Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s4 mini 129€ vodafone [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ] [ΤΕΛΟΣ]


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει καποιος αν θα παρει την L?

 

 

Αν θελω να ακυρωσω την παραγγελια πως γινεται?Ενημερωνω οτι δεν θα παραλαβω?

ναι παιρνεις το καταστημα τηλ.

χαλαρα παιδια,ρουτ και γκουγκλαρετε apps to delete in galaxy s4 mini..

ή και σε καθε galaxy τα ιδια διαγραφετε και ελαφραινει και ολα οκ,

 

επειδη δεν το χετε το αθλημα ακομα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν σημαινει

οτι το s4 mini ειναι αργο,

απλά θα το μαθετε και θα το κανετε σε καθε νεο κινητο το κολπακι και θα πετα..

 

για να εξηγηθουμε και στο s4 και στο s5 εκανα ελαφρυμα..ειναι θεμα να ξεζουμισεις το 100% της αποδοσης..

 

((αν και ειδα το Microsoft 640 σημερα και πεταγε και προσφατα το ειδα 167 ευρα και ..το βουλωνω μην ακυρωνετε βραδιατικα..))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια το ειχε ενα καλος μου φιλος, σαν κινητο κολλαγε τρελα μετα απο το update που ειχε παρει (για 4.4 νομιζω, χωρις να ειμαι σιγουρος). Οποτε αν το θελετε για μια απλη συσκευη, δηλαδη για κανα viber, messenger κτλπ,αγοραστε καλυτερα κατι πιο σιγουρο, οπως windows phone που δεν κολλανε και προσφερουν τις εφαρμογες που αναφερα (στα ιδια λεφτα). Τα παντα ομως ειναι θεμα επιλογων!

Μα είναι δυνατόν να είναι τόσο τραγικό; Θέλω να πιστεύω ότι έκανε την αναβάθμιση ο φίλος σου και μετά δεν έκανε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

ναι παιρνεις το καταστημα τηλ.

χαλαρα παιδια,ρουτ και γκουγκλαρετε apps to delete in galaxy s4 mini..

ή και σε καθε galaxy τα ιδια διαγραφετε και ελαφραινει και ολα οκ,

 

επειδη δεν το χετε το αθλημα ακομα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν σημαινει

οτι το s4 mini ειναι αργο,

απλά θα το μαθετε και θα το κανετε σε καθε νεο κινητο το κολπακι και θα πετα..)

 

Το θέμα ρουτ είναι και θέμα επιλογής, όχι μόνο γνώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

runner 69  προ οποιασδηποτε αναβαθμισης

σε μεταβαση (με το κεντρικο κουμπι)

απο το fb στην κεντρικη οθονη,μετραγα 0,5 sec κατι φορες.

 

το ρουτ ειναι μονοδρομος για βαρια χρηση στο s4 mini ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

runner 69  προ οποιασδηποτε αναβαθμισης

σε μεταβαση (με το κεντρικο κουμπι)

απο το fb στην κεντρικη οθονη,μετραγα 0,5 sec κατι φορες.

 

το ρουτ ειναι μονοδρομος για βαρια χρηση στο s4 mini ..

 

 

Επειδη στις προσφορες καποιες φορες ο χρονος μετραει και ληγουν νωρις καποιες φορες το παρηγγειλα.Αλλα δεν ειχα τον χρονο να διαβασω για το κινητο.Εχει πολυ battery drain.Και επειδη δεν θελω να ασχοληθω με root και custom roms μαλλον θα ακυρωσω την παραγγελια.Μην μου βγει ξινο το 1ο μου android.Αγχωμενος το παρηγγειλα μην ληξει η προσφορα μεχρι το βραδυ που θα γυρνουσα απο την δουλεια.

 

Μαλλον το LG G2 mini ειναι καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα(Εχει παρει και την L),γιατι δεν νομιζω να ειναι τοσο"φορτωμενο".Η αυτο θα παρω,η το LG G3s(Επισης εχει παρει την L αλλα "βαρυνε"),η το Moto G 2014 που εχω διαβασει τα καλυτερα λογια.Τα 2 τελευταια ειναι στα 160€.

 

Απο Windows Phones θα επελεγα το Lumia 640 για το οποιο μονο θετικα σχολια εχω διαβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη στις προσφορες καποιες φορες ο χρονος μετραει και ληγουν νωρις καποιες φορες το παρηγγειλα.Αλλα δεν ειχα τον χρονο να διαβασω για το κινητο.Εχει πολυ battery drain.Και επειδη δεν θελω να ασχοληθω με root και custom roms μαλλον θα ακυρωσω την παραγγελια.Μην μου βγει ξινο το 1ο μου android.Αγχωμενος το παρηγγειλα μην ληξει η προσφορα μεχρι το βραδυ που θα γυρνουσα απο την δουλεια.

 

Μαλλον το LG G2 mini ειναι καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα(Εχει παρει και την L),γιατι δεν νομιζω να ειναι τοσο"φορτωμενο".Η αυτο θα παρω,η το LG G3s(Επισης εχει παρει την L αλλα "βαρυνε"),η το Moto G 2014 που εχω διαβασει τα καλυτερα λογια.Τα 2 τελευταια ειναι στα 160€.

