Προς το περιεχόμενο

έχετε κάνει ποτέ σχέση από γνωριμία στο νετ;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 557
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεχρι 5 σ αφηνει μετα πρεπει να δωσεις λεφτα για κατι ποντους αλλιως περιμενεις 24 ωρες για να σε αφησει με αλλες 5 να μιλησεις

 

Ευχαριστω για τη διευκρινηση.

 

Αρα μπορεις να επικοινωνησεις, μεχρι 5 maximum, διαφορετικα προφιλ, στο 24ωρο, σωστα;;;;;

 

Αν ειναι ετσι, ενταξει, δεν το βρισκο και τοσο τραγικο, απλα κοβει τους εντελως spammers, και το mass messaging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν καταλαβες ειναι υπο προυποθεσεις και αυτοι οι 5 μπωρει να εχει τον φακελο γεματο με τους επισκεπτες παλι πρεπει να πληρωσεις, μπωρει επισης να σε πει δωσε τοσα gredits για να μιλησεις  οπου σε ολα θελει λεφτα μπωρει να σ αρεσει καποια και να πρεπει να πληρωσεις για να την μιλησεις, επιλεγει απο μονο του σε ποιες θα μιλησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν καταλαβες ειναι υπο προυποθεσεις και αυτοι οι 5 μπωρει να εχει τον φακελο γεματο με τους επισκεπτες παλι πρεπει να πληρωσεις, μπωρει επισης να σε πει δωσε τοσα gredits για να μιλησεις  οπου σε ολα θελει λεφτα μπωρει να σ αρεσει καποια και να πρεπει να πληρωσεις για να την μιλησεις, επιλεγει απο μονο του σε ποιες θα μιλησεις

 

BADOO

Κατι λες, κατι καταλαβαινω, αλλα και οχι ακριβως παλι, οπως τα λες.

Τελικα τι περιορισμοι υπαρχουν στο badoo;

1,2,3, πειτε τους!

Θελει χρηματα; Για ποια πραγματα θελει credits=χρηματα, και για ποια οχι;

Νομιζα οτι ειναι εντελως free.

Δυσκολο παντως να εχει περιεργους φραγμους, και ειναι και τοσο διαδεδομενο.

Βρισκεις προφιλ μεχρι και υποσαχαρια αφρικη, σιγα μην πληρωνει ο αλλος για να στελνει και να δεχεται μηνυματα.

Μπορει καποιος να πει τι περιορισμους εχει το badoo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω PSN και συγκεκριμενα Call of duty modern warfare 2. 4 χρόνια σχέση.

 

Υπάρχουν και κουλά που καταλήγουν σε όμορφες καταστάσεις.

 

Όλοι οι τρόποι γνωριμίας είναι μία χαρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω PSN και συγκεκριμενα Call of duty modern warfare 2. 4 χρόνια σχέση.

 

Υπάρχουν και κουλά που καταλήγουν σε όμορφες καταστάσεις.

 

Όλοι οι τρόποι γνωριμίας είναι μία χαρά.

ναι και μια παραμετρος που δεν την ειχαμε αναφερει μεσω gaming εχει πολλες που παιζουν παιχνιδια στον υπολογιστη και ετσι παλι μπωρεις να γνωριστεις,  πανω απο ολα σε ολα νομιζω ειναι η τυχη πρεπει με καποιο τροπο να σου κατσει η αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Αν ή άλλη όμως παίζει μόνο candy crush και criminal case στο facebook? :-D

εεε τέτοια δεν μ αρέσουν εντάξει, να το παιδί ποιο πάνω λέει για call of duty  που είναι και ποιο  <<βαριά>>  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όλα τα λεφτά σε τέτοια φασεις είναι το Tinder, που έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η μέση Ελληνίδα το κάνει απλά για θέμα αυτοπεποίθησης. Εχω περιπτώσεις που:

1. Φίλη μου μου έδειχνε να έχει 100+ match στο προφίλ της. Γλυκιά κοπέλα, αλλά όχι τπτ το τρομερό. Πραγματικά ήταν σαν να ψωνίζει απο σουπερ μάρκετ. Μπορούσε να διαλέξει όποιον ήθελε.

