον τερματισε...Πιστευα οτι λογου 10000mah θα εβγαζε 3 φορτισεις ανετα..

Το θετικο ειναι οτι φορτιζει πολυ ποιο γρηγορα το κινητο σε σχεση με τον επιτραπεζιο φορτιστη.

Αραγε τι εξοδο εχει το power xiaomi

Λογικό. 6250mAh είναι στην πραγματικότητα το power bank, άρα πρέπει να σου βγάζει δύο φορτίσεις και να σου μένει λίγο ακόμη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό. 6250mAh είναι στην πραγματικότητα το power bank, άρα πρέπει να σου βγάζει δύο φορτίσεις και να σου μένει λίγο ακόμη. ;)

 

Στα 3,6V είναι 10000mah και στα 5.1V είναι 6250mah η χωρητικότητα. Έτσι γράφει από κάτω αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι κινητα μιλαμε φιλε μου ,γιατι εγω με ενα lenovok3note 3000mah μπαταρια δυο φορτιστεις με το ζορι.Εκανα μια και επεσε δυο λεντακια.Ακομα μια και σχεδον τερματισε...Πιστευα οτι λογου 10000mah θα εβγαζε 3 φορτισεις ανετα..

Το θετικο ειναι οτι φορτιζει πολυ ποιο γρηγορα το κινητο σε σχεση με τον επιτραπεζιο φορτιστη.

Αραγε τι εξοδο εχει το power xiaomi

 

2Α βγαζει το xiaomi. Λογικα ο φορτιστης σου ειναι μικροτερος. Παντως μην το παρει καποιος μονο και μονο για αυτο γιατι πρεπει να δεχεται και το smartphone-tablet τοσο μεγαλα ρευματα. Για παραδειγμα μπορει η συσκευη του να εχει περιοριστη στα 0,6-0,9Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζεις το mail σου στο mailing list τους και σου στελνει το gearbest 50 δολλαρια κουπονια.Αν σου γραψει οτι εχει δηλωθει το email σου απλα κανε νεα εγγραφη με αλλο email

Εγώ πάντως που το δοκιμασα δεν μου έδωσε 50 δολάρια κουπόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που το δοκιμασα δεν μου έδωσε 50 δολάρια κουπόνια

Αν πας στο account σου σου έχει στείλει 10 κουπόνια των 5$..

Όμως δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις γιατί είναι για αγορές άνω των 50$ νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...