Προς το περιεχόμενο

E3 2015: Στη μάχη με το Total War: Warhammer


Sir Pretender

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ως ένας από τους κορυφαίους παίκτες, οφείλω να πω πως ο exor είναι καλούτσικος.

Βέβαια εμείς οι κορυφαίοι γελάμε με το ποσο noobas γίνεται ώρες ώρες και νομίζει ότι είναι ισάξιος μας αλλά όλοι χρειάζονται έναν γελοτοποιό και οι στρατηγικές του exor μας κάνουν να γελάμε μερικές φορές.

Βέβαια όλη η ζωή του είναι ένα δευτερόλεπτο για μας, συνεπώς δεν τον κρίνουμε αυστηρά.

blyat,kurwa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως ένας από τους κορυφαίους παίκτες, οφείλω να πω πως ο exor είναι καλούτσικος.

Βέβαια εμείς οι κορυφαίοι γελάμε με το ποσο noobas γίνεται ώρες ώρες και νομίζει ότι είναι ισάξιος μας αλλά όλοι χρειάζονται έναν γελοτοποιό και οι στρατηγικές του exor μας κάνουν να γελάμε μερικές φορές.

Βέβαια όλη η ζωή του είναι ένα δευτερόλεπτο για μας, συνεπώς δεν τον κρίνουμε αυστηρά.

?? αχαχαχ καλο.. καλο .. πρωτα απο ολα το ψευδωνυμο μου δεν ειναι exor στο total war και φυσικα δεν υπαρχεις ως παιχτης ..ως γελΩτοποιος σιγουρα φροντιζοντας να μας διασκεδασεις και με την ορθογραφια σου γραφικε .. αν φυσικα το εννοεις οτι εισαι καλος ευχαριστως να σου διαλυσω τις παραισθησεις , φορτωνουμε το shogun 2 , battlelist , kai postaroyme ta replay εδω να δουν ολοι ποσο αστειος εισαι.. εξαλου δε μιλησα για τη ζωη ολων αλλα του συγκεκριμενου που επιχειρησε να με προσβαλει απροκαλεστα .. επισης οσοι ξερουν φυσικα δε θα ειχαν κανενα προβλημα με τα απολυτως προφανη που αναφερω πιο πανω.. αν τωρα εισαι μυρωδιας και παιζεις single player στο χαρτη και πεταγεσαι σα τη κ@υρ...α δε σου φταιει κανεις ..  

 

εξαλου δεν εχεις και πολυ χρονο , τοσα μαθηματα στο δημοτικο ,διαβασμα ,ορθογραφια πανικος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεσσιέ exor κράζει για την ορθογραφία του Rumpelstiltskin
αλλά ο ίδιος γράφει το εξάλλου->εξαλου.
Επίσης exor, δεν παίζουνε όλοι Hardcore Multiplayer total war, διοτί πολύ απλά μετά το medieval 2, χάθηκε μεγάλο μέρος της στρατηγικής με το γεγονός ότι τα Units Πολεμάνε 1v1 πάντα και το Unit collision Πήγε περίπατο.
Και μην τρελαίνεσαι με το παραμικρό.
 
Miike, η σειρά σταμάτησε, γιατί με κάθε βήμα μπροστά, έκανε δύο βήματα πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεσσιέ exor κράζει για την ορθογραφία του Rumpelstiltskin

αλλά ο ίδιος γράφει το εξάλλου->εξαλου.

Επίσης exor, δεν παίζουνε όλοι Hardcore Multiplayer total war, διοτί πολύ απλά μετά το medieval 2, χάθηκε μεγάλο μέρος της στρατηγικής με το γεγονός ότι τα Units Πολεμάνε 1v1 πάντα και το Unit collision Πήγε περίπατο.

Και μην τρελαίνεσαι με το παραμικρό.

 

Miike, η σειρά σταμάτησε, γιατί με κάθε βήμα μπροστά, έκανε δύο βήματα πίσω. 

