Προς το περιεχόμενο

H εταιρεία RealDoll επενδύει στην τεχνητή νοημοσύνη για να προσφέρει "lifelike sexbots"


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κανω και γω σεξ επιτελους να δω πως ειναι

 

Χαχαχαα!! Θεός!!!

 

Νομίζω πάντως ότι είναι για βρωμογούρουνα η φάση ή για εντελώς losers. Όσον αφορά το κόστος της γυναίκας να πω μόνο ότι εξαρτάται την γυναίκα (και είμαι παντρεμένος).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά, δείτε το ex machina, απίστευτη ταινία!

 

Όσον αφορά την τεχνολογία των sex dolls οι γιαπωνέζοι είναι πάντα πιο μπροστά. Αντι να προσπαθουν να τους δώσουν το άχρηστο χαρακτηριστικό της ομιλίας, δίνουν στα ρομπότ τους αλλά πιο χρήσιμα χαρακτηριστικά. :)

https://youtu.be/WhzbFaNueKU?t=2m33s

 

γιαυτο εχει πατωσει η οικονομια τους, με αυτες τις βλακειες που ασχολουνται..  :-D

 

παντως δειτε το Ghost In the Shell 2, οσοι δεν το εχετε κανει ηδη. η βασικη πλοκη εχει να κανει με το συγκεκριμενο θεμα, και ειναι αρκετα ανατριχιαστικη.  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη βλέπω τη φάση να πάει όπως με τα κινητά, λειτουργικά, αυτοκίνητα. Δηλαδή:

 

Οι κούκλες θα είναι default να μιλάνε,

Το νέο μοντέλο που θα είναι πιο ακριβό ΔΕ θα μιλάει!

 

Μα ποιος καμένος θα πάει να πάρει κούκλα για sex που να μιλάει;;;;;;; Να πεις να μαγειρεύει οκ. Και όχι τίποτα πατέ ζαρκαδιού με αβοκάντο και πάστα ελιάς. Παστίτσιο και μουσακά εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή βαριέμαι να ανοίξω thread.

Έχω κάπου στα 10 χιλ. και είμαι σε διλημα αν θα πάρω το Doll, αλλά αν δεν ειμαι ευχαριστημένος μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω έστω 9 χιλιάρικα πίσω;

Η να προτιμήσω να φέρω μια Ρωσίδα, με τα specifications που θέλω (90-60-90, 45-60, 1,70-1,80, Φ100, score 9 με 10) και να με λατρέψει για αυτό που ειμαι; :P

 

Είμαι ευκατάστατος, εμφανίσημος, ταύρος με σκύλο, μορφωμένος, έχω καλό E9. Αλλα εδώ οι Ελληνίδες δεν με εκτιμούν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ημουν τόσο απελπισμένος για σεξ θα προτιμούσα να φερμάρω την κουζίνα από το να δώσω 10 χιλιάρικα αλλά γούστα είναι αυτά. Αν είναι καθένας που δεν βρίσκει να φερμάρει να παίρνει ενα robot μια χαρά μου ακουγεται.

 

Έστω και ενας βιασμός (γυναίκας, παιδιού κτλ) να αποφευχθεί και να την πληρώσει ενα robot μου ακούγεται τέλειο. Μακαρι να πέσει και η τιμή τους ώστε να έχουν πρόσβαση σε αυτές και υποψήφιοι βιαστές χαμηλών εισοδημάτων.

 

Δεν μου καίγεται καρφάκι για την ηθική του θέματος γιατί ετσι και αλλιώς στην βιομηχανία του πορνο,σεξ κτλ δαπανούνται δισεκατομύρια ευρώ και όλοι κάνουμε πως δεν ξέρουμε δεν ακούσαμε κτλ. Αν κάποιοι την βρίσκουν έτσι ή αλλιώς και δεν ενοχλούν τον δίπλα τους δικαιωμα τους να ικανοποιούν τις ορέξεις τους.

