Προς το περιεχόμενο

Πλήρης ανανέωση για την εφαρμογή του Insomnia για iPhone και iPad


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ευχαριστώ ένα μπράβο στους ανθρώπους που συνέβαλαν για την ανανεωμένη εφαρμογή δεν ειπώθηκε πάρα μόνο βρισίδια και του τύπου στο εξωτερικό θα την έφτιαχναν σε 1 χρόνο προχειρότητα κτλπ.

Να είστε καλά που υπάρχετε  και εσείς και μας φτιάχνετε το κέφι με αυτά που γράφετε 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν πιάνει το pull down to refresh.<br />

Επισης πως κάνω παράθεση σε κάποιον που θέλω να απαντήσω;

Επισης άμα θέλω να κάνω επισύναψη φωτογραφίας πρέπει να γυριςω σε portrait mode αυστηρα διοτι μονο ετσι εμφανίζει χωρις δυνατότητα landscape

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης alextrela172 είπε:<br />

Επισης "like" πως βάζω η δεν γίνεται;<br />

κρατάς πατημένο το δάκτυλο πάνω στο post και εμφανίζεται pop-up μενού με επιλογή "Μου αρέσει"<br />

 

<br />

Οκ ετςι γίνεται και παράθεση.<br />

2 βασικα θεματα λύθηκαν :P

Τροποποίηση να μπει,υπογραφή refresh button η gesture και οταν θέλω να επισύναψω αρχεία να μπορώ και σε landscape mode.<br />

Αυτές τις 4 προσθήκες που υπήρχαν στην προηγούμενη εκδοση πρέπει να προστεθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Delete για τα προσωπικά μηνύματα και δυνατότητα θέασης όλων των αγγελιών της Apple ή των λάπτοπ ας πούμε (όχι μόνι με επιλογή υποκατηγοριών ντε και καλά) και είστε κούκλοι. Μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, επειδή χρησιμοποιούσα πολύ τις αγγελίες και την λίστα που είχαν ανά ώρα ανάρτησης (στο συνολικό, χωρίς κατηγορίες) υπάρχει η πιθανότητα να προστεθεί κάτι τέτοιο τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τροποποίηση η edit μαζί με refresh button είναι υπέρ απαραίτητα να προστεθούν.

Δεν γίνεται για να κάνω ανανέωση μια σελίδα να πάω στις τελιτσες κάτω να πάω πίσω και μετά ξανά μπροστά.

Είναι αδιανόητο.

Έως μπούνε αυτά τα 2 χαρακτηριστικά την αναβάθμιση πιο πολύ υποβάθμιση θα την χαρακτήριζα συνολικά σαν εφαρμογή.

Δεν πρέπει να αφαιρούμε χρήσιμα χαρακτηριστικά για να μπούνε κάποια αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...