 

Απο Windows Phones θα επελεγα το Lumia 640 για το οποιο μονο θετικα σχολια εχω διαβασει.

Το g2 mini εχει τραγικά χειρότερη κάμερα υπόψιν ,το είχα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα απο Samsung μονο η σειρα A αξιζει κυριως λογω ελαφρυτερου touchwiz,καλυτερων επεξεργαστων και design.

 

Αλλα το φθηνοτερο ειναι το A3 στα 200€.Σιγουρα καλυτερο απο το S4 mini.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g2 mini εχει τραγικά χειρότερη κάμερα υπόψιν ,το είχα.

 

Καλα κρινοντας απο εδω δεν θα ελεγα και οτι το s4 mini εχει καμια σουπερ. Η μια εμφανιζει λιγο περισσοτερο θορυβο και η αλλη ειναι πιο blur.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το g2 mini εχει τραγικά χειρότερη κάμερα υπόψιν ,το είχα.

 

 

 

Καλα κρινοντας απο εδω δεν θα ελεγα και οτι το s4 mini εχει καμια σουπερ. Η μια εμφανιζει λιγο περισσοτερο θορυβο και η αλλη ειναι πιο blur.

 

Eχει λιγο μεν, αλλα προφανως καλυτερη δε, το G2 Mini.

 

Όπως και στο video (και σε low light είναι πιο εμφανες), υπερεχει το G2 Mini. http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=2&idPhone1=5375&idPhone2=6077

 

Μονοκαρτο και το g2 Mini!! :cry:   Αντε να δουμε ποτε θα παρω τελικα το νέο μου smartphone (δικαρτο) που περιμενω εδώ και κανενα χρονο ώστε να εχω και τα data της wind broadband μαζι μου χωρις να κουβαλαω 2 συσκευες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για τα λεφτα του το κινητακι ειναι super. Το εχει η γυναικα μου πανω απο ενα χρονο και ειναι πολυ ευχαριστημενη. Αυτα για τα τραγικα lag που λετε τα βρισκω υπερβολικα. Μια χαρα τα παει το κινητο. Δεν ειναι σαν το Galaxy ace που πατας μια εφαρμογη περιμενεις 2-3 δευτερολεπτα και δεν ξερεις αν πατηθηκε καλα η αν απλα αργει να ανοιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι το συγκρινεται με τα Ζ1, Α3 κτλ! Μιλαμε για κινητα κατω των 150 ευρω! Αμεσοι ανταγωνιστες του ειναι το G2 mini, LG Bello, Fino, Sony Aqua ktl... ολα αυτα εχουν 1gb ram και μονο αυτο φτανει κατα την γνωμη μου να τα κερδισει... Οι τεσσερις-οκτω-δεκα πυρηνες σπανια κανουν την διαφορα οσο η ραμ... Ειναι ενα αξιοπρεπεστατο κινητο που εχει τα παντα (κυριολεκτικα) οτι χαρακτηριστικα θα δειτε θα βλεπετε συνεχεια ΝΑΙ. Μονο οτι δεν ειναι αδιαβροχο. Η καμερα του ειναι αξιοπρεπεστατη πολυ πανω απο τον μεσο ορο, ενω το φλας τυφλωνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι το συγκρινεται με τα Ζ1, Α3 κτλ! Μιλαμε για κινητα κατω των 150 ευρω! Αμεσοι ανταγωνιστες του ειναι το G2 mini, LG Bello, Fino, Sony Aqua ktl... ολα αυτα εχουν 1gb ram και μονο αυτο φτανει κατα την γνωμη μου να τα κερδισει... Οι τεσσερις-οκτω-δεκα πυρηνες σπανια κανουν την διαφορα οσο η ραμ...

Εννοείται πως η ραμ παίζει ρόλο αλλά στα Samsung με την σαβούρα που έχουν μέσα το 1,5gb θα το τρώει για πλάκα. Τα Moto g/e με το 1gb ram είναι πολύ πιο smouth.

 

Πάντως στα αυστηρά μέχρι 130 ευρώ μόνο το moto e του 15 είναι καλύτερο. Για παραπάνω λεφτά δεν αξίζει ούτε για πλάκα.

 

 

Μονοκαρτο και το g2 Mini!! :cry: Αντε να δουμε ποτε θα παρω τελικα το νέο μου smartphone (δικαρτο) που περιμενω εδώ και κανενα χρονο ώστε να εχω και τα data της wind broadband μαζι μου χωρις να κουβαλαω 2 συσκευες.

Meizu m1 note / meizu m2 note , xiaomi mi 4i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε ποτε θα παρω τελικα το νέο μου smartphone (δικαρτο) που περιμενω εδώ και κανενα χρονο ώστε να εχω και τα data της wind broadband μαζι μου χωρις να κουβαλαω 2 συσκευες.

 

 

πες και ποσα θες να δωσεις...ετσι να ξερουμε βρε αδερφε :-D :ph34r:

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...