 

κάποιοι βέβαια είναι ποιο τυχεροί από κάποιους άλλους:

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/People-world/travers-beynon-megalemporos-kapnou-seksisths-kits-kai-gia-pollous-o-neos-xioy-xefner.3528916.html?utm_source=News247&utm_medium=MintaXasete_article&utm_campaign=24MediaWidget

Επεξ/σία από bill81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή βαριέμαι να ανοίξω thread.

Έχω κάπου στα 10 χιλ. και είμαι σε διλημα αν θα πάρω το Doll, αλλά αν δεν ειμαι ευχαριστημένος μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω έστω 9 χιλιάρικα πίσω;

Η να προτιμήσω να φέρω μια Ρωσίδα, με τα specifications που θέλω (90-60-90, 45-60, 1,70-1,80, Φ100, score 9 με 10) και να με λατρέψει για αυτό που ειμαι; :P

 

Είμαι ευκατάστατος, εμφανίσημος, ταύρος με σκύλο, μορφωμένος, έχω καλό E9. Αλλα εδώ οι Ελληνίδες δεν με εκτιμούν :P

 

 

με 10k το ρωσιδακι θα το μισθωσεις για 1 μηνα κι αν ειναι ΑΑ για 1 βδομαδα ενω την κουκλα lifetime, αυτο το κενο ερχεται να καλυψει, και χωρις να αποκλειει το ενα το αλλο. 

 

η βιομηχανια του σεξ ειναι απο τις πιο επικερδεις παγκοσμιως, για οσο θα υπαρχουν αγαμητοι/βιτσιοζοι/εκκεντρικοι κλπ με λεφτα για πεταμα, για τους αντιστοιχους φτωχομπινεδες υπαρχει και το πορντιουμπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10.000 μόνο? μακροπρόθεσμα συμφέρει πολύ περισσότερο από μια αληθινή.

5000 θες για έναν απλό γάμο μόνον. Βάλε ταξίδια μέλιτος, να το έτσι να το αλλιώς για να την ψήσεις ότι είσαι ο άντρας της ζωής της. Φεύγουν τα λεφτά.

+του ότι όταν θα γυρνάς από την δουλειά κουρασμένος θα κάνεις την ''δουλειά'' σου χωρίς παράπονα κ σουξου μουξου.

Απλά δεν θα σου μαγειρεύει κ δεν θα πλένει. Κλαίν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 10k το ρωσιδακι θα το μισθωσεις για 1 μηνα κι αν ειναι ΑΑ για 1 βδομαδα ενω την κουκλα lifetime, αυτο το κενο ερχεται να καλυψει, και χωρις να αποκλειει το ενα το αλλο. 

 

η βιομηχανια του σεξ ειναι απο τις πιο επικερδεις παγκοσμιως, για οσο θα υπαρχουν αγαμητοι/βιτσιοζοι/εκκεντρικοι κλπ με λεφτα για πεταμα, για τους αντιστοιχους φτωχομπινεδες υπαρχει και το πορντιουμπ

Με άριστα το 10, ένα 7άρι μου κάνει :P

Είχα στο δωρεάν μια απο Βουλγαρια για ένα 6μηνο, αλλα δεν στάθηκα τυχερός να την έχω lifetime :D από την άλλη κάθε ήττα και μια νίκη. Οπότε μαθαίνω κάτι παραπάνω :P

10.000 μόνο? μακροπρόθεσμα συμφέρει πολύ περισσότερο από μια αληθινή.

5000 θες για έναν απλό γάμο μόνον. Βάλε ταξίδια μέλιτος, να το έτσι να το αλλιώς για να την ψήσεις ότι είσαι ο άντρας της ζωής της. Φεύγουν τα λεφτά.

+του ότι όταν θα γυρνάς από την δουλειά κουρασμένος θα κάνεις την ''δουλειά'' σου χωρίς παράπονα κ σουξου μουξου.

Απλά δεν θα σου μαγειρεύει κ δεν θα πλένει. Κλαίν.

Ε καλα εκει βάζεις μια οικιακή βοηθό, που (σε ορισμένες περιπτώσεις) μπορεί και να προσφέρει bonus υπηρεσίες :P

5 χιλιάρικα έχει και η γέννα, χώρια τα μετέπειτα. Αρα 5+5=10 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...