Προς το περιεχόμενο

Η Lian Li επέκτεινε την σειρά Desk Chassis με τα μοντέλα DK-Q2 και DK-03


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι πρακτικό. Τι από τα τρία παρακάτω θα ισχύει :

1) Οποιαδήποτε κάρτα PCI ή PCIe θα κουμπώνει πάνω στη μητρική, και το καλώδιο της επέκτασης της κάρτας γραφικών θα περνάει από πάνω τους;

2) Για οποιαδήποτε επιπλέον κάρτα PCI ή PCIe υπάρχουν τα αντίστοιχα καλώδια προεκτάσεις;

3) Ξεχνάμε οποιαδήποτε επιπλέον PCI ή PCIe κάρτα;

 

Αν όντως υπάρχει τρόπος κουμπώματος επιπλέων καρτών, αν έχουν συμβατικές συνδέσεις για το πίσω μέρος οποιουδήποτε κουτιού, πως θα μεταφερθούν στο "backpanel" (ή στη προκειμένη "frontpanel") του τραπεζιού;

Μου φαίνονται συγκεκριμένες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Να ρωτήσω κάτι πρακτικό. Τι από τα τρία παρακάτω θα ισχύει :

1) Οποιαδήποτε κάρτα PCI ή PCIe θα κουμπώνει πάνω στη μητρική, και το καλώδιο της επέκτασης της κάρτας γραφικών θα περνάει από πάνω τους;

2) Για οποιαδήποτε επιπλέον κάρτα PCI ή PCIe υπάρχουν τα αντίστοιχα καλώδια προεκτάσεις;

3) Ξεχνάμε οποιαδήποτε επιπλέον PCI ή PCIe κάρτα;

 

Αν όντως υπάρχει τρόπος κουμπώματος επιπλέων καρτών, αν έχουν συμβατικές συνδέσεις για το πίσω μέρος οποιουδήποτε κουτιού, πως θα μεταφερθούν στο "backpanel" (ή στη προκειμένη "frontpanel") του τραπεζιού;

Μου φαίνονται συγκεκριμένες...

ρε φίλε μη το περνεις πολυ σοβαρα.. μια μαλακια ειναι αυτο το πραγμα που ουτε κουτι δε λεγεται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλοκαίρι θα βάζεις και μια σχάρα από πάνω για να κάνεις και bbq χωρίς κάρβουνα

 

Υ.Γ. Αν ναι ξέχασα, μπαίνει και watercooling για να σου κρατάει και δροσερό το φραπέ.

Μεγάλε και μενα ψησταρια μου θύμισε μολις το είδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑΤΙ να αγορασεις ενα τραπεζι ποδοσφαιρακι χωρις ποδοσφαιρακι για το σπιτι? Ειναι οτι πιο γελοιο και κακογουστο εχω δει. 

Υπαρχουν 1000 λυσεις για κομπιουτερ αλλα αυτο ειναι το χειροτερο. Στην τελικη πηγαινε παρε ενα τραπεζι κ κολα τα ολα απο κατω να μη φαινονται κιολας ,  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...