Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s4 mini 129€ vodafone [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ] [ΤΕΛΟΣ]


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όλα καλά, το 4πύρηνο plus είναι 

 

 

Εχω 2 αποδειξεις,1 της Γενικης Ταχυδρομικης και 1 της Vodafone.Αντι το IMEI να το γραφει στην αποδειξη της Vodafone το γραφει στην αλλη.Δεν γραφει ομως διπλα IMEI.Ειναι ιδιος αριθμος με το IMEI του κινητου στο κουτι.

 

Ομως η αποδειξη που φαινοταν στο κουτι ηταν της Γ.Τ.οποτε θα μπορουσα να τσεκαρω το IMEI,αλλα δεν το εκανα γιατι με προλαβες με την φωτογραφια.

 

Εμενα το κουτι του κινητου γραφει τα ιδια με το δικο σου αλλα ειναι σε μαυρο χρωμα.Παρηγγειλα το μαυρο.Εσυ ασπρο παρηγγειλες και εχει διαφορετικο χρωμα το κουτι?

 

Εμενα το κουτι μπροστα γραφει Black Edition και στην καρτελα με τα στοιχεια IMEI,SN etc  γραφει Deep Black.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε το συμπέρασμα είναι ότι όσοι παρήγγειλαν... Παρέλαβαν μια καλύτερη και κατά πολύ νεότερη έκδοση από αυτήν που παρήγγειλαν!!

 

Αν κάποιος παραλάβει το απλό ας το πει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λογικά απόγευμα παραλαμβάνω από το τοπικό κατάστημα πάντως. Πέρασα το πρωί πριν έρθω δουλειά και μου είπαν αργότερα μέσα στην μέρα.

 

Γενικά δεν είδα να γίνεται πανικός σε αυτό, οπότε εδώ και απλή παραλαβή κατάστημα βγαίνει καλά όπως φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καποιος που έχει παραλάβει μαυρο αν μπορεί να μας πει με σιγουριά... Είναι και τα μαύρα ή καινούργια έκδοση με τον snapdragon 410 (value edition ή Samsung Galaxy S4 mini plus);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζαχάρωσα και εγώ για λίγο, αλλα τελικά κατέληξα ότι απλά είναι τίμια η τιμή του, όχι και προσφορά. Μπορεί να ήταν εξαιρετικό κινητό και σήμερα ασφαλώς ανταποκρίνεται ακόμα αλλα παραμένει (λογικά) διπύρηνο με android 4.4 (δεν θα πάρει 5.0). Υπέρ του το 4G και η amoled. 

 

να σημειώσουμε ότι με χάλασε ότι δεν έχει OTG δυνατότητα (σύνδεση φλασάκι) το οποίο είναι τραγικό για την samsung που σε ακριβά (όταν βγήκαν) μοντέλα να αφαιρεί τέτοια δυνατότητα (άλλα samsung υποστηρίζουν OTG).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζαχάρωσα και εγώ για λίγο, αλλα τελικά κατέληξα ότι απλά είναι τίμια η τιμή του, όχι και προσφορά. Μπορεί να ήταν εξαιρετικό κινητό και σήμερα ασφαλώς ανταποκρίνεται ακόμα αλλα παραμένει (λογικά) διπύρηνο με android 4.4 (δεν θα πάρει 5.0). Υπέρ του το 4G και η amoled.

 

να σημειώσουμε ότι με χάλασε ότι δεν έχει OTG δυνατότητα (σύνδεση φλασάκι) το οποίο είναι τραγικό για την samsung που σε ακριβά (όταν βγήκαν) μοντέλα να αφαιρεί τέτοια δυνατότητα (άλλα samsung υποστηρίζουν OTG).

Αν στελνανε το διπυρηνο του 2013 έχεις απόλυτο δίκιο!!

 

Το θέμα είναι ότι από ότι λένε εδώ οι φίλοι στέλνουν το Samsung Galaxy S4 mini plus (ή value edition) με τον snapdragon 64bit 410 πάνω, 1.5gb Ram και μοντέλο του 2015!!

 

Οπότε είναι παρα πολύ καλή προσφορά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα ένα μαύρο gS4mini στις 20-06 το απόγευμα, διαδικτυακά, με παραλαβή από κατάστημα στη Νέα Σμύρνη.

Σήμερα το πρωί μου ήρθε μήνυμα ότι είναι διαθέσιμο και πριν λίγο παράλαβα ένα GT-l9195l Deep Black με 1,2Ghz Quad Core cpu.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στελνανε το διπυρηνο του 2013 έχεις απόλυτο δίκιο!!

 

Το θέμα είναι ότι από ότι λένε εδώ οι φίλοι στέλνουν το Samsung Galaxy S4 mini plus (ή value edition) με τον snapdragon 64bit 410 πάνω, 1.5gb Ram και μοντέλο του 2015!!

 

Οπότε είναι παρα πολύ καλή προσφορά!!

 

 
Στις πληροφοριες τηλεφωνου γραφει οτι εχει την 4.4.4.
 
Sar:Κεφαλι 0,678 W/Kg     Σωμα:0,503 W/Kg

post-213996-0-28879700-1435065095_thumb.jpg

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά έβαλε κανένας το imei του εδώ να μας πει για ποια χώρα προοριζόταν; Μην φοβάστε, δεν δαγκώνει.

https://imeidata.net/warranty/samsung

 

Edit: τελικα πλεον "δαγκωνει". Στα samsung ζηταει 1,5$ για να σου δωσει τις πληροφοριες.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...