το εξαλλου ηταν typo λαθος ταχυτητας ενω το ω στη λεξη που βριζεις τον αλλο ειναι ορθογραφικο αγαπητε.. και εγω φιλε δεν κοροιδεψα κανεναν.. το οτι θεωρω το total war ειδικης ικανοτητας παιχνιδι , οχι μονο εγω αλλα και στο εξωτερικο υπαρχει αυτη η αντιληψη , και βλεποντας να μιλου νκαποιοι για κατι που δεν γνωριζουν ενω για μενα υπηρξε esport με οδηγησε απλα να ξεκαθαρισω μια κατασταση .. τιποτε αλλο.. το αν εχει προβληματα ο καθε τιτλος η οχι ειναι ασχετο.. το οτι μιλουν καποιοι για medeval ενω ειμαστε στο αττιλα δεν ειναι σοβαρο πως να το κανουμε .. για οτιδηποτε αλλο δε θα με ενοιαζε αλλα το total war για μενα ειναι hobby και το παιρνω πιο σοβαρα , αυτο ...ολοι εδω εχουμε δικαιωμα να πουμε την αποψη μας ... και εμενα μου φαινεται οτι καποια παιδια απλα κραζανε κατι που δεν γνωριζουν τιποτε αλλο.. τα get a life και τετοια δεν τα ξεκινησα εγω νομιζω.. φαντασου να ημουν οντως χοντρος σε κανα υπολογιστη μπροστα τι ψυχολογικο τραυμα θα ειχα υποστει .. εξαλου τα φορουμ γιαυτο ειναι για να διαφωνουμε.. ΑΝ φιλε μπεις σε κανα σοβαρο φορουμ στο battlefield (για παραδειγμα) και πεις αναλογα πραγματα με τα παιδια πιο πανω θα σε κραξουνε πιο ασχημα και φυσικα θα σε πουνε noob.. αν στη πυγμαχια μπεις στο συλογο και αρχισεις ξερολιες θα τις φας στο ring θα σε πουνε και μ@λ.. εδω τι συνεβη θιχτηκε καποιος που ειπα δε ξερετε τι λετε? οκ .απλα ελληνες .. εχετε δικιο το παιρνω πισω .. γιαυτο κανενας παιχτης της προκοπης δε παιζει με ελληνικα κλαν .. και οχι δε περναω τη ζωη μου μπροστα σε υπολογιστες εχω 2 δουλειες και δε προλαβαινω (ασε που δε μαφηνει η μαρια) 

 

επισης μεσιε , δεν ισχυει αυτο που λες .. το shogun-fots ειναι πολυ καλυτερα και skill oriented ..για το pull through θα συμφωνησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?? αχαχαχ καλο.. καλο .. πρωτα απο ολα το ψευδωνυμο μου δεν ειναι exor στο total war και φυσικα δεν υπαρχεις ως παιχτης γιατί φυσικά εγώ δε μπορώ να έχω αλλο όνομα στο total war, μόνο εσύ μπορείς. Και φυσικά, αφού είμαστε τόσοι λίγοι οι επαγγελματίες και αφού δεν είσαι σε αυτους που έγραψες δεν είναι δύσκολο σε κάποιον που είναι μεσα σε αυτούς να ξέρει ποιος είσαι. ..ως γελΩτοποιος σιγουρα φροντιζοντας να μας διασκεδασεις και με την ορθογραφια σου γραφικε .. αν φυσικα το εννοεις οτι εισαι καλος ευχαριστως να σου διαλυσω τις παραισθησεις , φορτωνουμε το shogun 2 , battlelist , kai postaroyme ta (να τα και τα greeklish) replay εδω να δουν ολοι ποσο αστειος εισαι.. εξαλου δε μιλησα για τη ζωη ολων αλλα του συγκεκριμενου που επιχειρησε να με προσβαλει απροκαλεστα .. επισης οσοι ξερουν φυσικα δε θα ειχαν κανενα προβλημα με τα απολυτως προφανη που αναφερω πιο πανω.. αν τωρα εισαι μυρωδιας και παιζεις single player στο χαρτη και πεταγεσαι σα τη κ@υρ...α δε σου φταιει κανεις ..  

 

εξαλου δεν εχεις και πολυ χρονο , τοσα μαθηματα στο δημοτικο ,διαβασμα ,ορθογραφια πανικος 

 

