Προς το περιεχόμενο

Horizon: Zero Dawn [PS4]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει να είμαι ο μόνος που έχω το παιχνίδι τόσο καιρό και κατάφερα να τερματίσω το main game/story σήμερα. :P

Άντε να δούμε και το dlc τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση σχετικά με το παιχνίδι. Δεν ασχολούμαι γενικά με rpg. Το συγκεκριμένο το τσίμπησα πριν λίγες μέρες και γενικά με κέρδισε. Λοιπόν στο θέμα... Λέω πρώτα να παίξω το βασικό σενάριο χωρίς να κάνω τις αποστολές (side mission). Όμως καθώς προχωρώ βλέπω ότι δυσκολεύει και γίνεται όλο και ποιο δύσκολο. Πρέπει να κάνω και τα side mission ώστε να ανεβάσω level η δεν έχει καμία σημασία αυτό? Ευχαριστώ για όποιον ασχοληθεί να μου απαντήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το level up βοηθάει πρακτικά μόνο για τα skills, κυρίως ψάξου με τα modifications για κάθε όπλο.

Κάνε τουλάχιστον τα cauldrons και τα hunting grounds, ειδικότερα τα πρώτα. Τα hunting grounds θα σε βοηθήσουν να μάθεις καλύτερα τα όπλα και πώς να τα χρησιμοποιείς καλύτερα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Το level up βοηθάει πρακτικά μόνο για τα skills, κυρίως ψάξου με τα modifications για κάθε όπλο.

Κάνε τουλάχιστον τα cauldrons και τα hunting grounds, ειδικότερα τα πρώτα. Τα hunting grounds θα σε βοηθήσουν να μάθεις καλύτερα τα όπλα και πώς να τα χρησιμοποιείς καλύτερα.

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, geopilot είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση σχετικά με το παιχνίδι. Δεν ασχολούμαι γενικά με rpg. Το συγκεκριμένο το τσίμπησα πριν λίγες μέρες και γενικά με κέρδισε. Λοιπόν στο θέμα... Λέω πρώτα να παίξω το βασικό σενάριο χωρίς να κάνω τις αποστολές (side mission). Όμως καθώς προχωρώ βλέπω ότι δυσκολεύει και γίνεται όλο και ποιο δύσκολο. Πρέπει να κάνω και τα side mission ώστε να ανεβάσω level η δεν έχει καμία σημασία αυτό? Ευχαριστώ για όποιον ασχοληθεί να μου απαντήσει. 

Μπορείς να το τερματίσεις χωρίς να κάνεις κανένα side mission αν δεν σε ενδιαφέρουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το ξεκινησεις.. και τα side missions θα κανεις.. και θα παρεις και το dlc ... προχωρα και θα σε κερδισει σιγουρα.

ειναι πολυ καλο παιχνιδι,εγω δεν ειχα ξαναπαιξει rpg και γενικα στην αρχη  δεν μου εκανε μεγαλη αισθηση βλεπoντας την Alloy.προχωροντας ομως το παιχνιδι με κερδισε.Ειναι το μονο παιχνιδι που εχω κανει platinum.Θα δεις οτι θα το λατρεψεις και ειδικα στα fights με τα machines.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, namastegt είπε

αμα το ξεκινησεις.. και τα side missions θα κανεις.. και θα παρεις και το dlc ... προχωρα και θα σε κερδισει σιγουρα.

ειναι πολυ καλο παιχνιδι,εγω δεν ειχα ξαναπαιξει rpg και γενικα στην αρχη  δεν μου εκανε μεγαλη αισθηση βλεπoντας την Alloy.προχωροντας ομως το παιχνιδι με κερδισε.Ειναι το μονο παιχνιδι που εχω κανει platinum.Θα δεις οτι θα το λατρεψεις και ειδικα στα fights με τα machines.

Το ξέρω οι μάχες είναι φοβερές. Γενικά το παιχνίδι αξίζει τα λεφτά του και είναι σίγουρα παιχνιδαρος. Απλά επειδή με δυσκολεύει όσο προχωράω έκανα αυτή την ερώτηση. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θεω ψηφιακο αγαπητε,αλλιως θα το ειχα αγορασει ηδη.Επισης το βασικο παιχνιδι ημουν απο τους πρωτους που το ειχαμε παιξει οταν βγηκε και γραψει και μινι review για αυτο,καμποσες σελιδες πιο πισω(το dlc θελω σε κουτατο που δεν μπορεις να το παρεις αλλιως).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Δεν το θεω ψηφιακο αγαπητε,αλλιως θα το ειχα αγορασει ηδη.Επισης το βασικο παιχνιδι ημουν απο τους πρωτους που το ειχαμε παιξει οταν βγηκε και γραψει και μινι review για αυτο,καμποσες σελιδες πιο πισω(το dlc θελω σε κουτατο που δεν μπορεις να το παρεις αλλιως).

Μία από τα ίδια το τσίμπησα ψηφιακό το κανονικό και μάλλον θα το πάρω  μαζί με το dlc κουτατο αργότερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/9/2018 στις 6:01 ΜΜ, Fulgore είπε

Η complete edition δεν υπαρχει ουτε για δειγμα στην αγορα.

Τελευταιες μερες του χρονου το χα βρει σε ενα sony center 44 και κατι - στο site γιατι  στο μαγαζι ολα ειχαν ταμπελες με 50 αρια + . Ε μετα που ρωτησα του κατσαν τιμη 49 . Το πηρα ψηφιακο και να πανε να μπιπ .

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...