Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εξερεύνησες όλο το χάρτη?

 

Έχει μία περιοχή με μία μικρή λίμνη και 2 thunderjaws. Κάνε override το ένα και απόλαυσε τη μάχη.

 

Where-To-Find-Thunderjaw-900x506.jpg

 

A αυτο εννοουσατε? Εγω νομιζα οτι θα πετυχεις και αλλα σε quest.. Βασικα εκει εριξα το ενα και εφυγα.. Τωρα που το τελειωσα θα παω να το κανω αυτο που λες να γελασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια μια απορια.Για να δοκιμασεις το μεγιστο του εξοπλισου θα πρεπει πρωτα να εχεις προχωρησει το στορυ?( νεες στολες οπλα κτλ)Ειμαι στο 25% και εχω παιξει περιπου 32 ωρες συνολο.Πανεμορφο και υπεροχο το παιχνιδι(το εχω λατρεψει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ακολουθείς, όπως και στο witcher

αν το έχει παίξει.

Παιδια άρχισα το παιχνίδι αλλα δε καταλαβα όταν δείχνει τα βήματα με το σκάνερ τι κάνουμε. Δείχνει κάτι ίχνη.

το παίζεις detective και ακολούθως τα ίχνη των άλλων για να σε οδηγήσουν σαυτους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με το game. Ωραίο στόρυ, ωραία γραφικά, ωραίο σύστημα μάχης.

Αλλά αυτό το platforming του να μην ήταν για τα πανηγύρια... Το οτι πιάνεται μόνο απο ΠΟΛΥ συγκεκριμένα σημεία και το οτι πρέπει να χοροπηδάς σα το κατσίκι για να φτάσεις σε κάποια μέρη, σε τέτοιο game, το 2017, με ξεπερνά. Κοντεύω να το τερματίσω. Έχω πολλές ώρες στο game. Αλλα αυτό το πράγμα ακόμα μου κάθεται στο λαιμό...

 

Πέρα απο τη γκρίνια. Έχετε να προτείνετε συγκεκριμένα resources που πρέπει να κρατήσω; Έχω πάει όλο το game με ένα bow και ένα uniform (δε θέλω να το κάνω πιο εύκολο απο ότι είναι) και το μόνο που έχω σκοπό να πάρω είναι το shield weaver και τα lodge weapons. Υπάρχει λόγος να κρατάω τα πάντα απο resources? Προφανώς πουλάω ότι λέει sell, αλλα είναι πολλά που έχουν και το trade with merchant και παλεύω με το 100/100 inventory μήπως και χρειαστούν κάπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με το game. Ωραίο στόρυ, ωραία γραφικά, ωραίο σύστημα μάχης.

Αλλά αυτό το platforming του να μην ήταν για τα πανηγύρια... Το οτι πιάνεται μόνο απο ΠΟΛΥ συγκεκριμένα σημεία και το οτι πρέπει να χοροπηδάς σα το κατσίκι για να φτάσεις σε κάποια μέρη, σε τέτοιο game, το 2017, με ξεπερνά. Κοντεύω να το τερματίσω. Έχω πολλές ώρες στο game. Αλλα αυτό το πράγμα ακόμα μου κάθεται στο λαιμό...

 

Πέρα απο τη γκρίνια. Έχετε να προτείνετε συγκεκριμένα resources που πρέπει να κρατήσω; Έχω πάει όλο το game με ένα bow και ένα uniform (δε θέλω να το κάνω πιο εύκολο απο ότι είναι) και το μόνο που έχω σκοπό να πάρω είναι το shield weaver και τα lodge weapons. Υπάρχει λόγος να κρατάω τα πάντα απο resources? Προφανώς πουλάω ότι λέει sell, αλλα είναι πολλά που έχουν και το trade with merchant και παλεύω με το 100/100 inventory μήπως και χρειαστούν κάπου.

Πουλα δεν χρεαζεται να εχεις  τοσο γεματο inventory  το ιδιο θεμα ειχα και εγω .Κρατα τα βασικα  υλικα για αναλωσιμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...