Προς το περιεχόμενο

Ο σχεδιαστής της Lenovo, David Hill, θέλει να μάθει αν ενδιαφέρεσαι για ένα retro-styled ThinkPad


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι τεχνικος υπολογιστων,εχουν περασει απο τα χερια μου τοσα laptop η σειρα thinkpad T41 T42 κτλ ειναι οτι χειροτερο εχει περασει απο τα χερια μου.εκτος απο τη σχεδιαση η οποια ειναι αιωνιες πισω,ακομη θυμαμαι την ανυπαρκτη ψυξη της vga.Με αποτελεσμα φυσικα να βγαζουν προβληματα εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι τεχνικος υπολογιστων,εχουν περασει απο τα χερια μου τοσα laptop η σειρα thinkpad T41 T42 κτλ ειναι οτι χειροτερο εχει περασει απο τα χερια μου.εκτος απο τη σχεδιαση η οποια ειναι αιωνιες πισω,ακομη θυμαμαι την ανυπαρκτη ψυξη της vga.Με αποτελεσμα φυσικα να βγαζουν προβληματα εκει.

το επιβεβαιωνω κι εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι μεχρι και 2 χρονια πριν(πχ t420), ετσι ακριβως ηταν το πληκτρολογιο κλπ.

Η μονη αλλαγη που υπαρχει ειναι η 16:10 οθονη αντι για 16:9 και το πολυχρωμο logo.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Like όσο δεν πέρνει ... άλλα αν οι εικόνες είναι ενδεικτικές, δεν βλέπω και τεράστιες διαφορές ρε παιδιά. Και το Τ430 που έχω κλασσικό παλιομοδίτικο είναι :).

 

Εκτός από το logo, εγώ βλέπω keyboard σαν του T420 στα χρώματα και γάτζους σαν του Τ440. Επειδή προφανώς island keyboard θα έχει, μάλλον θα είναι το κλασσικό keyboard του Τ430/Τ440 με βαμμένο το enter :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν κάτοχος αρκετής ''μαυρίλας'' στο παρελθόν:

Είχα ΙΒΜ 380ΕD, 380Ζ, 600Ε, 600X, T21, T22, T40, T41p,

Lenovo X60, T400. Τώρα έχω ένα Lenovo X61s (Core 2 Duo 1,6) και ένα Lenovo T410 (i7-m620). Απόλυτα ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...