Προς το περιεχόμενο

Σβήσιμο εφαρμογών


adams24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά πήρα ένα φθηνό tablet από το e shop και έχει μέσα την εφαρμογή του e shop και efood και συνέχεια πετάνε διαφημίσεις νομίζω δεν μπορώ να τα σβήσω ξέρετε κάποιο τρόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας ρυθμισεις - εφαρμογες - ολες. βρισκεις τις εφαρμογες και κανεις εκκαθαριση δεδομενων ,καταργηση εγκαταστασης ενημερωσεων , απενεργοποιηση.... Με αυτην την σειρα που σου εδωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας ρυθμισεις - εφαρμογες - ολες. βρισκεις τις εφαρμογες και κανεις εκκαθαριση δεδομενων ,καταργηση εγκαταστασης ενημερωσεων , απενεργοποιηση.... Με αυτην την σειρα που σου εδωσα..

το έχω κάνει μόνο που δεν έχει κατάργηση μόνο εκκαθάριση και απενεργοποιηση αλλά πάλι βγάζει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι το D711HC δεν γινεται root με την kingoapp. Θελει μια κινεζικη iroot ή vroot (δεν θυμαμαι ακριβως τωρα). Μετα κατεβαζεις το titanium απο το playstore και βγαζεις τις εφαρμογες που δεν θελεις. Εννοειται οτι αν μπεις σε αυτη τη διαδικασια εχεις θεματακι με την εγγυηση μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν ειναι το D711HC δεν γινεται root με την kingoapp. Θελει μια κινεζικη iroot ή vroot (δεν θυμαμαι ακριβως τωρα). Μετα κατεβαζεις το titanium απο το playstore και βγαζεις τις εφαρμογες που δεν θελεις. Εννοειται οτι αν μπεις σε αυτη τη διαδικασια εχεις θεματακι με την εγγυηση μετα.

μια και δεν με αφηνει να κανω επεξεργασια, να παραθεσω οτι η εφαρμογη λεγεται rootgenius και οχι iroot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kingoapp.com/

Δοκιμασε να το ρουταρεις με αυτο εδω... Μετα με το link2sd την μετατρεπεις σε χρηστη απο συστηματος και μετα απεγκατασταση..

Τον ρώτησες αν θέλει να το ρουτάρει και να χάσει την εγγύηση? Μάλλον δεν τον ρώτησες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά πήρα ένα φθηνό tablet από το e shop και έχει μέσα την εφαρμογή του e shop και efood και συνέχεια πετάνε διαφημίσεις νομίζω δεν μπορώ να τα σβήσω ξέρετε κάποιο τρόπο

Τον ρώτησες αν θέλει να το ρουτάρει και να χάσει την εγγύηση? Μάλλον δεν τον ρώτησες.

 

.......ενα φθηνο ταμπλετ Μαριλινα......εσυ γυρευεις εγγυησεις στα 30€;;;;και οπως υπαρχει το root ,υπαρχει και το unroot οταν συντρεχουν λογοι εγγυησεως.... Θα συνεστηνα δε ο καθεις στο στοιχειο που κατεχει καλα... Εγω ας πουμε ,δεν σχολιαζω στα apple γιατι απλα ποτε δεν εχω ασχοληθει με αυτα παρα μια φορα.... Επεξ/σία από tsilitheo1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...