Προς το περιεχόμενο

MediaMarkt Μαρούσι-Εγκαίνια 17/06 (Προσφορές 17/06-20/06)


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γύρισα.  Έκλεισα το πλυντήριο indesit.

Δεν πολύ παίρνεις χαμπάρι εγκάινια. Εάν δεν θέλετε κάτι συγκεκριμένο δεν αξίζει για βόλτα και χαβαλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις γύρισα.  Έκλεισα το πλυντήριο indesit.

Δεν πολύ παίρνεις χαμπάρι εγκάινια. Εάν δεν θέλετε κάτι συγκεκριμένο δεν αξίζει για βόλτα και χαβαλέ.

Και εγώ για αυτο θέλω να παω χαχαχχα

Παράδοση εχει τσάμπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dell με τα 333 είναι καλή περίπτωση, μιας και πρίν λίγες πήρε φίλος μου με τα ίδια χαρακτηριστηκά (μόνη διαφορά gt820m αυτό έχει 2gb του φίλου 1gb) ένα hp στα 400 (πιο φθηνή τιμή σκρουτζ).

 

Ενημερωτικά (για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται): Call of duty 4 στην ανάλυση του laptop 1366 με vsyng και anti-alising x4 (νομίζω δεν πάει παραπάνω), model detail και water detail στο normal, είχε 59-60 fps συνέχεια. Άρα κάτι μπορεί να παίξει.

 

Α, και dell 2 χρόνια εγγύηση ενώ hp συνήθως 1. (δεν ξέρω βέβαια πώς και τί, αλλά του φίλου μου του είπαν για το hp 2 χρόνια, αλλά το ίδιο laptop στο msystems λέει εγγύηση αντιπροσωπίας 1 χρόνο)

 

Edit: του φίλου έχει πάει στα 460 ευρώ τώρα που το ξανα είδα και έχει 1tb ενώ το dell 500gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dell με τα 333 είναι καλή περίπτωση, μιας και πρίν λίγες πήρε φίλος μου με τα ίδια χαρακτηριστηκά (μόνη διαφορά gt820m αυτό έχει 2gb του φίλου 1gb) ένα hp στα 400 (πιο φθηνή τιμή σκρουτζ).

 

Ενημερωτικά (για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται): Call of duty 4 στην ανάλυση του laptop 1366 με vsyng και anti-alising x4 (νομίζω δεν πάει παραπάνω), model detail και water detail στο normal, είχε 59-60 fps συνέχεια. Άρα κάτι παίζει.

 

Απόθεμα είχε στα Dell, αν πρόσεξε κάποιος που πήγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ για αυτο θέλω να παω χαχαχχα

Παράδοση εχει τσάμπα;

 

15 E για αττική.

ανακαίνιση έκαναν, δεν άνοιξαν καινούριο υποκατάστημα...

 

εγκαίνια όμως έχουν ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απόθεμα είχε στα Dell, αν πρόσεξε κάποιος που πήγε;

 

Ειχε καμια 20αρια κομματια στο Dell των 333ε , και προσωπικα πηρα 1 για γνωστο μου. Αξιζει πολυ, σε αυτα τα λεφτα δε βρισκεις ουτε "χωρις OS" και οκ εχει CPU σειρας 4 και οχι broadwell, αλλα και μονο για τη discreet 820m και το γεγονος οτι εχει i3 με 4 threads αξιζει!

 

Μοναδικο μειονεκτημα ειναι οτι γενικα αυτο το σασι της Dell εχει μονο 1 slot για μνημη, οποτε η αναβαθμιση σε 8gb που ειναι επιβεβλημενη σε καποιο καιρο, πρεπει να πεταχτει εντελως το 4αρι που εχει μεσα και να πληρωσεις 60ε για 8αρι so-dimm...

 

Αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα σε αυτην την τιμη...

 

Με 333 παιρνεις ενα μηχανημα που θα παρει δωρεαν αναβαθμιση σε win10, και αν θες δινεις ~120ε ακομα μελλοντικα να του κανεις τη μνημη 8gb και να βαλεις SSD και θα πεταει με 450ε συνολο σε 2 δοσεις. Και σε 2-3 χρονια αμα σου καπνισει βαλτου και εναν broadwell ι5/ι7 που θα βρισκεις φτηνα tray.

 

Και το αλλο dell Παντως που δινουν στα 549 ειναι καλη περιπτωση για καποιον που θελει κατι πιο δυνατο και χωρις να χρειαστει να του πειραξει τιποτα.... μιας και εχει ηδη 8gb ram, εχει και τον i7 και ακομα καλυτερη 840m. Μονο SSD μελλοντικα. Πριν λιγες μερες επειδη τα εψαχνα για το φιλο, στα 600ε δινανε το ιδιο μηχανημα σε προσφορα στον Κοτσοβολο, αλλα με 4gb ram...οποτε τωρα ειναι και 50ε κατω και με την 8αρα (αλλα 60ε κερδος)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε καμια 20αρια κομματια στο Dell των 333ε , και προσωπικα πηρα 1 για γνωστο μου. Αξιζει πολυ, σε αυτα τα λεφτα δε βρισκεις ουτε "χωρις OS" και οκ εχει CPU σειρας 4 και οχι broadwell, αλλα και μονο για τη discreet 820m και το γεγονος οτι εχει i3 με 4 threads αξιζει!

 

Μοναδικο μειονεκτημα ειναι οτι γενικα αυτο το σασι της Dell εχει μονο 1 slot για μνημη, οποτε η αναβαθμιση σε 8gb που ειναι επιβεβλημενη σε καποιο καιρο, πρεπει να πεταχτει εντελως το 4αρι που εχει μεσα και να πληρωσεις 60ε για 8αρι so-dimm...

 

Αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα σε αυτην την τιμη...

 

Με 333 παιρνεις ενα μηχανημα που θα παρει δωρεαν αναβαθμιση σε win10, και αν θες δινεις ~120ε ακομα μελλοντικα να του κανεις τη μνημη 8gb και να βαλεις SSD και θα πεταει με 450ε συνολο σε 2 δοσεις. Και σε 2-3 χρονια αμα σου καπνισει βαλτου και εναν broadwell ι5/ι7 που θα βρισκεις φτηνα tray.

Αυτο πηρε ο αδερφος μου πριν μερικες μερες μεσω Ψηφιακης αλληλεγγυης κι εδωσε 250 ευρω.

Πολυ καλο μηχανημα και επιπλεον οπως ανεφερες με την 820m πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...