το εξαλλου ηταν typo λαθος ταχυτητας ενω το ω στη λεξη που βριζεις τον αλλο ειναι ορθογραφικο αγαπητε.. και εγω φιλε δεν κοροιδεψα κανεναν.. το οτι θεωρω το total war ειδικης ικανοτητας παιχνιδι , οχι μονο εγω αλλα και στο εξωτερικο υπαρχει αυτη η αντιληψη , και βλεποντας να μιλου νκαποιοι για κατι που δεν γνωριζουν ενω για μενα υπηρξε esport(το κατέχεις το αγγλικό ε ατιμούτσικο?) με οδηγησε απλα να ξεκαθαρισω μια κατασταση .. τιποτε αλλο.. το αν εχει προβληματα ο καθε τιτλος η οχι ειναι ασχετο.. το οτι μιλουν καποιοι για medeval(καινούργιο είναι αυτό? διαφορετικό απο το medieval?) ενω ειμαστε στο αττιλα δεν ειναι σοβαρο πως να το κανουμε .. για οτιδηποτε αλλο δε θα με ενοιαζε αλλα το total war για μενα ειναι hobby και το παιρνω πιο σοβαρα , αυτο ...ολοι εδω εχουμε δικαιωμα να πουμε την αποψη μας ... και εμενα μου φαινεται οτι καποια παιδια απλα κραζανε κατι που δεν γνωριζουν τιποτε αλλο.. τα get a life και τετοια δεν τα ξεκινησα εγω νομιζω.. φαντασου να ημουν οντως χοντρος σε κανα υπολογιστη μπροστα τι ψυχολογικο τραυμα θα ειχα υποστει .. εξαλου(ένα λάθος που γίνεται ξανά και ξανά είναι απλώς λάθος ή στο δημοτικό χαζευες?) τα φορουμ γιαυτο ειναι για να διαφωνουμε.. ΑΝ φιλε μπεις σε κανα σοβαρο φορουμ στο battlefield (για παραδειγμα) και πεις αναλογα πραγματα με τα παιδια πιο πανω θα σε κραξουνε πιο ασχημα και φυσικα θα σε πουνε noob.. αν στη πυγμαχια μπεις στο συλογο(το έχεις με τα διπλά γραμματα) και αρχισεις ξερολιες θα τις φας στο ring θα σε πουνε και μ@λ.. εδω τι συνεβη θιχτηκε καποιος που ειπα δε ξερετε τι λετε? οκ .απλα ελληνες .. εχετε δικιο το παιρνω πισω .. γιαυτο κανενας παιχτης της προκοπης δε παιζει με ελληνικα κλαν .. και οχι δε περναω τη ζωη μου μπροστα σε υπολογιστες εχω 2 δουλειες και δε προλαβαινω (ασε που δε μαφηνει η μαρια) 

 

επισης μεσιε , δεν ισχυει αυτο που λες ..  το  shogun-fots ειναι πολυ καλυτερα(ενικός πληθυντικός) και skill oriented ..για το pull through θα  συμφωνησω

για κάποιον που κράζει για ένα λάθος είσαι πολύ αστείος.

Αλλά μάλλον δε προλαβαίνεις ρε συ, τόσο τρέξιμο, 2 δουλειες-δημοτικό-διάβασμα και bonus επαγγελματίας στο total war, είναι κουραστικό...

 

 

το total war δεν είναι αυτό που ήταν,κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να ηταν δεν ησουν μερος του , δε σε αντιμετωπισα σε καποιο tournament ουτε εισαι μελος καποιου καλου κλαν ,αυτα οσον αφορα το τοταλ γουορ.. για το κραξιμο ειναι αστεια η αναφορα σου διοτι χωρις να σε προκαλεσω προσωπικα προσβαλεις σε προσωπικοκ και πολυ χαμηλο επιπεδο ενω εγω αρχικα αναφερθηκα γενικα και σε γνωσεις-ικανοτητες , οχι προσωπικα σε κανεναν και ως ανθρωπο δε προσεβαλα κανεναν.. αν σε ενοχλησε οτι απαντησα τοιουτοτροπως στον πιτσιρικα που ποσταρε get a life με τα χαχαχ αυτο ειναι υποκρισια .κατα ταλλα βριζε και απαξιωνε οσο θες μου ειναι αδιαφορο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως ξέρεις ότι δεν ήμουν μέλος του? πως ξερεις ποιο ήταν το νικ μου στο total war? πλεον δεν παίζω, αλλά παλιά ασχολούμουν αρκετά (έως πολύ). Η σιγουριά σου σε πράγματα που δε ξέρεις δε θα σου βγει σε καλό, αυτό είναι φιλική συμβουλή.

Δε σε έβρισα ούτε σε προσέβαλλα, έκανα χιούμορ για αυτό που έγραψες, το οποίο ήταν τραγικό (για να μη πω κάτι χειρότερο) και έδειξε έναν απίστευτα άσχημο χαρακτήρα. Δε σε ξέρω και δε θέλω να σε γνωρίσω, αλλά το σχόλιο σου ήταν λαθος. Όχι ότι το get a life είναι αποδεκτό ως σχόλιο, αλλά δε διορθώνουμε ένα λάθος με λάθος και μετά το παίζουμε και αδικημένοι.

Καλή συνέχεια σου εύχομαι στο παιχνίδι, δεν έχω κατι εναντίων σου, ούτε καν σε ξέρω. Κοίτα πάντως να αναθεωρήσεις λίγο τη συμπεριφορά σου για το δικό σου καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...