Προς το περιεχόμενο

Ε3 2015: Οι νικητές και οι χαμένοι των συνεντεύξεων τύπου Microsoft και Sony


Sir Pretender

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ούτε το ff vii? χρόνια το περιμέναμε αυτό.
Επειδή δε μπορώ να το γράψω όσες φορές θέλω στο γράφω σε κώδικα :P

for (i=0;i<1000000000;i++){
      printf("Ντροπή σου\n");
}
 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γράψ' το έτσι, είναι πιο κομψό και δεν θα τελειώσει ποτέ:

 

for ( ; ; ) printf ("Ντροπή σου\n");

 

:-D

 

Μπα, τα FF ποτέ δεν με ενθουσίασαν. Έτσι κι αλλιώς, ένα βίντεο είδαμε το οποίο απλά δημιουργεί ντόρο, καθόλου γκεϊμπλέι. Δεν νομίζω ούτως ή άλλως να αγοράσω PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι και infinite loop, δεν είναι και τόσο μεγάλη η ντροπή.
Ο απλός κώδικας από πάνω σε συνδιασμό με απενεργοποίηση των interrupts (μη πας και πατήσεις κανα ctrl+c και δεις μόνο 2-3 ντροπή σου) θα κάνει δουλειά. bonus η χρονική καθυστέρηση ανάμεσα στα print, να εμφανίζονται αργά και βασανιστικά.

Θα βγει και σε pc μετά από ότι κατάλαβα. Το παλιό το είχα τερματίσει σε pc (σε p4 northwood).
το tomb raider μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά αυτό και αν είναι ξαναζεσταμένο φαγητό, μοιάζει ίδιο με το προηγούμενο (όχι ότι με χαλάει)

Θα μου λείψει το kingdom hearts, αλλά δεν αγοράζω ούτε εγώ ps4 για ένα τίτλο (άντε 2 μαζί με το ff vii)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται, ο φίλος έψαχνε νέα ιδέα στο gameplay, όταν δούμε gameplay απο το ff vii θα δούμε αν θα έχει τίποτα καινούργιο.

Όταν οι περισσότερες ανακοινώσεις είναι όμως για επόμενους τίτλους σειρών, πόση αλλαγή μπορεί να υπάρξει? Σε κάποια πρέπει να υπάρχει και μια συνοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα φάνηκαν όλα τα παιχνίδια που είδα στην Ε3 (και είδα αρκετά) απλά ξαναζεσταμένο φαγητό; Δεν βρήκα καμιά καινούργια ιδέα όσο αφορά το γκεϊμπλέι, τα περισσότερα παιχνίδια μοιάζουν μεταξύ τους και μοιάζουν και στα παιχνίδια των περασμένων ετών, με τη μόνη διαφορά τα κάπως καλύτερα γραφικά.

 

Γενικότερα, δεν με ενθουσίασε τίποτα. Τι διάολο, γερνάω;

 

Οχι δεν γερνας το gaming εχει γερασει και τα προβατα ακολουθουν τη μοδα ειπαμε pew pew bam boom και Loot

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επίπεδο των ποστ του θέματος είναι below 0 κάνα 2 είναι σίγουρα 10χρονα δεν εξηγείται αλλιώς.

 

Πέρα από αυτό μια χαρά παιχνίδια παρουσίασε και η MS και η Sony. Η nintedo θα μπορούσε σίγουρα καλύτερα αλλά το παλεύει όπως όπως. Ο καθένας ότι του αρέσει θα παίξει και εάν έχει και τα χρήματα θα πάρει και τις 3 κονσόλες να τα παιξει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...