Προς το περιεχόμενο

Η Kaspersky υποστηρίζει ότι τα Windows Phone είναι ασφαλέστερα των Android και iOS


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η kaspersky ΕΠΕΣΕ ΘΥΜΑ VIRUS K MALWARE και τι ειχε WINDOWS. επισης η ιδια εταιρια πουλαει ANTIVIRUS σε πιο λειτουργικο WINDOWS γιατι μονο αυτα πιανουν ιους αρα μονο οι χρηστες των windows ειναι πελατες. η μονη ασφαλεια που εχουν τα windows phone ειναι οτι ειναι τοσο αποτυχια που κανενας δε ασχολειται μαζι τους

ηρθε η στιγμα να σβησω τον λογαριασμο μου στο insomnia?

 

 

η οχι ακομα?..για πειτε μου gurus

 

 

βαζω ακομα ενα σποιλερ , αν θελετε διαβαστε το

 

 

ξερετε το αστειο πιο ειναι?το οτι ολοι κανουμε λαθη (μιλαω για μας τους insomniacs)

εχουμε λαθος γνωμες, νομιζουμε πως ξερουμε καποια πραγματα , που στην τελικη πολλα απο αυτα δεν ισχυουν η και ειναι τελειως λαθος.

 

ομως ΕΚΕΙ εμεις , δεν διαβαζουμε , δεν μαθαινουμε το πως και το γιατι , απο την πηγη..απλα παπαγαλιζουμε μια φουσκα γνωμη.

 

κ εγω κανω λαθη, οπως εχω πει κοτσανες πολλες φορες , ομως μετα απο 'διαβασμα' , 'ενημερωση' πανω σε ενα θεμα , αναθεωρησα και ειπα οτι ναι , τελικα ειχαν δικιο οι αλλοι που ελεγαν το αντιθετο..

δοκιμαστε το κ εσεις πιανει που και που

 

αμυαλοι haters. σαν 15χρονα.

reddit καταντησαμε

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dialer1453 επειδή το λεει αυτος πρεπει να ρον πιστευεις? Και ο μπους έλεγε οτι ο σανταμ εχει πυρηνικά εσυ εισαι απο αυτους που τον πιστεψανε λογικα.

 

Όχι. Αλλά για να πεις κάτι διαφορετικό πρέπει καταρχήν να έχεις να αντιτάξεις κάτι σε αυτό που είπε. Εδώ τα 40 από τα 45 ποστ (και το δικο σου προφανώς) είναι άσχετα με αυτό που πραγματικά είπε. Ακούω λοιπόν, γιατί δεν είναι ασφαλέστερα τα windows. Εγώ μπορώ να σου πω (όχι σαν τον Kaspersky βέβαια) μερικούς λόγους για τους οποίους τον πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το αρθρο σας αλλα δεν μας λετε τιμη.. ποσο πηρε για να τα πει αυτα.. μηπως πει και κανα καλο λογο στην κοπελα μου γιατι ολο σχεδια μου κανει τελευταια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

η kaspersky ΕΠΕΣΕ ΘΥΜΑ VIRUS K MALWARE και τι ειχε WINDOWS. επισης η ιδια εταιρια πουλαει ANTIVIRUS σε πιο λειτουργικο WINDOWS γιατι μονο αυτα πιανουν ιους αρα μονο οι χρηστες των windows ειναι πελατες. η μονη ασφαλεια που εχουν τα windows phone ειναι οτι ειναι τοσο αποτυχια που κανενας δε ασχολειται μαζι τους

 

http://kaspersky.gr/product/kaspersky-internet-security-for-android#tab=benefits

 

http://www.kaspersky.com/business-security/endpoint-core

 

http://www.cosmotebooks.gr/gr/ebooks-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC/2686-%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B1%CE%84-%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B3%CE%BB%CF%8E%CF%83%CF%83%CE%B1-e-book-info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτισέ μας μεγάλε διδάσκαλε της network security, μη μας κρατάς άλλο στο σκοτάδι!

 

η ειρωνια δεν βοηθα μικρε μου μαθητη, το μονο που κανει ειναι να σε κρατα στο σκωταδι.....ονειρα σκωτινα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν το βάλαν στόχο γιατί έχει το 3-5% της αγοράς. Κάτσε να ανεβάσει ποσοστά τώρα με τα 10άρια και θα δούμε τι ψάρια θα πιάσει και αυτό από πλευράς ασφάλειας.

Άρα μέχρι να πιάσει  μεγάλα ποσοστά η Microsoft οι χρήστες της θα είναι πιο ασφαλείς από τους υπόλοιπους. Έστω κι αυτή η άποψη, με βολεύει.

Το άρθρο μιλάει ποιός είναι πιο ασφαλής ή όχι και όχι ποιος έχει μεγάλο μερίδιο αγοράς. Ξεκολλήστε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το άρθρο μιλάει ποιός είναι πιο ασφαλής ή όχι και όχι ποιος έχει μεγάλο μερίδιο αγοράς. Ξεκολλήστε ...

Το άρθρο αναφέρεται σε σκέψεις-υποθέσεις του Kaspersky.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι στα win τοσα χρονια με διαφορα antivirus εχουμε κολησει χιλιαδες ιους

Στο Android χωρις καμια προστασια με σερφαρισμα παντου και κατεβασμα apk απο παντου δεν παρουσιαζεται τιποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι, για τον ίδιο λόγο που τα Mac είναι πολύ πιο ασφαλή από τα Windows, δεν τα χρησιμοποιεί κανείς.

Κανείς όμως! Ακόμα και στην Αμερική που τους χειραγωγούν, περισσότεροι είναι αυτοί που έχουν Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανείς όμως! Ακόμα και στην Αμερική που τους χειραγωγούν, περισσότεροι είναι αυτοί που έχουν Windows.

Εγραψες "κανεις" και οτι οι περισσοτεροι έχουν windows. Aρα οι λιγοτεροι, αφου δεν εχει κανεις τους Mac ,έχουν linux,κλπ.

ΥΓ. Μήπως υπερβάλεις,λιγο? :blink:

Επεξ/σία από atheatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...