2. Τύπισσα που μιλούσαμε καμιά βδομάδα και όταν της είπα να βγούμε μου είπε ότι δεν ψάχνει για σχέσεις αλλά για... φίλο :P

 

Γενικά θεωρώ στο νετ οι πιο πολλές απλά τονώνουν την αυτοπεποίθησή τους, χωρίς να ψάχνουν κάτι απο εκεί (είναι και η χαζή αντίληψη ότι θα βγεις με κανάν ανώμαλο ή τι θα πουν οι άλλοι). Υπάρχουν βέβαια και οι πιο φυσιολογικές.

 

ΥΓ Πάντως Tinder αξίζει για ξένες! Οι τύπισσες απλά ξέρουν τι θέλουν, βάζουν το tinder σε μια ξένη χώρα και απλά κοιτάνε να περάσουν καλά ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα λεφτά σε τέτοια φασεις είναι το Tinder, που έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η μέση Ελληνίδα το κάνει απλά για θέμα αυτοπεποίθησης. Εχω περιπτώσεις που:

1. Φίλη μου μου έδειχνε να έχει 100+ match στο προφίλ της. Γλυκιά κοπέλα, αλλά όχι τπτ το τρομερό. Πραγματικά ήταν σαν να ψωνίζει απο σουπερ μάρκετ. Μπορούσε να διαλέξει όποιον ήθελε.

2. Τύπισσα που μιλούσαμε καμιά βδομάδα και όταν της είπα να βγούμε μου είπε ότι δεν ψάχνει για σχέσεις αλλά για... φίλο :P

 

Γενικά θεωρώ στο νετ οι πιο πολλές απλά τονώνουν την αυτοπεποίθησή τους, χωρίς να ψάχνουν κάτι απο εκεί (είναι και η χαζή αντίληψη ότι θα βγεις με κανάν ανώμαλο ή τι θα πουν οι άλλοι). Υπάρχουν βέβαια και οι πιο φυσιολογικές.

 

ΥΓ Πάντως Tinder αξίζει για ξένες! Οι τύπισσες απλά ξέρουν τι θέλουν, βάζουν το tinder σε μια ξένη χώρα και απλά κοιτάνε να περάσουν καλά ;)

εχει σχεδον 4 μηνες και δεν ειχα ουτε match στο tinder πως γινεται αυτο;  αλλοι φιλοι μου εχουνε παρα πολλα, εμενα μονο ενα ετυχε να γινει, κι αυτο ηταν λεσβια αυτη,   αμα δεν σε θελει η τυχη ετσι ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας καλός μου φίλος ,πάντως, τη δικιά του γνωριμία μέσω νετ την παντρεύεται. Η κοπέλα από Γερμανία αυτός Ελλάδα. Γνωρίστηκαν πριν 15 χρόνια σε ένα chat room, μετά από 3-4 μήνες συνεχούς ιντερνετικής επαφής η κοπέλα ήρθε Ελλάδα για να γνωριστούν κι από τότε ήταν μαζί.Πριν λίγο καιρό αποφάσισαν και να παντρευτούν!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας καλός μου φίλος ,πάντως, τη δικιά του γνωριμία μέσω νετ την παντρεύεται. Η κοπέλα από Γερμανία αυτός Ελλάδα. Γνωρίστηκαν πριν 15 χρόνια σε ένα chat room, μετά από 3-4 μήνες συνεχούς ιντερνετικής επαφής η κοπέλα ήρθε Ελλάδα για να γνωριστούν κι από τότε ήταν μαζί.Πριν λίγο καιρό αποφάσισαν και να παντρευτούν!

 

Εγω παλι τα παλια χρονια ηξερα μια αλλοδαπη που αλληλογραφουσε με καποιον συμπατριωτη μας και καποια στιγμη ηρθε στην Ελλαδα να τα πουνε κι από κοντα, μολις την ειδε ο άλλος τρομαξε και εξαφανιστηκε με αποτελεσμα να την φιλοξενησουμε για καμμια βδομαδα... ευτυχως τωρα υπαρχει το ιντερνετ και οι web καμερες και μπορεις να δεις πως ειναι ο άλλος με κάθε λεπτομερεια, οχι μονο από φωτογραφιες.

...... μιλάμε για τίποτα γυναίκες 40-50 μέτριας με κακής εμφάνισης και χωρισμένες ή παρατημένες

 

Οι χωρισμενες ή παρατημένες είναι β' ποιοτητας? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...