Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την παλεύετε;Απλά είπα ότι game of the year δε παίζει με την καμία έχοντας παίξει και τα δυο και θιχτηκατε λες και παίρνετε ποσοστά.Δε σας επεβαλα καμία γνώμη μου.Σας θιξαμε τη sonara και κάνετε ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την παλεύετε;Απλά είπα ότι game of the year δε παίζει με την καμία έχοντας παίξει και τα δυο και θιχτηκατε λες και παίρνετε ποσοστά.Δε σας επεβαλα καμία γνώμη μου.Σας θιξαμε τη sonara και κάνετε ετσι;

Εξαιρετική λογική! Άρα φέτος μόνο το Zelda θα είναι υποψήφιο για Game of the year.

 

Δεν χρειάζεται να φτιάξετε λίστα για ψηφοφορία παιδιά. Nothing to see here.

 

Λατρεύω το Zelda αλλά αυτή η λογική με ξεπερνάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα να με συγχωρατε.Παρανοησα στο ποστ του fulgore.Ναι,σαφώς και θέτει υποψηφιότητα,άλλο που ούτε ως ανέκδοτο δε μπορεί να λεχθεί ότι θα πάρει την πρώτη θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έπαιξα καλυτερα παιχνίδια φέτο στο πς4 από horizon για τα δικά μου γούστα, καλό ήταν δεν αντιλέγω αλλά για μένα δεν ήταν τόσο τρομερό, για goty πάντως υποψήφιο σίγουρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λόγος για κόντρα.Δεκτό το να θεωρεί κάποιος καλύτερο το Horizon από το Zelda.

Για εμένα το Zelda είναι το σίγουρο GOTY 2017. Αυτό δεν αναιρεί άλλα παιχνίδια από το να είναι υποψήφια. Το Horizon είναι ένα από αυτά, λόγω της εξαιρετικής του ποιότητας.

 

Ομοίως, δεν θα εκπλαγώ αν το δω GOTY σε κάποια sites ή αν για κάποιους φίλους το παιχνίδι είναι το προσωπικό τους GOTY.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έπαιξα καλυτερα παιχνίδια φέτο στο πς4 από horizon για τα δικά μου γούστα, καλό ήταν δεν αντιλέγω αλλά για μένα δεν ήταν τόσο τρομερό, για goty πάντως υποψήφιο σίγουρα

Off topic Αλλα αν δεν σου κάνει κόπο ανέφερε τα καλύτερα-από το horizon- φετινά προς ενημέρωση και μονο γιατί και εγώ την ψάχνω

Και για να είμαι και on όσο αναφορά το HZD μετά τον πρώτο ενθουσιασμό τον 2 ημερών που μου έπεσε το σαγόνι από τα απίστευτα 4K κάπως με κούρασε το σχδόν συνεχές upgrade τον πάντων- από όπλα και παγίδες μέχρι τα ρούχα και τα φουστάνια τις aloy ξέρω εγώ-

και το ανελέητο περπάτημα περπάτημα περπάτημα.. -καλπασμός σε ένα τεραστιο map

Το συνεχίζω βεβαια με αργούς πλέον ρυθμούς

αλλα η φάση είναι σαν να λέμε "πολύ φασαρία για το τιποτα¨

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic Αλλα αν δεν σου κάνει κόπο ανέφερε τα καλύτερα-από το horizon- φετινά προς ενημέρωση και μονο γιατί και εγώ την ψάχνω

Και για να είμαι και on όσο αναφορά το HZD μετά τον πρώτο ενθουσιασμό τον 2 ημερών που μου έπεσε το σαγόνι από τα απίστευτα 4K κάπως με κούρασε το σχδόν συνεχές upgrade τον πάντων- από όπλα και παγίδες μέχρι τα ρούχα και τα φουστάνια τις aloy ξέρω εγώ-

και το ανελέητο περπάτημα περπάτημα περπάτημα.. -καλπασμός σε ένα τεραστιο map

Το συνεχίζω βεβαια με αργούς πλέον ρυθμούς

αλλα η φάση είναι σαν να λέμε "πολύ φασαρία για το τιποτα¨

Τι εννοεις συνεχες upgrade?Στην ουσια εχεις τα αρχικα οπλα μεχρι να παρεις τα epic που ειναι καλυτερα λογω παραπανω modifications.

Επισης δεν χρειαζεται να κουβαλας και να αλλαζεις κιολας περαν των trial grounds ολα τα οπλα.Οσο για καλυτερα παιχνιδια του 2017 νομιζω αναφερεται συγκεκριμενα σε ενα παιχνιδι(και οχι σε πολλα)το Nioh.

Εγώ πάντως έπαιξα καλυτερα παιχνίδια φέτο στο πς4 από horizon για τα δικά μου γούστα, καλό ήταν δεν αντιλέγω αλλά για μένα δεν ήταν τόσο τρομερό, για goty πάντως υποψήφιο σίγουρα

Εδω με μπερδεψες λιγο :P

Αφου το επαιξες κιολας και δεν το βρηκες τιποτα το τρομερο(λογικο μιας και σε αρκετους φυσικα δεν αρεσε) πως το θεωρεις (και σιγουρα οπως λες)υποψηφιο για goty?

Μολις εγινε παραγγελια της deluxe edition 30£ [/size] :wub:  Για να δουμε τι θα δουμε.

Ψηφιακο το αγορασες?Γιατι deluxe ειναι μονο μια ψηφιακη εκδοση αν δεν κανω λαθος.Κουτατες ειναι η collectors και η limited.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fulgore, οπως ειπα για μενα δεν ειπε και παρα πολλα το παιχνιδι, γενικα μου αρεσε αλλα δεν τρελαθηκα, αξιζει να παει για goty υποψηφιο γτ ειχε περαση σε μεγαλο ποσοστο κοσμου και οι περισσοτεροι το γουσταραν, δεν ειμαι μονο εγω που κρινω  :P ελπιζω να σε καλυψα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...