Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαίνεται ενδιαφέρον,αλλά δεν εμπιστεύομαι και πολύ την εταιρία που το φτιάχνει.

 

χμ,τα killzone του PS3 παντως ηταν πολυ αξιολογα shooters,απτα καλυτερα της κονσολας

 

τωρα βεβαια κανουν στροφη σε αλλη φαση παιχνιδιου,το gameplay trailer που βγαλαν παντως μαρεσε υπερβολικα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο'τι καλυτερο ειδα στην Ε3 φετος

 

Επιτελους το ειπε ενας. περιμενα...περιμενα... :P

 

Περα απο αυτα που ειδαμε, τα παρακατω ενθουσιαζουν και για αυτα που δεν ειδαμε.

 

- John Gonzales (Lead Writer for Fallout: New Vegas) is working on this.

- They hired CD Projekt Red quest designers and other experienced RPG developers.

 

Ελπιζω να μην ειναι μουφες(αν δεν κανω λαθος το πρωτο σιγουρα εχει επιβεβαιωθει)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Περα απο αυτα που ειδαμε, τα παρακατω ενθουσιαζουν και για αυτα που δεν ειδαμε.

 

- John Gonzales (Lead Writer for Fallout: New Vegas) is working on this.

- They hired CD Projekt Red quest designers and other experienced RPG developers.

 

Ελπιζω να μην ειναι μουφες(αν δεν κανω λαθος το πρωτο σιγουρα εχει επιβεβαιωθει)

 

Επιβεβαιωθηκε και το δευτερο :P

One of the CDPR quest designers working on Horizon: Zero Dawn designed the Bloody Baron quest in The Witcher 3.

 

Αυτα τα quests εχει κανει στο witcher 3(σε spoiler):

 

Devil By The Well'

'Precious Cargo'

'A Frying Pan, Spick and Span'

'Missing In Action'

'Twisted Firestarter'

'Fall Of The House Of Reardon'

'Ghosts Of The Past'

'The Bloody Baron'

'For The Advancement Of Learning'

'Count Reuven's Treasure'

'High Stakes'

'Ugly Baby'

'Disturbance'

'The Final Trial'

'To Bait A Forktail'

'No Place Like Home'

'Va Fail, Elaine'

'Blood On The Battlefield'

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας κανεις horizon και uncharted αρχιζουν να δικαιωνονται οι φωνες που λενε για αρκετα πιο δυνατο συστημα απο πλευρας sony σε σχεση με το xbox..βεβαια ειναι δυο παιχνιδια πουθα βγουν το 16 που τοτε το xbox μπορει να κανει παπαδες με το dx12 αλλα με τα σημερινα δεδομενα νομιζω οτι δεν εχει κατι αντιστοιχο το xbox σε τεχνικο τομεα!εκτος του παρα πολυ εντυπωσιακου forza 6!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο και θυμίζει Enslaved.

Αλλά μου φαίνεται περίεργη η τόσο μεγάλη αλλαγή στο είδος απο την Guerrilla Games.

Ελπίζω πάντως να μην σημαίνει και το τέλος των Killzone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε metallica 13 νομίζω έχεις ένα θεματάκι με τα ..μάτια σου, φιλικά, έτσι :P

 

Άντε το Horizon όντως φαίνεται εντυπωσιακό, αν δε πέσει downgrade, ευελπιστώ πως όχι, αλλά στο παρελθόν έχει δώσει δικαιώματα η Guerilla, το Uncharted ...? Πέρα από τα trailers της Naughty από πέρυσι, εγώ θεωρώ πως το Rise of the Tomb Raider έχει καλύτερο οπτικό τομέα από το Uncharted 4.

 

Το Recore? Δε σου άρεσε ? Το Quantum Break? Συγκρίνεται με πολλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

johnvani γουσταρεις killzone ε?πραγματικα ειναι πολυ καλα παιχνιδια και ειδικα το multi τους ειναι παρα πολυ καλο!ακομα και το shadowfall στο online μου αρεσε!δεν νομιζω να σταματησουν ποτε τα killzone..


Ρε metallica 13 νομίζω έχεις ένα θεματάκι με τα ..μάτια σου, φιλικά, έτσι :P

 

Άντε το Horizon όντως φαίνεται εντυπωσιακό, αν δε πέσει downgrade, ευελπιστώ πως όχι, αλλά στο παρελθόν έχει δώσει δικαιώματα η Guerilla, το Uncharted ...? Πέρα από τα trailers της Naughty από πέρυσι, εγώ θεωρώ πως το Rise of the Tomb Raider έχει καλύτερο οπτικό τομέα από το Uncharted 4.

 

Το Recore? Δε σου άρεσε ? Το Quantum Break? Συγκρίνεται με πολλά?

cortana θεωρω το μηνυμα σου προσβλητικο και για αυτο δεν μπαινω στην διαδικασια συζητησης..το λεμε μια εξυπναδα και μετα βαζουμε διπλα το φιλικα δεν μου λεει τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συ ομως μεταλλικα ερχεσαι σε ενα άσχετο θεμα και γραφεις για δυνατότερα μηχανηματα και λοιπα απο το ... 2013.Πανε αυτα τελειωσαν οσο μαλωσατε μαλωσατε για τα ποσοστα.Τι περιμενες να μην παρεις απαντηση που να σε προκαλει?Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου αλλωστε θα πεσει να σε πλακωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cortana θεωρω το μηνυμα σου προσβλητικο και για αυτο δεν μπαινω στην διαδικασια συζητησης..το λεμε μια εξυπναδα και μετα βαζουμε διπλα το φιλικα δεν μου λεει τιποτα!

 

Ποτε δεν προβαινω σε προσβλητικους χαρακτηρισμους. Ειναι θεμα προσωπικης παιδειας και επιπεδου.

Και σαφως δεν ειχα την προθεση να σε προσβαλω, παρα μονο να σε πειραξω στο φιλικο και να κανω χιουμορ.

 

Eπειδη το εξελαβες λαθος και εντελως διαφορετικα, ζητω συγνωμη οχι για τον τροπο μου, αλλα για την παρεξηγηση που προκαλεσε η δικη σου ερμηνεια επι του ποστ μου.

 

Απορω όμως πως δεν καταλαβες τη διαθεση μου και τον φιλικο μου τονο ;)

 

. . .

 

Anyway. Life.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συ ομως μεταλλικα ερχεσαι σε ενα άσχετο θεμα και γραφεις για δυνατότερα μηχανηματα και λοιπα απο το ... 2013.Πανε αυτα τελειωσαν οσο μαλωσατε μαλωσατε για τα ποσοστα.Τι περιμενες να μην παρεις απαντηση που να σε προκαλει?Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου αλλωστε θα πεσει να σε πλακωσει.

μια διαπιστωση για τον τεχνικο τομεα του horizon εκανα το οποιο δικαιωνει καποιους ανθρωπους που ειχαν μια συγκεκριμενη αποψη!εγω δεν μαλωσα με κανεναν ποτε μαλλον καποιο λαθος κανεις εχω και τα τρια μηχανηματα και τα χαιρομε το ιδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...