Προς το περιεχόμενο

Dell Ultrasharp UP3214Q 850€


Chris92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

τα 60-70cm για 30αρι 2560Χ1600 είναι μια χαρά, αλλά για 32αρι 4Κ πιστεύω ότι θα υπάρχει πρόβλημα ανάγνωσης κειμένου χωρίς scaling...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

αν δεν θες scaling δεν νομίζω ότι θα έχεις επιλογή :P

 

για τις "συνηθισμένες" αποστάσεις χρειάζομαστε 36-40" για 4Κ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Thresh:30'' 5ετίας, να φανταστώ 2560Χ1600; (αλλά και πάλι σε 4Κ 40 εκατοστά...έλεος, στραβομάρα!)

@Salvation: ...(χωρίς λόγια).

 

Δεν βλεπεις καν σε ποιον κανεις quote......

Ναι 2560χ1600 αλλα εχω δοκιμασει στην ιδια αποσταση 32αρα 4k χωρις το παραμικρο προβλημα και "απλη" 34αρα με αναλυση 3440χ1440....

Εσυ εχεις η απλα μιλας εντελως υποθετικα βασιζομενος στο τι ξερεις απο την τηλεοραση του σπιτιου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπεις καν σε ποιον κανεις quote......

Ναι 2560χ1600 αλλα εχω δοκιμασει στην ιδια αποσταση 32αρα 4k χωρις το παραμικρο προβλημα και "απλη" 34αρα με αναλυση 3440χ1440....

Εσυ εχεις η απλα μιλας εντελως υποθετικα βασιζομενος στο τι ξερεις απο την τηλεοραση του σπιτιου ?

1) Ανθρωπε μου άφησε τον αρνητισμο σου παραπερα και μην ειρωνευεσαι, δε χρειάστηκε να κάνω quote σώνει και καλά.

2) Αν θέλεις να κοιτάς στα 40 εκατοστά με γεια σου με χαρά σου, κουβέντα κανουμε, προσωπικά μου είναι κουραστικό, όσο μικρά και να είναι τα γράμματα τα 40 εκατοστά τα νιώθω πολύ μικρή απόσταση για να κάθομαι μπροστά σε μια οθόνη.

3) Δεν μιλάω υποθετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το θεμα καλυτερα να κλειδωθει γιατι ουτως ή αλλως δεν μπορω να πω οτι υπηρχε ενδιαφερον ακομα και στην παλια τιμη.

 

 

Αυτό είναι απλά η γνώμη σου, όχι η πραγματικότητα.

 

Σαφώς και πάντα θα υπάρχει ενδιαφέρον όταν μια τιμή είναι καλή.

 

Το θέμα θα μπορούσε να κλειδωθεί γιατί άλλαξε εκθετικά η τιμή (οπότε και δεν υπάρχει πλέον προσφορά), όχι για το αν ή όχι υπήρχε ενδιαφέρον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι απλά η γνώμη σου, όχι η πραγματικότητα.

 

Σαφώς και πάντα θα υπάρχει ενδιαφέρον όταν μια τιμή είναι καλή.

 

Το θέμα θα μπορούσε να κλειδωθεί γιατί άλλαξε εκθετικά η τιμή (οπότε και δεν υπάρχει πλέον προσφορά), όχι για το αν ή όχι υπήρχε ενδιαφέρον.

Η πραγματικοτητα ειναι αυτη. Αν μιλαμε με βαση τιμης απο το αρχικο post(δηλαδη μισης τιμης)τοτε πιστεψε με θα υπηρχαν παρα πολλες σελιδες περισσοτερες απο την 3η που γραφουμε μολις τωρα. Και ξαναδιαβασε τα προηγουμενα Post και πες μου που ειδες εσυ το ενδιαφερον γιατι εγω πιο πολυ απλη κουβεντα για την αναλυση/ιντσες βλεπω παρα για αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...