Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος και από εμενα !

Κάνω κωλοτούμπα και αναθεωρώ βάζω στην άκρη τις οποιες μικρό ένσταςεις και λέω παιχνιδάρα από τις λίγες!

Αναμενω το δεύτερο μέρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Οχι ειναι dlc το οποιο αρχικα πωλειται με εκπτωση για οσους εχουν ps plus,και επισης θα βγει σε 1 μηνα complete edition που θα το εχει και αυτο μεσα.

 

Προσωπικα και μενα σαν standalone θα με βολευε περισσοτερο αλλα αναμενω την complete edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαιξα καποιες ωρες σημερα, αρκετα καλο ειναι,αν και θα προτιμουσα να ναι στο base game εξ'αρχης και να διαδραματιζονται και καποια main quests στην περιοχη. Πολυ βουνο και χιονι στο DLC,αλλα ειναι ωραια περιοχη γενικα

 

Εχει νομιζω 3 καινουριες μηχανες,θα μπορουσαν να βαλουν αλλες 2-3 να πω την αληθεια.Παντως οι 2 καινουριες που εχω συναντησει ειναι αρκετα επικινδυνες,με την 3η ακομα να παραμενει ερωτιματικο. Μεχρι στιγμης που το παιζω στο hard μου φαινεται πιο δυσκολο απο base game παντως,εκτος αν με τα patches ανεβασαν την δυσκολια του hard που υπηρχε στο release

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα γυρω στις 10-11 ωρες μου πηρε να τελειωσω τα περισσοτερα quests και collectibles.

 

Οι νεες μηχανες ουσιαστικα ειναι 2,με την 3η να ναι reskin μιας εξ'αυτων. Παντως και οι 2 καινουριες μηχανες πολυ δυνατες και ενδιαφερουσες,ανυπομονω να δω τι θα εχθρους θα σκαρφιστουν για το Horizon 2

 

Θεωρω πως αξιζε τα λεφτα του,ειδικα αν εισαι μεγαλος fan του base παιχνιδιου.

Επεξ/σία από Alastor192
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Ναι αν και είναι από τα "καλύτερα 30αρια της αγοράς" από την αρχή, αλλά 30αρι.. 

Λέει τίποτα το expansion αυτό; Μέχρι στιγμής έχω επιλέξει να το αγνοήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...