Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24 ερχεται καινουριο patch,οριστε και οι αλλαγες

 

http://fextralife.com/dark-souls-3-new-patch-notes-detailed-releasing-this-week/

 

Εξαιρετικες αλλαγες παντως,μεταξυ αλλων και buff στα defenses των heavy armor,team matchmaking,νεα PvP maps, rebalancing των infusions και πολλα nerfs/buffs σε οπλα.Γενικα φαινετε εγινε καλη δουλεια για να ανοιξει περισσοτερο το PvP meta,το GOTY που βγαινει θα ναι οντως το DS3 στην καλυτερη του μορφη.

 

Επισης ειναι confirmed πως το DLC θα χει 4 bossακια σε σχεση με το πρωτο που ειχε 2. Παμε για ωραιο κλεισιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, τι ώρα γίνονται οι αλλαγές περίπου; όταν μπαίνω στο game μου λέει πως υπάρχει νέα έκδοση και πως χωρίς το update μπορώ να παίξω μόνο offline. Αλλά πως στο καλό γίνεται το update; Απ'όσο ξέρω γίνεται αυτόματα στο steam, σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα αυτό ακριβώς περίμενα. Την GOTY. Θα την τιμήσω καταλλήλως μόλις βγει με το καλό. Πόση επικούρα να αντέξω ο άνθρωπος αυτό το δίμηνο; 

 

Μια απο τα ίδια GOTY για να το παίξω επιτέλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση... Έχω το season pass οπότε μου πέρασε το νέο dlc δωρεάν.

Το κατέβασα κανονικά σήμερα αλλά στο steam μέσα το δείχνει στη λίστα αλλά σαν not installed. Επίσης, το παιχνίδι δείχνει ως τελευταίο dlc το ashes of arandiel. Το patch που βγήκε τις προάλλες εγκατάσταθηκε κανονικά. Δοκίμασα να βγάλω τελείως το game και να το εγκαταστήσω ξανά αλλά problem didn't solve. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;

 

 

post-231564-0-21256100-1490635790_thumb.png

 


κατεβαζω dlc, σημερα θα ειναι playable?

σε εμένα έχει κατέβει αλλά φαίνεται σαν Not installed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση... Έχω το season pass οπότε μου πέρασε το νέο dlc δωρεάν.

Δεν σου περασε το dlc δωρεαν.Το dlc το πληρωσες αγοραζοντας το season pass.

 

Επισης το dlc του dark souls ειναι διαθεσιμο 28του μηνος, αρα υπομονη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου περασε το dlc δωρεαν.Το dlc το πληρωσες αγοραζοντας το season pass.

 

Επισης το dlc του dark souls ειναι διαθεσιμο 28του μηνος, αρα υπομονη.

Ναι αυτό εννοούσα. Οκ, ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονη 3 ωρες οκ το γραφεις λες και θα περιμενει κανα χρονο.. :P

Το γραφω γιατι προφανως οι συμφορουμιτες που ρωτησαν να μην παλευουν τσαμπα ,γιατι αν κοιταξεις τι γραφτηκε παραπανω :P

 

Δοκίμασα να βγάλω τελείως το game και να το εγκαταστήσω ξανά αλλά problem didn't solve. Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφω γιατι προφανως οι συμφορουμιτες που ρωτησαν να μην παλευουν τσαμπα ,γιατι αν κοιταξεις τι γραφτηκε παραπανω :P

Δεν έχω εμπειρία σχετικά με το steam οπότε φαντάστηκα πως αφού έγινε download χθες, θα ήταν και άμεσα διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τελειωσα το "main story" του Ringed City με ολα τα main bosses,εκτος απτο τον optional boss τον οποιο προσπαθω ποση ωρα να τον σκοτωσω και ειναι απλα αδυνατο.Για μενα χαλαρα το δυσκολοτερο boss στο παιχνιδι.Μπαινω στον πειρασμο να τον φαω με summon

 

Γενικα τα bosses του DLC συγκαταλεγονται στα καλυτερα του παιχνιδιου μεχρι στιγμης,το level design ηταν αρκετα καλο χωρις ομως να ειναι το κατι σπουδαιο

 

Αν βαθμολογουσα το DLC,θα του βαζα ενα 8.5/10 σε αυτη τη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...